TIXIK.cz » Koupání » Most » Koupaliště Ressl

Koupaliště Ressl - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Koupaliště Ressl: Hlídač pokojů
Koupaliště Ressl Mapa Mapa hotelů Koupaliště Ressl

Koupaliště ResslKoupaliště Ressl

Související témata

Koupaliště Ressl: Fotografie

Doporučené hotely Koupaliště Ressl


Zobrazit všechny »


Koupaliště Ressl: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Koupaliště Ressl Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Koupaliště Ressl a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Aquapark Monte Mare NeustadtKoupání71km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 20:27:33, Nadmořská výška: 311m, Adresa: Na Ressl 1388, 434 01 Most, Česká republika, WWW stránky:

Koupaliště Ressl je letní plavecký areál. Nachází se ve městě Most na severu České republiky. Koupaliště Ressl nabízí pro své návštěvníky 50 m plavecký bazén. Pro děti je k dispozici brouzdaliště. Z atrakcí nabízí Koupaliště Ressl bazén s divokou řekou, tobogán, masážní lavice. Dále se zde nachází hřiště na plážový volejbal, minigolf, tenisové kurty, petanque. K občerstvení slouží restaurace s letní terasou. Koupaliště Ressl je otevřeno od června do konce srpna. Od Pondělí do neděle 9:00 do 19:00 hod.

Informace a fakta

GPS: 50.5104, 13.6172
Nadmořská výška: 311 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:34:33

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://koupalisteressl.webnode.cz/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Aktivity: plážový volejbal
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: divoká řeka, dětský bazén
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: restaurace
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: bazén, koupaliště

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Koupaliště Ressl: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-08-26 18:51:36
Cena vstupenky pro děti je přímo zlodejská. Bud by mělo platit , že dítě je počítáno jako dítě do určeného věku, bud 15 nebo 18 roků a né jak se na Reslu určilo, do výšky 1.50m Třeba 13- 14 leté dítě, co v dnešní době už dávno měří více nežli je 150cm ,je tímto nuceno platit vstupné jako platí dospělá osoba tj. 70 kč.Naopak ten kdo si třeba již vydělává a je malého vzrůstu může mít teoreticky lístek detský . Navic ,toto rozlišení ceny vstupného na intern. stránkách není vůbec uvedeno , o tomto cenovém rozlišení vstupenky pro dítě, se dozví návštěvník koupaliště až na bráně areálu. Podle mého usouzení, je takové vybírání vstupného přímo zlodějina. Takže nikdy více na koupaliště Ressl již nepůjdu.
 2012-08-18 16:56:17
Dnes jsem navštívil koupaliště pod Resslem v Mostě. Na stránce provozovatele firmy SaS je cena pro dospělé 70Kč a pro děti 40Kč.
Při vstupu do areálu jsem byl nemile překvapen limitem maximální výšky 150 cm pro děti. Mám dvě děti ve věku 14 a 12 let které limit už překročily, takže dohromady 210Kč. Koupání taky ni moc, voda je vyloženě ledová.

Města a obce v okolí

Obrnice (6km)Jirkov (12km)Bílina (12km)Litvínov (10km)Chomutov (15km)Duchcov (14km)Osek (13km)Kurort Seiffen (19km)Teplice (21km)

Webmap: 1 2 3