TIXIK.cz » Koupání » Uničov » Krytý bazén Uničov

Krytý bazén Uničov - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Krytý bazén Uničov: Hlídač pokojů
Krytý bazén Uničov Mapa Mapa hotelů Krytý bazén Uničov

Doporučené hotely Krytý bazén Uničov


Zobrazit všechny »


Krytý bazén Uničov: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Krytý bazén Uničov Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Krytý bazén Uničov a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 00:18:50, WWW stránky:

Krytý bazén Uničov je krytý plavecký areál. Nachází se ve městě Uničov cca 25 km severně od města Olomouc v České republice. Krytý bazén Uničov nabízí plavecký bazén o rozměrech 25 x 9m. Dále se zde nachází relaxační bazén s vodopádem, masážními tryskami a vodopádem. Pro děti je připraveno brouzdaliště. Chvíle odpočinku můžete strávit ve dvou odpočívárnách. Krytý bazén Uničov má bezbariérový přístup. Nachází se zde i možnost občerstvení. Vstupné činí: dospělí 40,-Kč, studenti, důchodci, děti od 6 do 15 let 30,-Kč, děti do 6 let 20,-Kč.

Informace a fakta

GPS: 49.7663, 17.1191
Nadmořská výška: 236 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:31:02

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.unicov.cz/plavecky-bazen/os-1112/p1=1446

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: dětské brouzdaliště
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: bazén, koupaliště

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Krytý bazén Uničov: Recenze

Zobrazit recenze:
 2012-01-23 06:32:34
Výukový krytý bazén Uničov má tři nerezové bazény. Plavecký bazén 25 x 9m s proměnnou hloubkou 1,35 – 1,6m k výukovému a kondičnímu plavání. Objem vody cca 332m3. Rekreační bazén nepravidelného tvaru o ploše 33m2 s proměnnou hloubkou 0,7 – 0,9m k relaxaci a výuce plavání rodičů s dětmi. Objem vody cca 27m3. Bazén je osazen vodním chrličem, podvodní masážní perličkovou lavicí, dnovou perličkovou masáží a stěnovou masáží. Dětský bazén nepravidelného tvaru o ploše 14m2 s hloubkou 0,15 – 0,35m pro hry a první kroky dětí ve vodě má objem vody cca 4,9m3. Do ochozu je nainstalována vodní dětská atrakce (housenka). Pro další relaxaci má bazén dvě prohřívány. Odbavovací systém je napojený na počítač, kdy si každý klient pomocí infoterminálu může zjistit potřebné údaje pro délku svého pobytu. Zvýhodněné vstupné získá zákazník zakoupením dobíjecí karty. Sociální zázemí i vlastní plavecký bazén je vybaven pro hendikepované návštěvníky (výtahová plošina, výtah, sedačka pro spouštění do vody).

Města a obce v okolí

Uničov (0.6km)Loštice (14km)Mohelnice (14km)Bouzov (18km)Zábřeh na Moravě (22km)Olomouc (21km)Rýmařov (22km)Bludov (24km)Slatinice (23km)

Webmap: 1 2 3