TIXIK.cz » Polsko » Slezsko » Bielsko-Biala » Klub Pomarańcza

Klub Pomarańcza - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Klub Pomarańcza: Hlídač pokojů
Klub Pomarańcza Mapa Mapa hotelů Klub Pomarańcza

Klub PomarańczaKlub Pomarańcza

Související témata

Klub Pomarańcza: Fotografie

Doporučené hotely Klub Pomarańcza


Zobrazit všechny »


Klub Pomarańcza: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Klub Pomarańcza Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Klub Pomarańcza a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Klimat0.5km
Lipnický dvůr1km
Kotarz17km
Tuł25km
Hrčava38km
Uhelný důl Wujek47km
Rynek v Katovicích48km
Slezské planetárium51km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 03:58:49, Nadmořská výška: 306m

Klub Pomarańcza je známý klub v polské Bielsko-Biała . Najdete v něm širokou škálu zábavy, a kromě rekreace a odpočinku se tam můžete věnovat i sportovním aktivitám a pořádat například firemní večírky.

Možnosti Klubu Pomarancza

Vzdušné prostory klubu spolu s jedinečným designem vytvářejí jeho výlučnou atmosféru - klub se věrně přibližuje amsterodamské a berlínské klubové scéně. Každý den pro vás může být v tomto klubu jiný, ať už z důvodu, že se v něm pořádají koncerty různého typu, anebo proto, že si můžete vybrat, v kterém patře budete. Ve dvou patrech se totiž rozjíždí dva různé večírky, a záleží jen na vás, co si vyberete. Příjemnou atmosféru zajišťuje kvalitní design a výborné high-tech zázemí klubu. Nemusíte se bát davů, v nichž by se vám svršky přilepily ke kůži. Davy v sálech sice potkáte, ale díky dobré klimatizaci můžete klidně tancovat třeba v norkovém kožichu. Pokud fandíte sportovním přenosům, v klubu jsou velké LCD televizory, takže můžete pohodlně sledovat sportovních klání, které vás zajímá. Navíc je vše podpořeno dobrým zvukem, kvalitním pitím, ale také dobrým a lákavým jídlem. Důmyslné je osvětlení klubu, které využívá nejnovějších technických vymožeností, včetně moderního vybavení s LED diodami. Pro snazší a levnější přístup na akce, pořádané v klubu, si můžete pořídit Kartu Klubu Pomarancza.


Informace a fakta

GPS: 49.8315, 19.0499
Nadmořská výška: 306 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:52:49

Klub Pomarańcza: Recenze

Klub Pomarańcza prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Bielsko-Biala (2km)Międzybrodzie Bialskie (11km)Międzybrodzie Żywieckie (14km)Kęty (14km)Rybarzowice (12km)Goczałkowice Dolne (14km)Tresna (15km)Brenna (15km)Skočov (19km)

Webmap: 1 2 3