TIXIK.cz » Španělsko » Barcelona » La Ramblas

La Ramblas - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

La Ramblas: Hlídač pokojů
La Ramblas Mapa Mapa hotelů La Ramblas

Související témata

La Ramblas: Fotografie

Doporučené hotely La Ramblas


Zobrazit všechny »La Ramblas: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


La Ramblas Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, La Ramblas a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Katedrála sv. Eulálie0.8km
Barcelona Architecture Walks1km
Díla Antonia Gaudího1km
Biciclot, SCCL2km
Montjuïc2km
SphereMania Barcelona6km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ulice, Aktuální čas: 02:04:56, Adresa: La Rambla, 102, Barcelona, Španělsko, Telefon: +34 933 04 14 48, WWW stránky:

La Ramblas je nejznámější ulicí Španělska v Barceloně. Tato nádherná čtvrť začíná u jednoho z nejslavnějších náměstí Placa Catalunya a po této trase dojdeme až k olympijskému přístavu, kde se tyčí nádherná dominanta - Kolumbův sloup. La Ramblas je po obou stranách lemována luxusními butiky, nesčetným mnostvím příjemných restaurací, barů i kaváren.Na La Ramblas se odehrává dění celý den, neboť toto místo je nejoblíbenější částí Barcelony pro pouliční malíře, hudebníky, tančníky, živých soch a jiných umělců. Mnozí návštěvníci po návštěvě toho neobyčejného místa si odnášejí příjemné zážitky, ale také varují před chytrými a velice obratnými kapsáři.

Informace a fakta

GPS: 41.3814, 2.1731
Nadmořská výška: 21 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:30:34

La Ramblas: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 57Recenze: 7624.4.2011 22:35:55
Tato ulice patří mezi neznámější ale také nejdražší ulice v Barceloně. Pokud jste třeba navštívili Paříž a prošli se po Champs-Élysées. Budou se vám zdát obě ulice hodně podobné. I když je La Ramblas asi 2 km dlouhá, projdete ji velice rychle. Vhodné je střídat strany při procházce, protože ulice hodně ale opravdu hodně široká a špatně dohlédnete z jedné strany na druhou. Proto aby vám nic neuteklo střídejte strany nebo si jí projděte poctivě na dvakrát. Jako všude na rušnějších místech tak i tady si dávejte pozor na kapsáře.

Města a obce v okolí

Barcelona (1.5km)L'Hospitalet de Llobregat (6km)Badalona (10km)Tiana (14km)Corbera de Llobregat (20km)Alella (16km)Begues (22km)Castelldefels (20km)Sabadell (19km)