TIXIK.cz » Česká republika » Kraj Vysočina » Havlíčkobrodsko » Golčův Jeníkov » Lyžování v České republice

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Lyžování v České republice, seznam lyžařských středisek a ski areálů v České republice

Poloha - Evropa # centrální část Česka # 7 km od turistické oblasti Střední Čechy # na severozápadě regionu Kraj Vysočina # na Havlíčkobrodsku #

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Lhota Štěpanická 35, 514 01 Benecko, Czech Republic

Ski areál Benecko je lyžařský areál ležící ve stejnojmenné obci nedaleko města Vrchlabí na severu České republiky. Je významným lyžařským střediske..

Najít ubytování

Mosty u Jablunkova 1111, 739 98 Mosty u Jablunkova, Czech Republic

Ski areál Mosty u Jablunkova se nachází 500m od města Mosty u Jablůnkova v pohoří Beskydy na východě České republiky. Areál leží při hranici se Slov..

Najít ubytování

Kouty nad Desnou 54, 788 11 Loučná nad Desnou, Czech Republic

Ski areál Šindelná se nachází na okraji obce Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Leží blízko silnice Šumperk Jeseník při stoupání ..

Najít ubytování


Zdobnice 218, 516 01 Zdobnice, Czech Republic

Ski centrum Zdobnice se nachází na Severovýchodě České republiky v Orlických horách. Leží mezi lyžařskými středisky Skiareál Deštné v Orlických horá..

Najít ubytování

Kněžický vrch 504

Ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch se nachází 400m od centra města Vrchlabí, které leží na severu České republiky. K dispozici jsou dva vleky a lano..

Najít ubytování

Lichtenberg 45, 4161, Austria

Ski Hochficht je moderní lyžařský areál v pohoří Šumava , na severu Rakouska , blízko hranic s Českou republikou . O lyžařském areálu Ski Hochfi..

Najít ubytování


Boží Dar 196, 363 01 Boží Dar, Czech Republic

Ski areál Novako je známé lyžařské středisko v Krušných horách v České republice. Areál se nachází ve středu obce Boží Dar a je vhodný především pr..

Najít ubytování

27814, 463 12 Jeřmanice, Czech Republic

Obří sud Javorník je sportovně - rekreační areál v České republice . Nachází se v Libereckém kraji, u Liberce , v obci Jeřmanice, na svazích vrch..

Najít ubytování

Karlova Studánka 91, 793 24 Karlova Studánka, Czech Republic

Skiareál Sedlář Karlova Studánka je menší zimní areál vhodný pro rodiny s dětmi. Nachází se v malebném lázeňském městě Karlova Studánka v CHKO Jese..

Najít ubytování


Janov nad Nisou 1527, 468 11 Janov nad Nisou, Czech Republic

Skiareál Severák se nachází v Jizerských horách na severu České republiky. Leží v obci Hrabětice. Skiareál Severák je vhodný zejména pro rodiny s dě..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Malá Úpa 121, 542 21 Malá Úpa, Czech Republic

Ski areál Malá Úpa se nachází v Malé úpě ve východní části Krkonoš na česko - polské hranici. Ski areál Malá Úpa je rozdělen na dvě části na areál U..

Najít ubytování

3109, 516 01 Zdobnice, Czech Republic

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Černá hora 130, 542 25 Janské Lázně, Czech Republic

Skiareál Janské Lázně je moderní lyžařský areál, který se nachází na severu České republiky , v lázeňském městě Janské Lázně , v atraktivním prostře..

Najít ubytování

Bzové 45, 756 05 Karolinka, Czech Republic

Ski areál Soláň leží n hřebench Beskyd na východě České republiky. Najdeme jej blízko obce Hutisko - Solanec. Ski areál Soláň vytváří výborné podmín..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Rokytnice nad Jizerou 702, 512 45 Rokytnice nad Jizerou, Czech Republic

Ski areál Rokytnice nad Jizerou je jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek v západních Krkonoších , v Česku . Nachází se v nadmořské výšce 630..

Najít ubytování


Loučná nad Desnou 124, 788 11 Loučná nad Desnou, Czech Republic

Ski areál Kouty je nejmodernější lyžařské středisko v České republice . Nachází se na Moravě, v Koutech nad Desnou, což je součást obce Loučná nad D..

Najít ubytování

37346, 798 54 Kladky, Czech Republic

Lyžařský areál Kladky je nový lyžařský areál na Střední Moravě. Nachází se na jižním okraji Zábřeské vrchoviny v České republice, v nadmořské výšce ..

Najít ubytování

Deštné v Orlických horách 416, 517 91 Deštné v Orlických horách, Czech Republic

Areál vhodný pro školy a rodiny s dětmi. Parkoviště v těsné blízkosti sjezdovky. Dětský koutek : houpačky a skluzavka. Odděleně od sjezdovky je krát..

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Špindlerův Mlýn 253, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czech Republic

Skiareál Svatý Petr je částí Skiareálu Špindlerův Mlýn . Nachází se v obci Špindlerův Mlýn v Krkonoších v České republice. Skiareál Svatý Petr je as..

Najít ubytování

12860, 378 33 Číměř, Czech Republic

Najít ubytování

Velké Karlovice 257, 756 06 Velké Karlovice, Czech Republic

Ski areál Razula se nachází v obci Velké Karlovice na východě České republiky. Jedná se o moderní lyžařský areál se 4 sjezdovkami. Součástí areálu..

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Špindlerův Mlýn 322, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czech Republic

Skiareál Hromovka nabízí druhé nejdelší noční lyžování v České republice. Skiareál Hromovka je částí Skiareálu Špindlerův Mlýn . Nachází se v obci Š..

Najít ubytování

Velké Karlovice 171, 756 06 Velké Karlovice, Czech Republic

Ski areál Machůzky je lyžařský areál ve Velkých Karlovicích , v Česku . Nachází se v okrese Vsetín , ve Zlínském kraji . Svah lyžařského areálu se d..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Špindlerův Mlýn 92, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czech Republic

Skiareál Špindlerův Mlýn se nachází v obci Špindlerův Mlýn v forum/p/2363368/ Krkonoších v České republice. Leží asi 150 km severovýhodně od hlavní..

Najít ubytování


Jihlava 54, 586 01 Jihlava, Czech Republic

Ski areál Šacberk je malé, ale dobře udržované lyžařské středisko v Česku . Nachází se na Vysočině, nedaleko Jihlavy , v obci Zborná , v nadmořské v..

Najít ubytování

Mladkov 45, 561 64 Mladkov, Czech Republic

Ski areál Mladkov - Petrovičky je malý lyžařský areál, který se nachází na severovýchodě České republiky. Leží v obci Petrovičky cca 1 km od obce Ml..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Žacléř 58, 542 01 Žacléř, Czech Republic

Lyžařský areál Prkenný Důl je lyžařský areál ve východní části nejvyšších hor v České republice , Krkonoš . Tento areál leží v obci Žacléř asi 13 km..

Najít ubytování


29022, 468 12 Bedřichov, Czech Republic

Jizerská magistrála je rozsáhlá běžecká dráha. Nachází se v Jizerských horách na severu České republiky. Jizerská magistrála se rozkládá na 155 km. ..

Najít ubytování

290, 512 11 Vysoké nad Jizerou, Czech Republic

Skiareál Šachty leží v obci Vysoké nad Jizerou na severu České republiky. Areál je vzdálen od města Semily 15 km. Skiareál Šachty je moderní lyžařsk..

Najít ubytování

Bublava 691, 358 01 Bublava, Czech Republic

Ski areál Bublava se nachází v nejzápadnějším výběžku Krušných hor, téměř na hranici mezi Českou republikou a Německem. Jedná se o moderní lyžařský ..

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Pec pod Sněžkou 257, 542 21 Pec pod Sněžkou, Czech Republic

Lyžařský areál Pec pod Sněžkou se nachází v centrální části Krkonoš , nejvyšších hor v České republice . Základní informaceLyžařský areál Pec pod Sn..

Najít ubytování

48713, 756 06 Velké Karlovice, Czech Republic

Ski areál Synot Kyčerka je lyžařský areál. Nachází se v obci Velké Karlovice v údolí Pluskovce nedaleko autobusové zastávky. Pluskovec leží v poh..

Najít ubytování

2484, 403 38 Telnice, Czech Republic

Lyžařské středisko Zadní Telnice je lyžařský areál. Nachází se v Krušných horách cca 18 km od města Ústí nad Labem v České republice. Lyžařské st..

Najít ubytování


Loučná nad Desnou 788 11, Czech Republic

Skiareál Červenohorské Sedlo se nachází na Severní Moravě v České republice blízko obce Kouty nad Desnou. Jedná se o významný lyžařský areál. Skiare..

Najít ubytování

Lipová-lázně 274, 790 61 Lipová-lázně, Czech Republic

Ski areál Miroslav se nachází v blízkosti města Lipová Lázně v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Areál leží pod vrcholem zvaným Mir..

Najít ubytování

Lesní Chalupy 162, 384 73 Stachy, Czech Republic

Lyžařský areál Zadov se nachází na jihozápadě České republiky. Blízko města Vimperk, které je od areálu vzdáleno 15km. Lyžařský areál Zadov nabízí 7..

Najít ubytování


Žacléř 24, 542 01 Žacléř, Czech Republic

Skipark Bret Family je lyžařské středisko v Prkenném Dole, v obci Žacléř . Nachází se ve východní části pohoří Krkonoše v České republice .Sjezdové..

Najít ubytování

Malá Morávka 273, 793 36 Malá Morávka, Czech Republic

Ski areál Praděd - Ovčárna je nejvýše položený lyžařský areál v České republice. Nachází se u nejvyšší hory Hrubého Jeseníku na severovýchodě České..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Rokytnice nad Jizerou 702, 512 45 Rokytnice nad Jizerou, Czech Republic

Skiareál Horní Domky leží na severu České republiky. Jedná se o jeden z největších lyžařských areálu v České republice. Skiareál Horní Domky nabízí ..

Najít ubytování


Lipno nad Vltavou 307, 382 78 Lipno nad Vltavou, Czech Republic

Skiareál Lipno se nachází na jihu České repuliky. Leží cca 40km od Českých Budějovic a 20km od Českého Krumlova. Skiareál Lipno je moderní lyžařský ..

Najít ubytování

Mosty u Jablunkova 1112, 739 98 Mosty u Jablunkova, Czech Republic

Bobová dráha Mosty u Jablunkova láká na svou atypickou trať. Nachází se v Česku , ve Slezských Beskydech, ve Ski areálu Mosty u Jablunkova . Bobov..

Najít ubytování

Železná Ruda 95, 340 04 Železná Ruda, Czech Republic

Ski areál Špičák se nachází 2km od města Železná Ruda na západě České republiky blízko hranice s Německem. Ski areál Špičák je vhodný jak pro pokroč..

Najít ubytování


Loučná nad Desnou 166, 788 11 Loučná nad Desnou, Czech Republic

Ski areál Přemyslov je moderní lyžařský areál. Nachází se v pohoří Jeseníky v České republice. Leží v Přemyslovském sedle. Přístup je z obcí Loučná..

Najít ubytování

Vrchlabí 441, 543 02 Vrchlabí, Czech Republic

Skiareál Herlíkovice - Bubákov se nachází na severu České republiky v pohoří Krkonoše 3km od města Vrchlabí. Areál má k dispozici sedačkovou lanovku..

Najít ubytování

Staré Město 103, 788 32 Staré Město, Czech Republic

Ski areál Berst Hynčice pod Sušinou se nachází ve stejnojmené obci v pohoří Králického Sněžníku na severovýchodě České republiky. Ski areál Berst Hy..

Najít ubytování


Sobotín 70, 788 16 Sobotín, Czech Republic

Lyžařské středisko Klepáčov se nachází ve stejnojmené obci na severovýchodě České republiky v pohoří Hrubý Jeseník. Leží 18km od města Šumperk . L..

Najít ubytování

Trojanovice 185, 744 01 Trojanovice, Czech Republic

Ski areál Pustevny se nachází v pohoří Beskydy na východě České republiky. Leží mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Kněhyní. Do areálu vede lanovka od h..

Najít ubytování

Ruda nad Moravou 80, 789 63 Ruda nad Moravou, Czech Republic

Ski areál Panorama nabízí lyžování pro celou rodinu včetně svahu vhodného pro děti a začátečníky a tréninkové sjezdovky pro pokročilejší lyžaře. V o..

Najít ubytování


Albrechtice v Jizerských horách 534, 468 43 Albrechtice v Jizerských horách, Czech Republic

Skiareál Špičák je největší lyžařský areál v Jizerských horách. Nachází se v České republice. Sjezdové tratě jsou vhodné pro všechny návštěvníky. Sk..

Najít ubytování

Staré Město 316, 788 32 Staré Město, Czech Republic

Ski areál Kunčice se nachází ve stejnojmené obci na severovýchodě České republiky v oblasti Králického Sněžníku. Leží cca 3km od Starého města pod S..

Najít ubytování

Soušská, 468 61 Desná, Czech Republic

Ski areál Černá Říčka se nachází v lokalitě Černá Říčka, která spadá pod správu obce Desná. Leží v CHKO Jizerské hory asi 4km od polských hranic, 30..

Najít ubytování


Třinec 153, 739 61 Třinec, Czech Republic

Ski areál Javorový vrch je lyžařský areál. Nachází se 10 km od města Třinec v části Těšínských Beskyd v nadmořské výšce 968 m n.m. Ski areál Javorov..

Najít ubytování

Radvanice 112, 542 12 Radvanice, Czech Republic

Lyžařský areál Radvanice je malý lyžařský areál v osadě Studénka blízko obce Radvanice v Jestřebích horách. Nachází se cca 10 km východně od města T..

Najít ubytování

Malá Morávka 17, 793 36 Malá Morávka, Czech Republic

Lyžařské středisko Malá Morávka - Karlov je jeden z největších lyžařských areálů. Nachází se v Jeseníkách na severovýchodě České republiky. Lyžařské..

Najít ubytování


Bedřichov 1724, 468 12 Bedřichov, Czech Republic

Skiareál Bedřichov je známý lyžařský areál. Nachází se v centrální části Jizerských hor cca 10 km od města Liberec v České republice. Skiareál Bedř..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Vítkovice 23, 512 38 Vítkovice, Czech Republic

Skiareál Aldrov se nachází v obci Vítkovice v forum/p/2363368/ Krkonoších , v Libereckém kraji, na severovýchodě České republiky. Leží u hranic s P..

Najít ubytování

Dusíkova 592/10, 353 01 Mariánské Lázně, Czech Republic

Ski areál Mariánské Lázně je lyžařský sjezdový areál. Nachází se blízko lázeňského města Mariánské Lázně v České republice. Areál nabízí dvě sjez..

Najít ubytování


Pod Jelenicí 653, 560 02 Česká Třebová, Czech Republic

Ski areál Peklák je lyžařský areál. Nachází na západním okraji města Česká Třebová cca 15 km jižně od města Ústí nad Orlicí v České republice. Ski a..

Najít ubytování

Rajnochovice 102, 768 71 Rajnochovice, Czech Republic

Ski areál Troják se nachází v Hostýnských vrších na východě České republiky blízko obce Rajnochovice. Areál nabízí 3 vleky Tatrapoma a 3 dětské lano..

Najít ubytování

Sedlec-Prčice 53, 257 91 Sedlec-Prčice, Czech Republic

Ski areál Monínec je nový moderní lyžařský areál. Nachází se ve Středních Čechách v části zvané Česká Sibiř blízko obce Jetřichovice. Ski areál Moní..

Najít ubytování


Železniční 448, 588 22 Luka nad Jihlavou, Czech Republic

Ski areál Luka nad Jihlavou je malé lyžařské středisko. Nachází se v obci Luka nad Jihlavou 12km od města Jihlava v kraji Vysočina v České republ..

Najít ubytování

29058, 512 43 Jablonec nad Jizerou, Czech Republic

Skiareál Kamenec leží na severu České republiky u obce Jablonec nad Jizerou 20km od města Semily. Areál nabízí 2 lyžařské vleky a 3km sjezdových tra..

Najít ubytování

Rusava 2, 768 41 Rusava, Czech Republic

Ski areál Rusava je menší lyžařské středisko nacházející se v obci Rusava . Obec leží cca 30km jihovýchodně od města Kroměříž v Hostýnských vrší..

Najít ubytování


Školní 126, 783 61 Hlubočky, Czech Republic

Ski areál Hlubočky je lyžařský areál. Nachází se na rozhraní Nízkého Jeseníku a Oderských vrchů. Leží asi 10 km severovýchodně od města Olomouc v Če..

Najít ubytování

Kubova Huť 4, 385 01 Kubova Huť, Czech Republic

Ski areál Kubova Huť je menší areál na okraji obce Kubova Huť na jihozápadě České republiky . Leží na okraji u hlavní silnice z Vimperka na bývalý..

Najít ubytování

Horní Bečva 151, 756 57 Horní Bečva, Czech Republic

Ski areál U Sachovy studánky je lyžařský areál. Nachází se u obce Horní Bečva v Beskydech v České republice blízko Česko - slovenské hranice u silni..

Najít ubytování


43231, 686 01 Stupava, Czech Republic

Ski areál Stupava se nachází v pohoří Chřiby na okraji města Stupava v České republice. Leží v nadmořské výšce 340 až 450 m. Ski areál Stupava fungu..

Najít ubytování

Kořenov 1, 468 48 Kořenov, Czech Republic

Skiareál U Čápa - Kořenov Příchovice je malý lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Leží na severu České republiky 6km od lyžařského centra Harra..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Pec pod Sněžkou 77, 542 21 Pec pod Sněžkou, Czech Republic

Lyžařský areál Skiport Velká Úpa se nachází v centru obce Velká Úpa , která plynule navazuje na další lyžařské středisko Pec pod Sněžkou . Obě obce..

Najít ubytování


Němčičky 15, 691 07 Němčičky, Czech Republic

Lyžařský svah Němčičky je nejníže položený lyžařský areál ve střední Evropě. Nachází se v obci Němčičky nedaleko města Hustopeče v České republice..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Poniklá 499, 512 42 Poniklá, Czech Republic

Lyžařský areál Homole je malý lyžařský areál. Nachází se v obci Poniklá. Ta leží severovýchodně od města Jilemnice v Krkonoších v České republice. K..

Najít ubytování

Valašská Bystřice 747, 756 27 Valašská Bystřice, Czech Republic

Ski areál Buřov je malé lyžařské středisko. Nachází se ve Valašské Bystřici. Ta leží cca 7 km od města Rožnov pod Radhoštěm v Beskydech v České r..

Najít ubytování


311, Mladkov, Czech Republic

Sportareál České Petrovice se nachází v Orlických horách v České republice. Leží 17 km severovýchodně od města Žamberk. Sportareál České Petrovice j..

Najít ubytování

Říčky v Orlických horách 212, 517 61 Říčky v Orlických horách, Czech Republic

Skicentrum Říčky se nachází Orlických horách na vrchu Zakletý na severovýchodě České republiky. Jedná se o moderní lyžařský areál a také výchozí mí..

Najít ubytování

Osvětimany 132, 687 42 Osvětimany, Czech Republic

Skiareál Osvětimany je menší lyžařský areál. Nachází se ve Zlínském kraji nedaleko města Uherské Hradiště na Slovácku v České republice . Pro lyžař..

Najít ubytování


357, 592 41 Dalečín, Czech Republic

Ski areál Dalečín je lyžařské středisko. Nachází se cca 10 km severně od města Bystřice nad Perštejnem v obci Dalečín v kraji Vvysočina v České repu..

Najít ubytování

Josefův Důl 285, 468 44 Josefův Důl, Czech Republic

Lyžařský areál Lucifer - Josefův Důl se nachází v Josefově Dole na severu České republiky. Josefův Důl leží cca 15km od města Jablonec nad Nisou. Ly..

Najít ubytování

Jáchymov 1046, 363 01 Jáchymov, Czech Republic

Ski areál Náprava Jáchymov se nachází nad lázeňským městem Jáchmov v severozápadní části České republiky. Areál nabízí 3 vleky. Jeden typu kotva ..

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Harrachov 628, 512 46 Harrachov, Czech Republic

Ski areál Harrachov je významný lyžařský areál. Nachází se ve stejnojmeném městě v západní části Krkonoš v České republice u hranice s Polskem. Ski ..

Najít ubytování

Palkovice 620, 739 41 Palkovice, Czech Republic

Ski Palkovice je menší lyžařský areál. Nachází se jižně od města Frýdek - Místek v obci Palkovice v České republice. Ski Palkovice nabízí dvě sje..

Najít ubytování

Loučná nad Desnou 11, 788 11 Loučná nad Desnou, Czech Republic

Ski areál Kareš se nachází v obci Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Leží asi 15km od Šumperka a Areál nabízí 4 vleky z toho jed..

Najít ubytování


Odry 12, 742 35 Odry, Czech Republic

Heipark Tošovice je lyžařský areál. Nachází se v podhůří Oderských vrchů v Moravskoslezském kraji v České republice. Jedná se o raritu v České repub..

Najít ubytování

Mařenice 74, 471 57 Mařenice, Czech Republic

Ski areál Luž se nachází v malé obci Horní Světlá v Lužický horách v České republice nedaleko hranic s Německem. Ski areál Luž leží v nadmořské výšc..

Najít ubytování

Sedloňov 26, 517 91 Sedloňov, Czech Republic

Lyžařský areál Sedloňov se nachází v Orlických horách v České republice. Areál nabízí pro své návštěvníky 3 sjezdovky. K dispozici je 250 a 500 m dl..

Najít ubytování


Ostružná 82E, 788 25 Ostružná, Czech Republic

Ski areál Ostružná je moderní lyžařský areál. Nachází se v obci Ostružná v Jeseníkách v České republice. Ski areál Ostružná nabízí pro své návštěvní..

Najít ubytování

Jalovec 42, 675 21 Číchov, Czech Republic

Lyžařský areál Jalovec se nachází na vrchu Jalovec u obce Číchov 6 km od obce Okříšky na Vysočině v České republice. Lyžařský areál Jalovec nabízí d..

Najít ubytování

Polevsko 16, 471 16 Polevsko, Czech Republic

Lyžařský areál Polevsko je malé lyžařské středisko v Lužických horách. Nachází se v Polevsku nedaleko města Česká Lípa v České republice. Leží v na..

Najít ubytování


Bílá 173, Bílá, Česká republika

Ski Vítkovice - Bílá se nachází v srdci Beskyd na trase Frýdek - Místek a bývalý hraniční přechod Bumbálka. Beskydy leží na východě České republiky...

Najít ubytování

Přívrat 117, 560 02 Přívrat, Czech Republic

Ski areál Přívrat se nachází ve Východních Čechách mezi městy Česká Třebová, Ústí nad Orlicí a Litomyšl. Ski areál Přívrat nabízí 3 sjezdovky a 4 vl..

Najít ubytování

Ludvíkov 65, 793 26 Ludvíkov, Czech Republic

Lyžařský vlek Ludvíkov pod Pradědem je bubínkový vlek. Nachází se ve středu obce Ludvíkov v Jeseníkách v České republice. Obec leží 6km od lázeňskéh..

Najít ubytování


Nerudova 140, 549 57 Teplice nad Metují, Czech Republic

Ski areál Kamenec se nachází na okraji města Teplice nad Metují na severovýchodě České republiky. Ski areál Kamenec nabízí vlek typu poma dlouhý 430..

Najít ubytování

219, 431 91 Loučná pod Klínovcem, Czech Republic

Skiareál Klínovec se nachází v Krušných horách na severu České republiky. Jedná se o moderní lyžařský areál ležící na stejnojmeném vrchu. Sjezdové t..

Najít ubytování

3693, 788 25 Ostružná, Czech Republic

Ski areál Kaste Petříkov se nachází v rekreační osadě blízko města Lipová Lázně v pohoří Hrubého Jeseníku v České republice. Toto středisko nabízí d..

Najít ubytování


Na Vyhlídce 6, 592 02 Svratka, Czech Republic

Ski areál Svratka je lyžařský vlek. Nachází se na okraji města Svratka v CHKO Ždárské vrchy v České republice. Ski areál Svratka nabízí 400 m dlouhý..

Najít ubytování

Pecka 292, 507 82 Pecka, Czech Republic

Příznivé ceny (50/80 na půlden), parkoviště přímo u vleku, velmi vhodné pro malé děti, svah upraven v šíři 60 m.

Najít ubytování

Horní Lhota 1100, 747 64 Horní Lhota, Czech Republic

Najít ubytování


Vratislavovo náměstí 1, 592 31 Nové Město na Moravě, Czech Republic

Horácká galerie je významná regionální galerie v Novém Městě na Moravě ,v České republice . Sídlí v zámku v Novém Městě na Moravě. Pohled do histo..

Najít ubytování

Červená Voda 3, 561 69 Červená Voda, Czech Republic

Skipark Červená Voda je moderní lyžařské středisko v České republice . Nachází se v Pardubickém kraji, v okrese Ústí nad Orlicí, u obce Červená Voda..

Najít ubytování

Ostružná 339, 788 25 Ostružná, Czech Republic

Lyžařské středisko Ramzová se nachází v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Středisko leží v obci Ostružná v částech Ramzová, Čerňava ..

Najít ubytování


Krkonoše National Park, Pec pod Sněžkou 110, 542 21 Pec pod Sněžkou, Czech Republic

Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch je malý lyžařský areál. Nachází se ve Velké Úpě v Krkonoších , v České republice .Základní informace Lyžařský vlek Pěnk..

Najít ubytování

  1