Karlovy Lázně - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Karlovy Lázně: Hlídač pokojů
Karlovy Lázně Mapa Mapa hotelů Karlovy Lázně

Související témata

Karlovy Lázně: Fotografie

Doporučené hotely Karlovy Lázně


Zobrazit všechny »Karlovy Lázně: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Karlovy Lázně Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Karlovy Lázně a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Pinkasova synagoga0.5km
Rock Café0.5km
Židovské město v Praze0.6km
Malá Strana0.8km
Solidní Nejistota0.8km
Duplex Praha1km
Quo vadis1km
Roxy1km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 06:55:13, Adresa: Smetanovo nábřeží 198, Praha 1, Česká republika, Telefon: +420 222 220 502, WWW stránky:

Karlovy Lázně patří k největším hudebním klubům ve střední Evropě. Nacházejí se v Česku , v Praze , u Karlova mostu . Adresa klubu je: Smetanovo nábřeží 198.

Karlovky - jeden z největších klubů ve střední Evropě

Karlovy Lázně nabízejí v pěti podlažích pět hudebních klubů. V každém z nich se hraje jiný žánr. V přízemí je Music café, kde se hraje black music. V prvním patře je klasická diskotéka. V dalším patře je Paradogs Club, kde se hraje house, techno, trance a další taneční styly. Nejvyšší patro je určeno vyznavačům klidné a relaxační hudby. Chill out je pak vhodným místem k odpočinku. Karlovy Lázně dále návštěvníkům nabízejí zdarma také 6 počítačů s připojením na internet. Ve všech patrech najdete nejlepší české a zahraniční djs daných žánrů. Samozřejmostí je v tomto podniku kvalitní osvětlení, zvuk a další různé efekty, mezi než patří např. unikátní projekční plocha FOGSCREEN. Je to o efektní projekční plocha založená na vodní bázi, která je však natolik suchá, že je možno projít obrazem či se ho dotknout. Karlovy Lázně navštěvují jak Češi, tak i velké množství cizinců.

Praktické informace

Karlovy Lázně jsou otevřeny každý den od 21 hodin. Vstupné stojí 120 Kč a jeho výše nezávisí na tom, zda je nebo není daný večer nějaká speciální akce. Návštěvníkům podniku musí být minimálně 16 let.


Informace a fakta

GPS: 50.0855, 14.4138
Nadmořská výška: 195 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:45:29

Karlovy Lázně: Recenze

Karlovy Lázně prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Praha (0.6km)Horoměřice (8km)Miškovice (12km)Malé Číčovice (14km)Okoř (14km)Vestec (13km)Čestlice (15km)Nupaky (17km)Zeleneč (18km)

Webmap: 1 2 3