TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Klub Medyk

Klub Medyk - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Klub Medyk: Hlídač pokojů
Klub Medyk Mapa Mapa hotelů Klub Medyk

Doporučené hotely Klub Medyk


Zobrazit všechny »


Klub Medyk: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Klub Medyk Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Klub Medyk a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Hrad Ujazdów2km
Teatr Kamienica2km
Hala Torwar3km
Hula Kula3km
Kubického podloubí3km
Varšavské ghetto3km
Hřbitov Powązkowski4km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 06:37:59

Klub Medyk je známý klub v polské Varšavě , v ulici Oczki. Naleznete v něm širokou škálu zábavy. Kromě rekreace a odpočinku se můžete věnovat i sportovním aktivitám a pořádat například promoce.

Klub mediků

Klub navštěvují především studenti lékařské fakulty, ale zavítají sem také studenti jiných varšavských škol. V pondělí je vstup do klubu zdarma, v úterý si můžete zkusit své pěvecké schopnosti v karaoke, stejně jako ve středu. Čtvrtky jsou věnovány tradičně oslavě chmelového nápoje ve všech jeho podobách a variacích, vybírat je z čeho. V pátky a soboty se tradičně koná disco a karaoke, které je do 20:30 přístupné zdarma. V neděli jsou zaručeny živé koncerty, jejichž nezapomenutelná atmosféra se vám vryje do paměti. Je dobré vědět, že ochranka klubu nejsou jen svalnatí hoši bez zubů, ale zpravidla jde o příjemný personál, který se rád ujme zákazníků a nasměruje je do volných místností podle jejich požadavků.

Doprava

Do klubu Medyk se dostanete také hromadnou dopravou, pokud využijete tramvají, jedoucích z Mokotova, vystupte na zastávce Koszykowa. Jestliže jedete z jiných částí města, vystupte na hlavním nádraží. Cesty trvají shodně asi 5 minut. Klub je ideální a levnou volbou pro akce, určené 100 – 1000 lidí. Inu, studenti jsou studenti …


Informace a fakta

GPS: 52.2243, 21.0012
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:53:37

Klub Medyk: Recenze

Klub Medyk prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (2.7km)Raszyn (9km)Konotopa (12km)Stare Babice (12km)Pustelnik (15km)Józefów (19km)Dziekanów Leśny (17km)Otrębusy (20km)Obory (19km)

Webmap: 1 2 3