TIXIK.cz » Ski areály » Lyžařské středisko Ramzová

Lyžařské středisko Ramzová - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Lyžařské středisko Ramzová: Hlídač pokojů
Lyžařské středisko Ramzová Mapa Mapa hotelů Lyžařské středisko Ramzová

Doporučené hotely Lyžařské středisko Ramzová


Zobrazit všechny »Lyžařské středisko Ramzová: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Lyžařské středisko Ramzová Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony poblíž, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování poblíž, Luxusní hotely poblíž, Mapa hotelů poblíž, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Lyžařské středisko Ramzová a doprava, Parkování, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ski areály, Alternativní názvy: Ski Ramzová, Aktuální čas: 21:11:36, Nadmořská výška: 774m, Adresa: Ostružná 339, 788 25 Ostružná, Česká republika, WWW stránky:

Lyžařské středisko Ramzová se nachází v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Středisko leží v obci Ostružná v částech Ramzová, Čerňava a Šerák. Jedná se o známé rekreační středisko vhodné jak pro letní tak pro zimní rekreaci.Lyžařské středisko Ramzová disponuje 2 sedačkovými lanovkami o délce 1300m a 1830m. Lanovka má dva úseky nejprve Ramzová Čerňava a potom Čerňava Šerák. Dále nabízí 3 vleky typ kotva o celkové délce 1980m. Přepravní kapacita 3950 osob za hodinu. Počet sjezdovek je 7. Večerní lyžování je možné na sjezdovce Ramzová Louka. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a pravidelně upravovány. Lyžařské středisko Ramzová nabízí lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení a skiservis. V dolní stanici lanovky Ramzová - Čerňava je restaurace. Pod areálem se nachází hlídané placené parkoviště a další je u dolní stanice lanovky Ramzová-Čerňava.

Informace a fakta

GPS: 50.1918, 17.0691
Nadmořská výška: 774 m
Nejvyšší stanoviště lanovky:
Vhodné pro:
KM sjezdovek celkem:
Služby ve skiareálu:
Počet červených sjezdovek:
Počet modrých sjezdovek:
Počet černých sjezdovek:
Kapacita vleků / hodina:
Nejdelší sjezdovka (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:26:16

Lyžařské středisko Ramzová: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 69Recenze: 1242012-02-06 22:06:38
Stojí za to vydat se tam vlakem - Ramzová je nejvýše položená rychlíková stanice v Česku (760 m n.m.), trať Jeseník - Hanušovice.Trasa má převýšení i přes 30 promile a má přezdívku Semmering. Ve stanici Horní Lipová je místní železniční muzeum, výpravčí vás tam pustí prakticky kdykoliv.

Města a obce v okolí

Ostružná (1.4km)Petříkov (2.2km)Branná (6km)Lipová-lázně (7km)Staré Město (9km)Jeseník (10km)Loučná nad Desnou (14km)Černá Voda (14km)Hanušovice (16km)

Webmap: 1 2 3