TIXIK.cz » Koupání » Laa an der Thaya » Koupaliště Therme Laa

Koupaliště Therme Laa - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Koupaliště Therme Laa: Hlídač pokojů
Koupaliště Therme Laa Mapa Mapa hotelů Koupaliště Therme Laa

Související témata

Koupaliště Therme Laa: Fotografie

Doporučené hotely Koupaliště Therme Laa


Zobrazit všechny »Koupaliště Therme Laa: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Koupaliště Therme Laa Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Koupaliště Therme Laa a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 15:17:48, Adresa: Thermenplatz 1, 2136 Laa an der Thaya, Rakousko, Telefon: +43 2522 84700733, WWW stránky:

Koupaliště Therme Laa jsou termální lázně v Dolním Rakousku , v městečku Laa an der Thaya , v ulici Thermenplatz 3. Jedná se o vyhlášený lázeňský komplex.

O Koupaliště Therme Laa

Koupaliště Therme Laa disponuje venkovními i krytými termálními bazény. Venkovní termální koupaliště nabízí návštěvníkům 22-24°C teplou vodu, možnost bezplatného využití 600 lehátek a 300 slunečníků. Samozřejmostí jsou sprchy, kabinky na převlékání i zábavný program pro děti, jako je např. loutkové divadlo či různé soutěže. Hlavně něžné pohlaví jistě ocení možnost bezplatné lekce vodní gymnastiky. Koupaliště Therme Laa nabízí i bezplatné volejbalové hřiště či 90 m dlouhý tobogán „Fantasia". K nejoblíbenějším atrakcím také patří například venkovní solný bazén s podvodní hudbou a 36 °C teplou termální vodou či rozsáhlý saunový svět s finskou saunou, solnou a královskou parní lázní či aromatickou saunou. Součástí komplexu Koupaliště Therme Laa je i relaxační centrum, kde si můžete dopřát např. konopné masáže či se občerstvit v restauraci Toscanino nebo saunovém baru.

Praktické informace

Lázeňský komplex Koupaliště Therme Laa je otevřen po celý rok denně od 9 do 22 hodin. Poslední vstup je možný ve 20 hod. Celodenní vstupné stojí cca 21 EUR pro dospělé a 13 EUR pro děti. Více o cenách vstupného pro rodiny se dozvíte na oficiálních stránkách termálních lázní. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Upozorňuji, že jako dospělí jsou chápáni návštěvníci už od 14 let. Děti do 14 let nemají přístup do sauny. Platit lze eury nebo platební kartou. Před lázněmi Koupaliště Therme Laa je k dispozici bezplatné parkoviště se 450 parkovacímí místy.


Informace a fakta

GPS: 48.7227, 16.3943
Nadmořská výška: 182 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:30:34

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.therme-laa.at

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: rychlé občerstvení, restaurace, wellness, hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: solárium, sauna, fitness

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Koupaliště Therme Laa: Recenze

Koupaliště Therme Laa prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Laa an der Thaya (0.3km)Staatz (8km)Poysdorf (18km)Herrnbaumgarten (21km)Mistelbach (21km)Zellerndorf (32km)Retz (32km)Hollabrunn (29km)Stetten (40km)

Webmap: 1 2 3