TIXIK.cz » Polsko » Dolnoslezsko » Kinderplaneta

Kinderplaneta - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Kinderplaneta: Hlídač pokojů
Kinderplaneta Mapa Mapa hotelů Kinderplaneta

KinderplanetaKinderplaneta

Související témata

Kinderplaneta: Fotografie

Doporučené hotely Kinderplaneta


Zobrazit všechny »


Kinderplaneta: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Kinderplaneta Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Kinderplaneta a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Dębowa39km
Łomnica46km
Jezioro Sosnówka52km
Miłków52km
Dinopark Szklarska Poreba59km
Ambrožova vyhlídka65km
Vrbatovo návrší66km
Vrbatova bouda66km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 21:50:29, Adresa: Centrum handlowo - usługowe FERIO Legnica, ul. Chojnowska 41, Legnica, Polsko, Telefon: +48 76 724 60 06, WWW stránky:

Kinderplaneta, „místo zábavy pro vaše děti“, je dětský ráj v polské Lehnici v Dolním Slezsku. Pravda, polská Kinderplaneta má ve své zemi hned několik poboček, ta v Lehnici zabaví a pobaví nejen děti.

Hrajte si také!

Zlobí vás děti? Co když si chtějí pouze hrát? A co když vy sami si chcete taky hrát? Tak aby se nikdo nezlobil, a všichni si hráli (protože kdo si hraje, nezlobí) stojí v Lehnici v nákupním centru Ferio 700 m2 bezstarostné barvotiskové radosti a juchání. Jde o největší dětské hřiště v celém Dolnoslezském vojvodství, na kterém děti a jejich hravý doprovod čekají agility v překážkách z pneumatik, „opičí háj“ (provazové hříčky a nezbedné žebříky) a množství trampolín. Jak nevzpomenout na jedinečnou příležitost vašich robátek k rozvíjení výtvarného talentu, nebo řidičských dovedností ve vláčku. Pro menší návštěvníčky nabízí dětská zahrada plně napuštěné bazény gumových a pestrobarevných míčků. Nenechte se zlobit dětmi … pojďte si s nimi raději hrát.

Doprava

Lehnice je vzdálena asi 80 km od polské Vratislavi , ve které je menší mezistátní letiště. Z Vratislavi pojedete asi 1 hodinu po silnici E 40.


Informace a fakta

GPS: 51.2074, 16.1538
Nadmořská výška: 121 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:49:46

Kinderplaneta: Recenze

Kinderplaneta prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Legnica (0.4km)Krotoszyce (10km)Karczowiska (11km)Zlotoryja (19km)Jawor (18km)Środa Śląska (31km)Świerzawa (28km)Wojcieszów (33km)Polkowice (34km)

Webmap: 1 2 3