TIXIK.cz » Koupání » Slovinsko » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Koupání ()

(7)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Topliška cesta, 8250 Brežice, Slovenia

Terme Čatež je největší termální park ve Slovinsku . Nachází se na východě země, nedaleko hranic s Chorvatskem , cca 5 km od městečka Brežice . Te..

Najít ubytování

Obala 2, 6320 Piran, Slovenia

Aquapark Laguna Bernardin je oblíbený vodní svět ve Slovinsku . Nachází se na pobřeží Jaderského moře, ve známém letovisku Portorož a je součástí k..

Najít ubytování

Banovci 1A, 9241 Veržej, Slovenia

Thermal Spa Banovci jsou oblíbené termální lázně ve Slovinsku . Nachází se v severovýchodní části země, v obci Banovci . Od roku 1995 vlastní tato o..

Najít ubytování


Pot V Toplice 11, 2250 Ptuj, Slovenia

Koupaliště Ptuj je moderní vyhlášené termální koupaliště ve Slovinsku . Nachází se v regionu Podravska, ve městě Ptuj , asi 26 km od Mariboru . Zá..

Najít ubytování

Kranjčeva ulica, 9226 Moravske Toplice, Slovenia

Termální lázně Terme 3000 jsou vyhlášené lázně ve Slovinsku . Nachází se na severovýchodě země, v městečku Moravske Toplice . Termální lázně Terme 3..

Najít ubytování

Zdraviliška cesta, 3254 Podčetrtek, Slovenia

Wellness centrum Termalija jsou nejlepší termální lázně ve vyhlášených lázních Terme Olimia. Nacházejí se ve východní části Slovinska , nedaleko cho..

Najít ubytování


Zdraviliška cesta 9, 3254 Podčetrtek, Slovenia

Termální park Aqualuna je vyhlášený rodinný termální park ve Slovinsku. Nachází se ve východní části Slovinska , v těsné blízkosti chorvatských hran..

Najít ubytování