TIXIK.cz » Muzea » Velká Británie » Anglie » Southwark » Londýn » London Dungeon

London Dungeon - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

London Dungeon: Hlídač pokojů
London Dungeon Mapa Mapa hotelů London Dungeon

Související témata

London Dungeon: Fotografie

Doporučené hotely London Dungeon


Zobrazit všechny »London Dungeon: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


London Dungeon Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, London Dungeon a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Winston Churchill's Britain At War ExperienceMuzea0.1km
Old Operating Theatre MuseumMuzea0.2km
The Golden HindeMuzea0.4km
Muzeum vězení ClinkMuzea0.5km
Fashion & Textile MuseumMuzea0.6km
Tower Bridge ExhibitionMuzea0.7km
Tower of LondonMuzea0.7km
Muzeum designu LondýnMuzea1km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Muzea, Aktuální čas: 15:41:38, Adresa: 33 A200, Camberwell, London Borough of Southwark, SE1, UK, WWW stránky:

London Dungeon je ojedinělé muzeum, které připomíná různé historické údálosti poměrně dosti morbidním způsobem. London Dungeon se nachází v Anglii , v Londýně , v blízkosti železniční stanice London Bridge, v ulici Tooley Street a patří mezi tzv. cíle Dark Tourism (Temný turizmus) . Muzeum vzniklo v roce 1976 jako muzeum naší děsivé historie. Postupem času se vyvinulo do současné interaktivní podoby. V London Dungeon můžete shlédnout více než 40 instalací, které zachycují např. Velký požár Londýna, Jacka Rozparovače, Soudný den, mučírnu či Francouzskou revoluci. Mezi nejnovější zajímavosti patří speciální výstava s tématem “Velký mor v roce 1665 v Londýně“. Dalé je to pak atrakce Traitor, což je cesta lodí do pekla a Labyrinth Maze of Mirrors, což je největší bludiště vytvořené ze zrcadel na světě. London Dungeon je otevřený po celý rok, otevírací hodiny se však často mění, proto je vhodné se podívat na oficiální stránky muzea. Vstupné stojí 22,50 liber pro dospělé a 16,50 liber pro děti. Pokud si lístky zarezervujete online, ušetříte několik liber.

Informace a fakta

GPS: 51.5056, -0.0854
Nadmořská výška: 17 m
Telefon:
Velikost výstavní plochy (m2):
Datum vzniku (rok):
Typ muzea:
Zaměření muzea:
Je možné si exponáty zapůjčit?:
Je možné v objektu fotit či natáčet video?:
Je zde možné pořádat společenské akce?:
Máte školící prostory k pronájmu?:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:38:32

London Dungeon: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 68Recenze: 24215.5.2011 11:39:22
Popravdě řečeno jsem byl z London dungeon docela zklamaný, a to z jednoho prostého důvodu - angličtina vystupujících. I když se anglicky bez problémů dorozumím, filmy, které v dungeonu vysílali na podbarvení, byly bez problémů pochopitelné a přeložitelné pro každého středně pokročilého angličtináře, s mluveným projevem herců v podsvětí to bylo podstatně horší. Připadal jsem si tu jak neandrtálec. Rychlost, s jakou herci chrlili jedno slovo za druhým, a pro mě naprosto neslyšitelný přízvuk, mě nutily celou dobu jen natahovat uši a chytat alespoň část monologů, které herci vedli. Pro moji záchranu můžu říct, že jsem alespoň stihl pochytit, o čem je řeč. Zbytek naší skupiny tento názor bohužel nesdílel, takže to byl pro ně téměř úplný propadák. Poslední třešnička na dortu je poslední expozice, kdy vás nechají oběsit - zkrátka sedačka, která vás vyveze do 4 metrů a pak pustí volným pádem dolů. Mě to přišlo hodně zábavné, slečnám, které seděly okolo, ale rozhodně ne a stálo nás to pak navíc návštěvu obchodu s oblečením :)
Takže, pokud umíte hodně dobře, nebo lépe skvěle anglicky, užijete si to podstatně víc.

Města a obce v okolí

Londýn (1.8km)Kew (14km)Mitcham (13km)Croydon (15km)Bexley (18km)Twickenham (18km)Hounslow (20km)Southall (20km)Teddington (19km)

Webmap: 1 2 3