TIXIK.cz » Golf » Polsko » Malopolsko » Krakow Valley Golf & Country Club

Krakow Valley Golf & Country Club, Polsko - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Krakow Valley Golf & Country Club: Hlídač pokojů
Krakow Valley Golf & Country Club Mapa Mapa hotelů Krakow Valley Golf & Country Club

Krakow Valley Golf & Country ClubKrakow Valley Golf & Country Club

Související témata

Krakow Valley Golf & Country Club: Fotografie

Doporučené hotely Krakow Valley Golf & Country Club


Zobrazit všechny »


Krakow Valley Golf & Country Club: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Krakow Valley Golf & Country Club Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Krakow Valley Golf & Country Club a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Slezský golfový klubGolf46km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 19:45:46, Nadmořská výška: 439m, Adresa: 94, Polsko, Telefon: +48 12 258 85 00, WWW stránky:

Krakow Valley Golf & Country Club je rekreační areál a jedno z nejmodernějších golfových středisek v Evropě . Nachází se v jižní části Polska , přibližně 30 km od centra města Krakow , nedaleko Katowic . Krakow Valley Golf & Country Club byl založen roku 2006.

Hřiště

Celý areál Krakow Valley Golf & Country Club zaujímá plochu o rozloze 160 hektarů a je umístěn v kopcovité oblasti. Objekt navrhoval jeden z nejznámějších a uznávaných architektů Ronald Fream. Golfové hřiště bylo vybudováno dle nejpřísnějších norem USGA a uspokojí i nejnáročnější hráče. Celková délka odpališť dosahuje 6 518 m. Hrací plocha je začleněna do typické jurské krajiny, která je obklopená hustými lesy s masivními hlubokými bunkry. Uprostřed hustého lesa se nachází 18-ti jamkové mistrovské hřiště. K dispozici je také 6-ti jamkové golfové hřiště, které je určené především pro začátečníky. Krakow Valley Golf & Country Club vlastní jedno z nejmodernějších vzdělávacích zařízení v oblasti golfu v Evropě , kterým je zdejší Golfová akademie. Pořádají se tam výcvikové tábory polských národních týmů juniorů. Krakow Valley Golf & Country Club pořádá pravidelně golfové šampionáty a vyučuje základní kurzy golfu pro začátečníky všech věkových kategorií.

Další objekty

V areálu se nachází půjčovna golfového vybavení a golfových vozíků Diesel club car. Najdete tam i golfový obchod s veškerým vybavením pro golf. Součástí Krakow Valley Golf & Country Club je hotel, restaurace, bar, střelnice a country klub. Zavítat můžete i do jízdárny, kde se mohou projet na koních začátečníci i pokročilí jezdci.

Praktické informace

Vstupné se pohybuje od 90 PLN do 220 PLN pro dospělou osobu na hřiště s 18-ti jamkami. Výše vstupného se liší podle dnů v týdnu a počtu jamek, můžete si totiž zaplatit pouze 9 jamek. Na 6-ti jamkové golfové hřiště je vstup stanoven od 25 PLN do 50 PLN pro dospělou osobu. Je možné uplatnit slevu na děti. Mnoho dalších zajímavých informací se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Krakow Valley Golf & Country Club.


Informace a fakta

GPS: 50.1842, 19.6527
Nadmořská výška: 439 m
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:33

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.krakow-valley.com

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Driving range: Ano
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby resortu: ubytování
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ hřiště: mistrovské [golfové|] hřiště

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Krakow Valley Golf & Country Club: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 50Recenze: 5728.9.2010 21:47:44
Krakow je nádherné polské město, formované velkou spoustou historických událostí. Určitě by mohlo stát zato spojit návštěvu takového města se "sportovním odregováním se" při golfu s přáteli. Krakow Valley Golf & Country Club vypadá poměrně přívětivě. :)

Města a obce v okolí

Krzeszowice (5km)Jerzmanowice (7km)Zelków (11km)Trzebinia (13km)Korzkiew (17km)Morawica (14km)Balice (15km)Modlnica (17km)Szczyglice (16km)

Webmap: 1 2 3