TIXIK.cz » Praha » Lezecké centrum Mammut Holešovice

Lezecké centrum Mammut Holešovice - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Lezecké centrum Mammut Holešovice: Hlídač pokojů
Lezecké centrum Mammut Holešovice Mapa Mapa hotelů Lezecké centrum Mammut Holešovice

Související témata

Lezecké centrum Mammut Holešovice: Fotografie

Doporučené hotely Lezecké centrum Mammut Holešovice


Zobrazit všechny »Lezecké centrum Mammut Holešovice: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Lezecké centrum Mammut Holešovice Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Lezecké centrum Mammut Holešovice a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Mecca0.9km
SaSaZu1km
Roxy2km
Židovské město v Praze2km
Pinkasova synagoga2km
Karlovy Lázně3km
Duplex Praha3km
Kaple sv. Kříže3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 04:17:44, Adresa: Bubenská 1536/43, Prague 7-Holešovice, Česká republika, Telefon: +420 233 371 481, WWW stránky:

Lezecké centrum Mammut Holešovice je jedno z největších lezeckých center v České republice . Nachází se v Praze , v Holešovicích.

Lezecká stěna Holešovice

Lezecké centrum Mammut Holešovice je určeno jak začátečníkům, tak opravdu zkušeným lezcům. Jeho výhodou je velká rozmanitost možností lezení. Lezecké centrum Mammut Holešovice nabízí lezeckou plochu o rozloze 1600 m2 a výšce až 12 m. Je tu horolezecká stěna, boulderingová stěna, stěna pro děti a také stěna na lezení s cepíny a mačkami a metodická stěna pro nácvik jištění a slaňování. Součástí lezeckého centra v Holešovicích je i bar, který nabízí např. vyhlášené nakládané hermelíny.

Otevírací hodiny a ceník

Lezecké centrum Mammut Holešovice je otevřeno denně do 23 hodin. Své brány otevírá v pondělí, pátek, sobotu a neděli v 10 hodin a v úterý, středu a čtvrtek v 7 hodin. O svátcích je otevřeno od 10 do 23 hodin. Ceny vstupného se liší, proto je vhodné se před návštěvou podívat na aktuální výši vstupného ZDE .

Jak se sem dostat

Lezecké centrum Mammut Holešovice se nachází přímo proti Holešovickému výstavišti. Nejlépe se sem dostanete tramvají č.5, 12, 14, 15, 17, 53 nebo 54. Vystoupit musíte na zastávce "Výstaviště". Zvolit můžete také cestu metrem. Ze stanic Vltavská nebo Nádraží Holešovice je to sem cca 7 minut chůze. Pokud do lezeckého centra chcete jet autem, podívejte se na podrobnosti ohledně parkování ZDE .


Informace a fakta

GPS: 50.1053, 14.435
Nadmořská výška: 196 m
Telefon:
Typ zábavního parku:
Charakter zábavního parku:
Datum vzniku (rok):
Má návaznost na další atrakci?:
Domácí zvířata povolena?:
Je součástí sítě zábavních parků?:
Jaká je roční návštěvnost?:
Provozovatel parku:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:47:21

Lezecké centrum Mammut Holešovice: Recenze

Lezecké centrum Mammut Holešovice prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Praha (2.2km)Horoměřice (8km)Miškovice (10km)Okoř (14km)Malé Číčovice (14km)Zeleneč (16km)Šestajovice (18km)Čestlice (16km)Vestec (15km)

Webmap: 1 2 3