TIXIK.cz » Koupání » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Koupání z celého světa ()

(14)
(302)
(28)
(14)
(3)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


náměstí Tržní 1338, 460 01 Liberec, Czech Republic

Plavecký bazén Liberec je rekreačně - relaxační centrum ve městě Liberec , na severu České republiky . Nachází se zde 150 metrů dlouhý nerezový tobo..

Najít ubytování

sídliště Vajgar 865, 377 01 Jindřichův Hradec, Czech Republic

Aquapark Jindřichův Hradec je plavecký areál skladající se z vnitřní a venkovní části. Nahcází se ve městě Jidřichův Hradec na jihu České republiky..

Najít ubytování

Chalabalova 946/2a, Brno-Kohoutovice, Česká republika

Aquapark Kohoutovice je zábavní a relaxační zařízení v Česku . Nachází se na Moravě, v Brně , v městské části Kohoutovice. O aquaparku Aquapark Ko..

Najít ubytování


Areál Výstaviště 67, 170 90 Prague-Prague 7, Czech Republic

Plavecký bazén Výstaviště je krytý plavecký areál v České republice . Nachází se v Praze , na výstavišti v Holešovicích. Bazén Výstaviště Holešovic..

Najít ubytování

Artur Neumann Straße 2a , 02785 Olbersdorf, Germany

Koupaliště Olbersdorf jsou oblíbené veřejné koupaliště ve městečku Olbersdorf v Německu . Leží ve východní části země nedaleko města Žitava cca 8 ..

Najít ubytování

U Plovárny 328, 566 01 Vysoké Mýto, Czech Republic

Tyršova plovárna je veřejný přírodní plavecký areál. Nachází se ve městě Vysoké Mýto v Pardubickém kraji v České republice. Byla založeno v roce 1..

Najít ubytování


Pri prameni, 93201 Veľký Meder, Slovakia

Termalpark Velký Meder se nachází na Slovensku . Leží v obci Veľký Meder , v prostředí krásného lesoparku, cca 10 km od maďarských hranic a 65 km od..

Najít ubytování

Husovy sady, 356 01 Sokolov, Czech Republic

Krytý bazén Sokolov je sportovní a rekreační plavecký areál. Nachází se ve městě Sokolov na severu České republiky v Karlovarském kraji. Krytý bazén..

Najít ubytování

Jonsdorfer Straße, 02779 Großschönau, Germany

Aquacentrum Trixi Park známé také jako aquapark TrixiBad se nachází v obci Großschönau na hranicích Německa a Česka . Je největším přírodním koupa..

Najít ubytování


Pod Husovými sady 486, 337 01 Rokycany, Czech Republic

Městské koupaliště Rokycany je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Rokycany v Plzeňském kraji v České republice. Městské koupaliště Rokycany v..

Najít ubytování

Jarošov 296, 506 01 Jičín, Czech Republic

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Ji..

Najít ubytování

Hradská 888, 760 01 Zlín, Czech Republic

Lázně Zlín je relaxační a sportovní centrum nacházející se ve stejnojmeném městě Zlín . Lázně jsou rozděleny na vnitřní a venkovní část. Obě části..

Najít ubytování


Libuň 121, 506 01 Libuň, Czech Republic

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři ryb..

Najít ubytování

Europaplatz 585, 8970 Schladming, Austria

Aquapark Schladming je vnitřní a venkovní plavecký areál. Nachází se v lyžařské a rekreačním středisku Schladming v Rakousku. Aquapark Schladming ..

Najít ubytování

Lodín 99, 503 15 Lodín, Czech Republic

Koupaliště Lodín je letní rekreační areál. Nachází se severně od města Nechanice , nedaleko Hradce Králové , v České republice . Nabídka atrakcí a ..

Najít ubytování


Aquapark Frenštát pod Radhoštěm je venkovní plavecký areál. Nachází se na okraji města Frenštát pod Radhoštěm. Aquapark Frenštát pod Radhoštěm nabíz..

Najít ubytování

Polská 1360, 562 01 Ústí nad Orlicí, Czech Republic

Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí se nachází ve městě Ústí nad Orlicí na severovýchodě České republiky. Areál nabízí plavecký bazén o délce 25..

Najít ubytování

Topliška cesta, 8250 Brežice, Slovenia

Terme Čatež je největší termální park ve Slovinsku . Nachází se na východě země, nedaleko hranic s Chorvatskem , cca 5 km od městečka Brežice . Te..

Najít ubytování


náměstí Generála Píky 2433/42, 326 00 Plzeň-Plzeň 2-Slovany, Czech Republic

Bazén Slovany – Plavecký areál města Plzně nabízí krom dvou padesáti metrových bazénů a dětského bazénu pro sportovní vyžití zejména plavců, aquabel..

Najít ubytování

Na Koupališti 82, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Czech Republic

Koupaliště Bělá pod Bezdězem je venkovní koupaliště nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Leží v okrajové části města. Město se nachází 15 km s..

Najít ubytování

Słowiańska 34, 76-150 Gmina Darłowo, Poland

Aquapark JAN (Park Wodny JAN) je moderní bazénový komplex na severu Polska . Nachází se v přímořském městečku Darłowo , které leží v půli cesty mezi..

Najít ubytování


Juliusza Kossaka 121, 64-920 Piła, Poland

Aquapark Piła je sportovně-rekreační centrum s rozsáhlým bazénovým komplexem. Aquapark Piła se nachází v severozápadní části Polska ve městě Piła ,..

Najít ubytování

Krkonoše National Park, Špindlerův Mlýn 298, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czech Republic

Aquapark Špindlerův Mlýn je vodní a relaxační areál. Nachází se v nejznámějším českém horském středisku Špindlerův Mlýn v pohoří Krkonoše v České r..

Najít ubytování

Riegrova 5, Svitavy 568 02

Krytý plavecký bazén Svitavy je vodní centrum nabízející 25 m dlouhý bazén a 92 m dlouhý tobogán. Bazén se nachází ve stonojmeném městě Svitavy . ..

Najít ubytování


Aleja Unii Lubelskiej, 90-001 Łódź, Poland

Aquapark Fala je největší krytý bazén v Polsku a patří k nejvyhlášenějším bazénům v celé střední Evropě . Nachází se ve městě Lodž , nedaleko centr..

Najít ubytování

Broučkova, 760 01 Zlín, Czech Republic

Koupaliště Zelené Zlín je komplex venkovních bazénů v Bartošově čtvrti ve městě Zlín v České republice . Koupaliště Zelené Zlín nabízí 20 m bazén, ..

Najít ubytování

Südliche Ringstraße 63, 85053 Ingolstadt, Germany

Aquapark Donautherme Wonnemar je koupaliště a rekreační komplex. Leží v centru města Ingolstadt na břehu řeky Dunaj. Aquapark Donautherme Wonnemar ..

Najít ubytování


Huberta Wagnera 1, 89-600 Chojnice, Poland

Aquapark Chojnice (Wodny Park Chojnice) je součást sportovně rekreačního areálu města Chojnice , které leží na severozápadě Polska . Chojnice se na..

Najít ubytování

Sulechowska 36, 65-001 Gmina Zielona Góra, Poland

Aquapark Zielona Góra je jeden z největších vodních parků v Polsku . Nachází se v Lubušském vojvodství, ve městě Zielona Góra , v západní části země..

Najít ubytování

Fryčovice 628, 739 45 Fryčovice, Czech Republic

Odpočinek a relaxace pro všechny věkové skupiny.Koupání v koupelovém bazénku s whirpoolem a vodními atrakcemi je možné doplnit sportovními a jinými..

Najít ubytování


Javornická 1660, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic

Leží v atraktivním prostředí na okraji Rychnova nad Kněžnou, města, které je branou Orlických hor.Zařízení nabízející služby , které uspokují návště..

Najít ubytování

Semčice 240, 294 46 Semčice, Czech Republic

Najít ubytování

Na Hatích 70, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Czech Republic

Najít ubytování


Wesoła, 58-260 Bielawa, Poland

Aquapark Bielawa (Aquarius Bielawa) je oblíbený polský aquapark. Nachází se v městečku Bielawa asi 30 km jihovýchodně od města Wałbrzych a 35 km s..

Najít ubytování

Vémyslice 47, 671 42 Vémyslice, Czech Republic

Najít ubytování

Revoluční 863, 506 01 Jičín, Czech Republic

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8..

Najít ubytování


Tyršova 275, 739 61 Třinec, Czech Republic

Krytý bazén Třinec je krytý plavecký areál. Nachází se ve stejnojmeném městě na východě České republiky blízko hranice s Polskem. Nabízí plavecký ba..

Najít ubytování

Škrovádské nábřeží 414, 538 21 Slatiňany, Czech Republic

Turisté se v letním teplém období mohou osvěžit, zaplavat si i zasportovat. Je možno navštívit i sportovní hřiště Fit - Park, přímo v sousedství...

Najít ubytování

Chernyakhovs'koho St, 23А, Brovary, Kiev Oblast, Ukraine, 07402

Aquapark Terminal je jediný ukrajinský aquapark s posuvnou střechou. Nachází se asi 20 km severovýchodně od Kyjeva ve městě Brovary . Aquapark Ter..

Najít ubytování


V. Gerulaičio gatvė, Vilnius district municipality 08009, Lithuania

Vichy Aquapark je vyhlášený vodní zábavní park s největší vodní atrakcí na světě. Nachází se v jihovýchodní části Litvy , v hlavním městě této země ..

Najít ubytování

Carrer del Taronger, 17480 Roses, Spain

Aquabrava je velký vodní park pod širým nebem ve Španělsku . Nachází se v Katalánsku, na pobřeží Costa Brava ve městečku Roses . Větším městem v oko..

Najít ubytování

Ke stadionu 837, 196 00 Prague-Praha-Čakovice, Czech Republic

Najít ubytování


Młyńska 4, 59-100 Polkowice, Poland

Aquapark Polkowice je moderní bazénový komplex v Polsku . Nachází se v městečku Polkowice , které leží asi 80 km severozápadně od Wroclawi a 20 km ..

Najít ubytování

Zamkowa Góra 3, 81-701 Sopot, Poland

Aquapark Sopoty je zábavní vodní park s mnoha atrakcemi přímo v hale bazénu. Atrakce jsou navrhnuty s ohledem na klienty všech věkových kategorií. A..

Najít ubytování

Jagiellońska 32, 34-500 Zakopane, Poland

Aquapark Zakopane se nachází ve stejnojmenném městečku na jihu Polska. Patří mezi oblíbené polské aquaparky. Aquapark Zakopane má geotermální chara..

Najít ubytování


świętego Józefa 5, 64-100 Leszno, Poland

Aquapark Akwawit je bazénový komplex, který je určen pro sportovní účely i volný čas a rekreaci. Aquapark Akwawit se nachází v západní části Polska ..

Najít ubytování

Szkolna 18, 62-002 Gmina Suchy Las, Poland

Aquapark Octopus je moderní bazénový komplex a centrum sportu a rekreace. Nachází se v západní části Polska , ve městě Suchy Las . Vodní park nalezn..

Najít ubytování

Sportovní 300, 789 63 Ruda nad Moravou, Czech Republic

Rekonstruované koupaliště nabízí celodenní relaxaci pro celou rodinu. Kromě koupání je zde možnost zapíjčení sportovních potřeb a posezení u stánku ..

Najít ubytování


Strupčice 77, 431 14 Strupčice, Czech Republic

Skvěle udržované voda v bazénu, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, basketbal, atrakce pro děti. Dostupnost po cyklotrase a cyklostezce. Vý..

Najít ubytování

Na Křemelce 305, 386 01 Strakonice, Czech Republic

Najít ubytování

Moravská 807, 768 11 Chropyně, Czech Republic

Koupaliště Chropyně je vyhřívaný, nově zrekonstruovaný rekreační areál. Nachází se v severní části městečka Chropyně , v České republice, přibližně ..

Najít ubytování


Zelený pruh 1430/50, 147 00 Prague-Prague 4, Czech Republic

Krytý plavecký bazén určený pro rekreační a výkonostní plavání.

Najít ubytování

Maironio gatvė 20-22, Druskininkai municipality 66116, Lithuania

Aquapark Druskininkai je moderní vodní komplex a rekreační centrum. Nachází se v jižní části Litvy v proslulém lázeňském městě Druskininkai . Atr..

Najít ubytování

Wodnika 1, 74-100 Gmina Gryfino, Poland

Aquapark Laguna je sportovní a rekreační centrum v Polsku . Nachází se v severozápadní části země v obci Gryfino , která leží pouhých 15 km na jih o..

Najít ubytování


Stanisława Moniuszki 2A, 57-350 Kudowa-Zdrój, Poland

Aquapark Kudowa Zdrój (Wodny Swiat Kudowa Zdrój) je bazénový komplex v polském lázeňském městě Kudowa Zdrój asi 10 km od českého hraničního města ..

Najít ubytování

U Plovárny 341, 549 54 Police nad Metují, Czech Republic

Koupaliště se nachází asi 10 minut chůze od centra. K dispozici je 25 metrový bazén pro plavce, pro neplavce a brouzdaliště. Koupaliště nabízí přij..

Najít ubytování

Lalandia Centret 4, 4970 Rodby, Denmark

Aquapark Lalandia je největší aquapark v Dánsku . Nachází se na ostrově Lolland, asi 5 km severozápadně od malého přístavu Rødbyhavn , v ulici Aquap..

Najít ubytování


Pražská 138, 251 01 Čestlice, Czech Republic

Aquapark Čestlice je jeden z největších aquaparků ve střední Evropě . Nachází se v lokalitě Průhonice - Čestlice , přibližně 10 km jihovýchodně od ..

Najít ubytování

Żwirki i Wigury 11, 32-050 Skawina, Poland

Aquapark Camen je vodní bazénový komplex, který je určený pro všechny milovníky sportu a rekreace. Aquapark Camen se nachází v jižní části Polska , ..

Najít ubytování

Dekabrystiv alley, Alushta, Crimea, Ukraine, 98500

Aquapark Mandlový háj je zábavní komplex s nejnovějšími vodními atrakcemi a zároveň komfortní hotel. Nachází se na nábřeží asi 500m od centra Alušty..

Najít ubytování


Bystřice 848, 739 95 Bystřice, Czech Republic

Najít ubytování

Szczecińska 2, 78-400 Gmina Szczecinek, Poland

Aquapark Aqua-Tur je vyhlášený vodní park a sportovní areál pro všechny věkové kategorie. Nachází se v severozápadní části Polska , ve městě Szczeci..

Najít ubytování

Calle de La Rioja, 24, 38660 Adeje, Spain

Najít ubytování


Thermenplatz 1, 2136 Laa an der Thaya, Austria

Koupaliště Therme Laa jsou termální lázně v Dolním Rakousku , v městečku Laa an der Thaya , v ulici Thermenplatz 3. Jedná se o vyhlášený lázeňský ko..

Najít ubytování

Brzozowa 7, 56-400 Gmina Oleśnica, Poland

Aquapark Atol (Oleśnicki park Wodny ATOL) je jedním z oblíbených polských krytých bazénů. Nachází se ve městě Olešnice (Oleśnica) asi 30 km severov..

Najít ubytování

Route de la Plage 124, 1897 Port-Valais, Switzerland

Najít ubytování


Majora Sucharskiego 13, 16-300 Augustów, Poland

Aquapark Augustów je sportovní a rekreační komplex. Nachází se v severovýchodním cípu Polska ve městě Augustów , v ulici Sucharskiego 15. Nedaleko ..

Najít ubytování

Nemocniční 1420, 783 91 Uničov, Czech Republic

Při nepříznivém počasí je možno spojit koupání na krytém bazénu s návštěvou blízkých hradů Bouzov a Sovinec, zámku v Úsově, jeskyní v Javoříčku. V o..

Najít ubytování

Promenade 3, 4701 Bad Schallerbach, Austria

Aquapark Bad Schallerbach je největší vodní svět v Rakousku . Nachází se v městečku Bad Schallerbach , nedaleko česko-rakouských hranic. Aquapark Ba..

Najít ubytování


aleja Adama Wietrznego, 34-120 Andrychów, Poland

Plavecký bazén Andrychów je moderní komplex pro rekreaci a sport. Nachází se v jižním Polsku , přibližně 30 km východně od města Bielsko-Biała . Vod..

Najít ubytování

Shchytova St, 13, Sevastopol', Sevastopol' city, Ukraine, 99000

Aquapark Zurbagan je letní vodní park v blízkosti moře. Nachází se v malebné části Sevastopole - v Parku vítězství na severu města. Atrakce V Aq..

Najít ubytování

85 Main St, Proserpine QLD 4800, Australia

Najít ubytování


P25, Crimea, Ukraine

Aquapark Banánová republika je největší vodní park na Krymu. Nachází se v západní části poloostrova v Sakské oblasti asi 10km od Jevpatorije. Aquapa..

Najít ubytování

1101 Hoquiam Ave NE, Renton, WA 98059, USA

Najít ubytování

Camí de Porrassa, 07184 Calvià, Spain

Aqualand Magaluf je údajně největší vodní park na Mallorce . Nachází se v letovisku Magaluf , cca 20 km od hlavního města ostrova, od Palma de Mallo..

Najít ubytování


Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy, Poland

Aquapark Akwen je bazénový komplex a zároveň centrum sportu, zábavy a rekreace. Aquapark Akwen se nachází v západní části Polska , ve městě Koziegło..

Najít ubytování

6501-6599 Pohick Bay Dr, Lorton, VA 22079, USA

Najít ubytování

Harnes, 32-500 Gmina Chrzanów, Poland

Aquapark Chrzanów je moderní bázénový komplex, který nabízí velký počet zábavních atrakcí. Nachází se v Polsku , ve městě Chrzanów , na ulici Mydlan..

Najít ubytování


Aleje 1 Maja 1A, 62-500 Konin, Poland

Aquapark Rondo je moderní vodní komplex se spoustou zajímavých atrakcí. Nachází se v centrální části Polska ve městě, Konin , které spadá pod regio..

Najít ubytování

Kyrhyz'ka St, 72, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukraine, 61000

Aquapark Džungle je největším krytým vodním parkem na Ukrajině . Nachází se ve východní části města Charkov v ulici Kyrgyzskaja. Aquapark Džungle j..

Najít ubytování

Heřmanův Městec 37, 538 03 Heřmanův Městec, Czech Republic

Koupaliště je zpevněné betonovými hrázemi, se čtyřmi vstupy do vody po schodech a dvěma po žebříku. Středem vodní polochy je ostrůvek se vzrostlým s..

Najít ubytování


Bratří Čapků 722, 547 01 Náchod, Czech Republic

Krytý plavecký bazén Náchod se nachází ve stejnojmeném městě Náchod na severovýchodě České republiky. Leží blízko centra města. Krytý plavecký ba..

Najít ubytování

Naukova St, 48, L'viv, L'vivs'ka oblast, Ukraine, 79000

Aquapark Pláž je jeden z největších krytých aquaparků v západní Ukrajině , který se nachází se v jižní části starobylého města Lvov . Kromě vodního ..

Najít ubytování

Školní 197, 549 83 Meziměstí, Czech Republic

Najít ubytování


Mieszka Starego 8, 58-160 Świebodzice, Poland

Aquapark Świebodzice je vodní zábavní park s mnoha atrakcemi. Nachází se v jihozápadní části Polska , ve městě Świebodzice , na ulici Mieszka Stareg..

Najít ubytování

26846, 471 52 Sloup v Čechách, Czech Republic

Koupaliště Sloup v Čechách je přírodní koupaliště v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v obci Sloup v Čechách , přesně na jednom z břehů Radvane..

Najít ubytování

Zawale 29, 38-100 Strzyżów, Poland

Aquapark Otylia je moderní zábavní vodní park pro návštěvníky všech věkových kategorií. Nachází se v jihovýchodním Polsku , ve městě Strzyżow , na u..

Najít ubytování


U Jezera 101, 472 01 Doksy, Czech Republic

Příjemné prostředí Máchova kraje zve všechny návštěvníky k relaxaci na břehu Máchova jezera. Využijte písčitou pláž, která je celý den osluněná, s m..

Najít ubytování

1118 Budapest, Kelenhegyi lépcső 4, Hungary

Najít ubytování

Borowska 99, 53-110 Wrocław, Poland

Aquapark Wroclaw je moderní a multifunkční centrum, které je určené pro sport a rekreaci. Nachází se v Polsku , ve městě Wroclaw . Patří mezi největ..

Najít ubytování


Tomáše Garrigue Masaryka 415, Jáchymov, Czech Republic

Aquacentrum Agricola Jáchymov je bazénový komplex, který je součástí areálu radonových lázní Jáchymov. Nachází se v České republice , nedaleko hrani..

Najít ubytování

Olimpijska 3, 96-515 Sochaczew, Poland

Aquapark Orka je moderní vodní park a bazénový komplex. Aquapark Orka se nachází v centrální části Polska ve městě Sochaczew nedaleko hlavního měs..

Najít ubytování

Badstraße 19, 63179 Obertshausen, Germany

Monte mare Obertshausen je aquapark v Německu . Nachází se v Hesensku, v okrese Offenbach, v Obertshausenu , v ulici Badstrasse 19. O aquaparku v O..

Najít ubytování


584, 03105 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Aquapark Tatralandia je jeden z největších aquaparků na Slovensku . Leží v severní části země, asi 4 km od Liptovského Mikuláše , v obci Liptovský T..

Najít ubytování

Amir Temur Ave, Tashkent, Uzbekistan

Najít ubytování

Pod Husovými sady 1160, 337 01 Rokycany, Czech Republic

Plavecký areál Rokycany je vodní areál, nachází se ve městě Rokycany v České republice. Ty leží v západočeském kraji 20km cca východně od města ..

Najít ubytování


Astronomichna St, 7А, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukraine, 61000

Aqua-fitness klub Vlna je vodní park a zároveň fitness klub v rámci jednoho komplexu. Nachází se ve městě Charkov v Astronomické ulici v severovýcho..

Najít ubytování

Bauerova 528/5a, 603 00 Brno-Brno-střed, Czech Republic

Koupaliště Riviéra je přírodní koupaliště na řece Svratce. Nachází se v městě Brno v části Pisárky blízko brněnského výstaviště. Koupaliště Riviéra..

Najít ubytování

Kaprun, 5710 Kaprun, Austria

Lázeňské centrum Tauern je akvapark s termální vodou v Rakousku . Najdete ho ve městě Kaprun , asi 60 km jihozápadně od města Salzburg a necelých ..

Najít ubytování


Bojowników o Wolność i Demokrację 3, Solec Kujawski, Polska

Centrum sportu a rekreace Solec Kujawski je komplex bazénů, sportovní haly, stadionu a wellness služeb. Nachází se v severní části Polska , ve městě..

Najít ubytování

  1