TIXIK.cz » Koupání » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Koupání z celého světa ()

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


A. Pénteka, 98201 Tornaľa, Slovakia

Plážové koupaliště Tornaľa je uměle vytvořená vodní nádrž, která se nachází na Slovensku . Leží v jižní části země, v Banskobystrickém kraji, ve ste..

Najít ubytování

Legnicka 40, 59-500 Gmina Złotoryja, Poland

Plavecký bazén Złotoryja se nachází na severovýchodním okraji města Zlotoryja, v Polsku , v blízkosti hlavní silnice.AtrakceAreál tvoří dva bazény a..

Najít ubytování

Birkenallee 1, 86356 Neusäß, Germany

Termální koupaliště Titania Neusäß je populární termální a relaxační vodní park. Nachází se ve městě Neusäß na hranici přírodního parku Augsburg-We..

Najít ubytování


Na Zelničkách 1536, 686 04 Kunovice, Czech Republic

Koupaliště Kunovice je venkovní plavecký areál. Nachází se na okraji města Kunovice , cca 3 km jižně od města Uherské Hradiště v oblasti jihovýcho..

Najít ubytování

Balatonfüred, Fürdő Street 35, Hungary

Aquapark Annagora je venkovní a kryté koupaliště v Maďarsku . Nachází se v populárním letovisku Balatonfüred na severním břehu jezera Balaton , př..

Najít ubytování

Niederhofheimer Straße 67, 65719 Hofheim, Germany

Aquapark Rhein-Main-Therme je veřejné koupaliště na kraji města Hofheim am Taunus v Německu . Nachází se ve spolkové zemi Hesensko. Na ploše 18 000..

Najít ubytování


Mírová 998, 518 01 Dobruška, Czech Republic

Krytý Bazén Dobruška se nachází ve městě Dobruška na severovýchodě České republiky. Město leží cca 15km severovýchodně od krajského města Hradec K..

Najít ubytování

V Lukách 598, 517 54 Vamberk, Czech Republic

Koupaliště Vamberk je letní plavecký a sportovní areál. Nachází se na okraji města Vamberk v České republice. Koupaliště Vamberk nabízí pro své návš..

Najít ubytování

6900 Makó, Marcibányi tér, Hungary

Termální lázně Makó je moderní lázeňský komplex v Maďarsku . Nachází se v centru města Makó , v blízkosti rumunských hranic asi 200 km od města Bud..

Najít ubytování


Am Schwimmbad 1, 38667 Bad Harzburg, Germany

Sole-Therme & Sauna-Erlebniswelt je lázeňský a relaxační komplex. Nachází se v lázeňské městě Bad Harzburg v Dolním Sasku v Německu. Léčí se zde nem..

Najít ubytování

Chamat Gader jsou minerální lázně vzdálené asi 5 km od Galilejského jezera. Nachází se na hranicích Izraele s Jordánskem , přibližně 5 km od města..

Najít ubytování

Klostermannova 1253/20, 268 01 Hořovice, Czech Republic

Aquapark Hořovice je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Hořovice ve Středočeském kraji v České republice. Aquapark Hořovice nabízí plavecký b..

Najít ubytování


Weinberge 40, 14943 Luckenwalde, Germany

Termální koupaliště Fläming je termální a relaxační vodní park. Nachází se v centru města Luckenwalde , přibližně 50 km od města Berlín . Na ploše 3..

Najít ubytování

Kovalovice 146, 664 06 Kovalovice, Czech Republic

Koupaliště Kovalovice je přírodní koupaliště. Nachází se v obci Kovalovice cca 20 km východně od krajského města Brno v České republice. Koupaliště ..

Najít ubytování

Na Vyhlídce 56/10, 353 01 Mariánské Lázně, Czech Republic

Koupaliště Lido Mariánské Lázně je letní rekreační areál. Nachází se cca 2km od města Mariánské Lázně v České republice. Leží uprostřed lesů v pěkné..

Najít ubytování


V Průhonech 1044, 537 03 Chrudim, Czech Republic

Plavecký bazén a koupaliště Chrudim je plavecký areál s bazény a vodními atrakcemi v městě Chrudim v České republice. Vnitřní část nabízí plaveck..

Najít ubytování

Wilhelminastraße 9, 83707 Bad Wiessee, Germany

Koupaliště Wiessee je vnitří i venkovní plavecký areál. Nachází se ve městě Bad Wiessee v Německu. K dispozici jsou dva vnitří a dva venkovní bazén..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Skriperou-Peroulades, Sidari 490 81, Greece

Sidari je oblast v Řecku vyhlášená nádhernými plážemi. Původně 2 rybářské vesnice leží na ostrově Korfu, přibližně 40 km severně od města Kerkyra ...

Najít ubytování


Masarykova 1041, 280 02 Kolín II Česká republika

Vodní svět Kolín je vodní zábavní park. Nachází se ve městě Kolín v České republice. Vodní svět Kolín vnitřní části nabízí bazén pro kondiční pla..

Najít ubytování

2483 Gárdony, Határ Way 8, Hungary

Termální lázně Agárd je aquapark a léčebný a termální lázeňský komplex v Maďarsku . Aquapark leží v blízkosti turisticky atraktivního jezera Velenc..

Najít ubytování

Legionářů 378, Příbram VII, Příbram, Česká republika

Aquapark Příbram je vnitřní a venkovní plavecký areál. Nachází se ve stejnojmeném městě ve Středočeském kraji cca 40km jižně od hlavního města Praha..

Najít ubytování


Bürgermeister-Haupt-Straße 38, 23966 Wismar, Germany

Aquapark Wonnemar Wismar se nachází v Německu . Leží v severní části země ve spolkové zemi Meklenbursko-Přední Pomořansko, ve městě Wismar , v blízk..

Najít ubytování

Nádražní 746/39, 696 03 Dubňany, Czech Republic

Koupaliště Dubňany je veřejné koupaliště. Nachází se ve městě Dubňany nedaleko města Hodonín na Jižní Moravě v České republice. Koupaliště Dubňany..

Najít ubytování

Dobrovského, 390 02 Tábor, Czech Republic

Rybník Jordán je nejstarší vodní nádrž v České republice. Nachází se ve městě Tábor na jihu České republiky. Nádrž Jordán vznikla v roce 1492 pře..

Najít ubytování


Luleč 13, 683 03 Luleč, Czech Republic

Koupaliště U Libuše je letní plavecký areál. Nachází se na okraji obce Luleč cca 20 km severovýchodně od města Brno na Jižmí Moravě v České republi..

Najít ubytování

Stampfanger 5, 6306 Söll, Austria

Koupaliště Panoramabad Söll je veřejný plavecký areál. Nachází se v obci 6306 Söll v Tyrolské části Rakouska v malebné krajině Alp. Koupaliště Panor..

Najít ubytování

Ke Koupališti 68, 530 09 Pardubice-Pardubice II, Czech Republic

Koupaliště Cihelna Pardubice je venkovní plavecký areál. Nachází se na pravém břehu řeky Labe ve Městě Pardubice v České republice. Koupaliště Cihel..

Najít ubytování


568, Březno, Czech Republic

Nechranická přehrada je umělá vodní nádrž. Nachází se v Severních Čechách mezi městy Kadaň , Žatec a Chomutov . Vodní plocha zaujímá rozlohu ..

Najít ubytování

Sasinkova 901/2, 90101 Malacky, Slovakia

Krytý bazén Malina se nachází na jižním Slovensku , ve městě Malacky , ve sportovní hale Malina. K dispozici je tu 25 metrový plavecký bazén a 9 met..

Najít ubytování

Legionářská 1089/13, 779 00 Olomouc, Czech Republic

Plavecký stadion Olomouc je plavecký areál ve městě Olomouc v České republice . Areál disponuje vnitřním bazénem o velikosti 50 x 20 m a vnějším ba..

Najít ubytování


Lesní 225, Perštejn, Czech Republic

Koupaliště Perštejn je rekreační areál. Nachází se na okraji obce Perštejn 6 km od města Klášterec nad Ohří v Karlovarském kraji v České republice...

Najít ubytování

Interstate 430, North Little Rock, AR 72118, USA

Wild River Country je největší nekrytý aquapark ve státě Arkansas, USA. Nachází se přibližně 10 km severozápadně od města North Little Rock a 35 k..

Najít ubytování

Termální lázně Dagály jsou moderní léčebné a termální lázně v Maďarsku . Nachází se na břehu řeky Dunaj, v blízkosti Markétina ostrova , v centru mě..

Najít ubytování


Kúpeľná, 96271 Dudince - kúpele, Slovakia

Koupaliště Dudinka se nachází na Slovensku . Leží v jižní části země, v Banskobystrickém kraji, v obci Dudince . Koupaliště Dudinka disponuje čtyřmi..

Najít ubytování

Zdraviliška cesta 9, 3254 Podčetrtek, Slovenia

Termální park Aqualuna je vyhlášený rodinný termální park ve Slovinsku. Nachází se ve východní části Slovinska , v těsné blízkosti chorvatských hran..

Najít ubytování

Tylova, 768 24 Hulín, Czech Republic

Koupaliště Hulín se nachází na východě České republiky 8 km jižně od Kroměříže. Je součástí městského parku. Koupaliště Hulín má k dispozici 50 met..

Najít ubytování


U Škol, Bučovice, Česká republika

Bazén Bučovice je nový krytý bazén. Nachází se ve městě Bučovice , které leží cca 30 km východně od města Brno v České republice. Bazén Bučovic..

Najít ubytování

Aloise Jiráska 3149, Teplice, Czech Republic

Aquacentrum Teplice je plavecký a sportovní areál. Nachází se ve městě Teplice , v Ústeckém kraji, na severu České republiky .Základní informaceAqua..

Najít ubytování

Riegrova 2064/9, 568 02 Svitavy, Czech Republic

Koupaliště Svitavy je venkovní plavecký a rekreační areál. Koupaliště se nachází ve městě Svitavy v České republice. Koupaliště Svitavy nabízí pr..

Najít ubytování


5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány, Hungary

Termální lázně Tiszaliget leží v blízkosti centra města Szolnok v Maďarsku . Město se nachází na soutoku řek Tisa a Zagyva, přibližně 110 km od mě..

Najít ubytování

Wilfenseeweg 70, 74172 Neckarsulm, Germany

Vodní svět zábavy AQUAtoll Neckarsulm nabízí návštěvníkům odpočinek pod palmami v každém ročním období. Nachází se na kraji města Neckarsulm , v s..

Najít ubytování

Ostravice 1279, 739 14 Ostravice, Czech Republic

Koupaliště Sluníčko Ostravice je letní koupaliště. Nachází se v obci Ostravice v areálu rekreačního zařízení Sepetná v Beskydech v České republice. ..

Najít ubytování


Alpenstraße 5, 87534 Oberstaufen, Germany

Koupaliště Oberstaufen je koupaliště a vnitřní plavecký a relaxační areál. Nachází v alpském městečku Oberstaufen v Bavorsku při hranicích s Rak..

Najít ubytování

Švermova 1132/4, Žďár nad Sázavou, Česká republika

Plavecký bazén Žďár nad Sázavou je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Ždár nad Sázavou v centru Vysočiny v České republice. Plavecký bazén ..

Najít ubytování

Na pěšinách 15, 182 00 Prague 8, Czech Republic

Koupaliště na Stírce je venkovní koupaliště. Nachází se v hlavním města Praha v části Kobylisy v České republice. Koupaliště na Stírce nabízí bazén..

Najít ubytování


Sportovní 1052, 341 01 Horažďovice, Czech Republic

Aquapark Horažďovice se nachází na západě České republiky ve městě Horažďovice . Nabízí 62 m dlouhý tobogán. Pro děti je k dispozici dětský bazének..

Najít ubytování

Čáslavská 198, 284 01 Kutná Hora, Czech Republic

Krytý bazén Kutná Hora je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Kutná Hora v Středočeském kraji v České republice. Areál nabízí velký bazén 2..

Najít ubytování

nábřeží Ladislava Stehny 1309, 377 01 Jindřichův Hradec, Czech Republic

Rybník Vajgar se nachází v centru města na Hamerském potoce těsně před ústím do řeky Nežárky. Leží ve městě Jindřichův Hradec v Jižních Čechách. ..

Najít ubytování


Sportovní 559/2A, 602 00 Brno-Brno-Královo Pole, Czech Republic

Plavecký stadion Brno se nachází v prostorách sportovního areálu za Lužánkami. Areál najdete ve městě Brně na jihu České republiky . Plavecký stadi..

Najít ubytování

Strada Provinciale 8, 64018 Tortoreto Lido Province of Teramo, Italy

Acquapark Onda Blu je vyhlášený aquapark v Itálii . Nachází se v regionu Abruzzo, ve městě Tortoreto Lido . Základní informace Acquapark Onda Blu ..

Najít ubytování

Mūkusalas iela 43-45, Riga, LV-1004, Latvia

Akvalande Riga je menší vodní park v Lotyšsku. Nachází se v centrální části hlavního města Riga. Je dobře dostupný veřejnou dopravou a přímo u vodní..

Najít ubytování


Partyzánská 680, 769 01 Holešov, Czech Republic

Zámecké koupaliště Holešov je letní koupaliště nacházející se ve stejnojmeném městě na střední Moravě v České republice. Koupaliště leží v zámecké o..

Najít ubytování

Dukelská 436/15, 790 01 Jeseník, Czech Republic

Koupaliště Jeseník je veřejný venkovní plavecký a sportovní areál. Nachází se ve městě Jeseník na Severní Moravě v České republice. Koupaliště Jese..

Najít ubytování

Lipno nad Vltavou 86, Lipno nad Vltavou, Česká republika

Aquaworld Lipno je vodní a relaxační areál. Nachází se ve známém rekreačním středisku Lipno nad Vltavou v turistické oblasti Šumava na jihovýchodě Č..

Najít ubytování


Am Wasserwerk 1, 06132 Halle, Germany

Aquapark Maya Mare se nachází na okraji města Halle, v městské části Beesen, a nabízí svým návštěvníků zábavu tematicky zaměřenou do světa j..

Najít ubytování

Klášterní 648, 276 01 Mělník, Czech Republic

Koupaliště Mělník je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Mělník ve Středočeském kraji cca 30 km severně od hlavního města České republiky P..

Najít ubytování

náměstí Svobody 2814/15, 669 02 Znojmo, Czech Republic

Bazén Městské lázně Znojmo se nachází v centru města Znojmo na jihu České republiky. Městské lázně najdete na konci horního parku, který vede městem..

Najít ubytování


Na lukách 432, 541 01 Trutnov, Czech Republic

Krytý bazén Trutnov se nachází ve městě Trutnov na severu České republiky. Město se nachází blízko známých krkonošských horských středisek: Pec pod..

Najít ubytování

Bystřička 50, 756 24 Bystřička, Czech Republic

Přehrada Bystřička je umělá vodní nádrž. Nachází se ve Vsetínských vrších na říčce Bystřička cca 7 km od města Valašské Meziříčí ve východní části Č..

Najít ubytování

Veslařská 1-3, 690 02 Břeclav, Czech Republic

Koupaliště Břeclav je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Břeclav na Jižní Moravě v České republice. Koupaliště Břeclav nabízí 50 m bazén s..

Najít ubytování


Republikánské obrany 915/5, 692 01 Mikulov, Czech Republic

Koupaliště Riviéra Mikulov se nachází na okraji města Mikulov na Jižní Moravě v České republice. Z koupaliště je krásný výhled na Zámek Mikulov ..

Najít ubytování

Plánockova, 96237 Kováčová, Slovakia

Termální koupaliště Kováčová se nachází na Slovensku . Leží v centrální části země, v obci Kováčová , v Lázeňské ulici. Bazény a sportovní vyžití ..

Najít ubytování

Rudolfa Jašíka 162/1, 95801 Partizánske, Slovakia

Koupaliště Duha se nachází na Slovensku . Leží v jižní části země, v Trenčínském kraji, ve městě Partizánske , v ulici R. Jašíka 81. Koupaliště Duha..

Najít ubytování


Lidická 1055/83, 787 01 Šumperk, Czech Republic

Krytý Bazén Šumperk je aquacentrum ve městě Šumperk v České republice. Mimo bazénu o velikosti 25 x 12,5 m je k dispozici dětské brouzdaliště o v..

Najít ubytování

Komenského 235, 788 15 Velké Losiny, Czech Republic

Termální koupaliště Velké Losiny je jediné venkovní termální koupaliště v České republice. Nachází se v areálu Lázní Velké Losiny v obci Velké Losi..

Najít ubytování

Na Ressl 1388, 434 01 Most, Czech Republic

Koupaliště Ressl je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Most na severu České republiky. Koupaliště Ressl nabízí pro své návštěvníky 50 m plav..

Najít ubytování


Wiener Straße 59H, 10999 Berlin, Germany

Koupaliště Spreewaldplatz je oblíbené kryté koupaliště v centru města Berlín . Aktivní návštěvníci zde najdou 25 m dlouhý plavecký bazén se skokansk..

Najít ubytování

Lesní 89, 739 61 Třinec, Czech Republic

Koupaliště Třinec je letní plavecký a sportovní areál. Nachází se ve stejnojmeném městě na východě České republiky blízko hranice s Polskem. Koupali..

Najít ubytování

Koperníkova 1216, 735 81 Bohumín Czech Republic

Aquacentrum Bohumín je plavecký areál. Nachází se ve městě Bohumín nedaleko města Ostrava blízko hranice mezi Českou republikou a Polskem. Aquacentr..

Najít ubytování


Na Ostrově 83, 266 01 Beroun, Czech Republic

Městský plavecký areál Beroun je vodní a relaxační areál. Nachází se ve městě Beroun ve středních Čechách cca 30km od hlavního města Praha. Tipspor..

Najít ubytování

Podolská 43/72, 147 00 Prague-Prague 4, Czech Republic

Plavecký stadion Podolí je plavecký areál. Nachází se v hlavním města Praha. Areál nabízí vnitřní 50m plavecký bazén. Venkovní areál disponuje 50m a..

Najít ubytování

Leibnizstraße 7, 65191 Wiesbaden, Germany

Termální bazén Aukammtal je veřejné koupaliště a relaxační centrum v lázeňském městě Wiesbaden v Německu . Je druhým největším městem Hesenska. Ba..

Najít ubytování


Mírová 890, 518 01 Dobruška, Czech Republic

Venkovní koupaliště Dobruška se nachází ve městě Dobruška na severovýchodě České republiky cca 15km od města Hradec Králové . Nabízí 50 m bazén ..

Najít ubytování

Košťálov 332, 512 02 Košťálov, Czech Republic

Koupaliště Košťálov je letní areál. Nachází se na okraji stejnojmenné obce. Ta leží mezi Českým rájem a pohořím Krkonoše nedaleko obce Lomnice nad ..

Najít ubytování

Krytý bazén Uničov je krytý plavecký areál. Nachází se ve městě Uničov cca 25 km severně od města Olomouc v České republice. Krytý bazén Uničov nabí..

Najít ubytování


Jihlava 5246, 586 01 Jihlava, Czech Republic

Pávovský rybník je přírodní rekreační nádrž v Česku . Nachází se na Vysočině, u města Jihlava , v obci Pávov. O rybníku Pávovský rybník slouží již..

Najít ubytování

Únanov 384, 671 31 Únanov, Czech Republic

Koupaliště Únanov je letní plavecký areál. Nachází se v obci Únanov cca 5 km od města Znojmo na Jižní Moravě. Koupaliště Únanov bylo zprovozněn..

Najít ubytování

Bardejovská 687/37, 08901 Svidník, Slovakia

Vodní svět Svidník je letní koupaliště ve městě Svidník , v ulici Bardejovská, na Slovensku . K dispozici jsou zde 3 bazény – plavecký, rekreační a ..

Najít ubytování


náměstí Republiky 435, Neratovice, Česká republika

Plavecký bazén Neratovice je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Neratovice cca 25 km severně od hlavního města Praha . Plavecký bazén Nera..

Najít ubytování

Ružová dolina 614/18, 82109 Ružinov, Slovakia

Letní koupaliště Delfín se nachází v hlavním slovenském městě Bratislavě , v městské části Ružinov. Má kapacitu 2000 osob a je součástí komplexu lá..

Najít ubytování

Jaselská 2081/35, 746 01 Opava, Czech Republic

Městské koupaliště Opava je venkovní koupaliště s dvěma bazény. Nachází se ve městě Opava v České republice. Toto koupaliště bylo vybudováno v letec..

Najít ubytování


Kaunicova 212, 684 01 Slavkov u Brna, Czech Republic

Koupaliště Slavkov u Brna je letní plavecký areál. Nachází se na okraji města Slavkov u Brna blízko stadionu a golfového hřiště. Koupaliště Slav..

Najít ubytování

Seestraße 122, 83209 Prien am Chiemsee, Germany

Aquapark Prienavera nabízí náštěvníkům vodní radovánky, překrásný výhled na Chiemské jezero a panorama Chiemgauských Alp. Nachází se na východním ok..

Najít ubytování

Kurdistan, Erbil, Iraq

Aquapark Arbíl známý také jako Hawler Aqua Park je jediným koupalištěm v iráckém městě Arbil . Vodní svět o rozloze 2000 m2 byl otevřen v roce 2007...

Najít ubytování


Otevřená 1072/4, 169 00 Prague-Prague 6, Czech Republic

Koupaliště Petynka je veřejný plavecký areál. Nachází se v hlavním městě Praha v části Střešovice v České republice. Koupaliště Petynka nabízí pro s..

Najít ubytování

E50, 01001 Žilina, Slovakia

Termální koupaliště Stráňavy se nachází na Slovensku . Leží v severní části země, v Žilinském kraji, ve stejnojmené obci Stráňavy . Termální koupali..

Najít ubytování

Pod strání 693, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czech Republic

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm je letní areál nacházející se ve městě Rožnov pod Radhoštěm v části Horní Paseky. Koupaliště nabízí 50m bazén a 25..

Najít ubytování


Kostelecká 1174, 547 01 Náchod, Czech Republic

Jiráskovo koupaliště Náchod se nachází ve městě Náchod na severovýchodě České republiky. Celý areál byl v roce 2007 zrekonsturován a znovu otevře..

Najít ubytování

Aquapark Lagoon Letňany je víceúčelový komplex. Nachází se v Praze Letňanech v České republice u Obchodního centra Letňany. Komplex funguje od roku ..

Najít ubytování

Moravské Málkovice 58, 682 01 Moravské Málkovice, Czech Republic

Koupaliště Moravské Málkovice je sportovní a plavecký areál. Nachází v obci Moravské Málkovice cca 10km jihovýchodně od města Vyškov na severním ..

Najít ubytování


Vranovská 44, 471 24 Mimoň, Czech Republic

Koupaliště Mimoň je venkovní koupaliště přírodního typu ve městě Mimoň . Město leží 16 km jihovýchodně od města Česká Lípa , na severu České republ..

Najít ubytování

Koupaliště Klánovice je venkovní plavecký areál. Nachází se v obci Klánovice blízko hlavního města Praha v České republice. Koupaliště nabízí dva ..

Najít ubytování

Krytý bazén Kroměříž je krytý plavecký areál ve městě Kroměříž ve Zlínském kraji v Česku . Areál nabízí 25metrový plavecký bazén. Součástí areálu j..

Najít ubytování


75 Magic Mountain Rd, Moncton, NB E1G 3H3, Canada

Vodní park Koupaliště Magic Mountain leží v Moncton v New Brunswicku. Je součástí turistické lokality Magnetic Hill. Největší turistická atrakce by..

Najít ubytování

Tyršova 617/6, 353 01 Mariánské Lázně, Czech Republic

Krytý bazén Mariánské Lázně je plavecký areál. Nachází se ve městě Mariánské Lázně na západě České republiky. K dispozici je bazén o délce 25m a dě..

Najít ubytování

Družstevní I 267, 687 25 Hluk, Czech Republic

Koupaliště Hluk je venkovní vodní areál ve městě Hluk . Nachází se cca 15 km jihovýchodně od města Uherské Hradiště v České republice . Koupaliště ..

Najít ubytování


Krytý bazén Lovosice se rekonstruovaný plavecký areál ve městě Lovosice v České republice . Starý bazén byl poničen při povodních v roce 2002. Reko..

Najít ubytování

U Teplárny 617, Česká Třebová, Česká republika

Plavecký bazén Česká Třebová je krytý plavecký areál. Nachází se ve městě Česká Třebová ve Východních Čechách v České republice. Plavecký bazén Čes..

Najít ubytování

Bazén Všestary je vnitřní plavecký areál. Nachází se v obci Všestary. Ta leží 3 km od města Hradec Králové směr Jičín v České republice. K disp..

Najít ubytování


Nová 1514/2, 571 01 Moravská Třebová, Czech Republic

Aquapark Moravská Třebová je venkovní rekreační areál. Nachází se ve městě Moravská Třebová v České republice. Areál nabízí plavecký bazén a relax..

Najít ubytování

        4