TIXIK.cz » Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě: Hlídač pokojů
Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě Mapa Mapa hotelů Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě

Související témata

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě: Fotografie

Doporučené hotely Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě


Zobrazit všechny »Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Kostely, Aktuální čas: 16:42:06, Nadmořská výška: 351m, Adresa: Rua João Paulo II, 2495-402, Portugalskoskosko, WWW stránky:

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě je čtvrtý největší křesťanský kostel na světě. Nachází se v Portugalsku , v okrese Santarém, v jednom z nejdůležitějších poutních míst katolického světa, ve Fátimě .

Světově významný kostel

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě je římskokatolický kostel zasvěcený Nejsvětější Trojici. Vybudován byl v letech 2004 - 2007. Vysvěcen byl 12. října 2007 k příležitosti 90. výročí zjevení Panny Marie ve Fátimě . Náklady na stavbu se vyšplhaly na 80 milionů EUR. Peníze na stavbu byly kompletně darovány poutníky z celého světa. Uvnitř kostela se nachází více než 8500 míst k sezení. Výzdoba je inspirována byzantským a ortodoxním uměním. Architektem celé stavby byl Alexandros Tombazis. Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě je 95 m dlouhý, 115 m široký a 20 m vysoký.

Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:44:28

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě: Recenze

Kostel Nejsvětější Trojice ve Fátimě prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Fátima (0.3km)Ourém (9km)Porto de Mós (13km)Batalha (13km)Tomar (23km)Leiria (17km)Torres Novas (20km)Alcanena (19km)Alcobaça (28km)

Webmap: 1 2 3