TIXIK.cz » Polsko » Opolsko » Jurapark Krasiejów

Jurapark Krasiejów - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Jurapark Krasiejów: Hlídač pokojů
Jurapark Krasiejów Mapa Mapa hotelů Jurapark Krasiejów

Jurapark KrasiejówJurapark Krasiejów

Související témata

Jurapark Krasiejów: Fotografie

Doporučené hotely Jurapark Krasiejów


Zobrazit všechny »


Jurapark Krasiejów: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Jurapark Krasiejów Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Nejlevnější ubytování, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Jurapark Krasiejów a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 16:48:43, Adresa: 463, 46-040, Polsko, 46-040 Krasiejów k/Opola, Telefon: 519 346 149, WWW stránky:

Jurapark Krasiejów je nejen zábavní, ale také vzdělávací park a současně významné archeologické naleziště paleontologických vykopávek. Jurapark Krasiejów se nachází v Polsku ve městě Krasiejów , jež administrativně spadá pod region Opole.

Atrakce

Jurapark Krasiejów je zajímavý právě tím, že si návštěvníci mohou prohlédnout naleziště historických vykopávek a blíže se seznámit s podmínkami, ve kterých paleontologové pracují. V komplexu Jurapark Krasiejów můžete spatřit spoustu zkamenělin a koster pocházejících právě ze zdejšího naleziště, a jejich prostřednictvím se vrátit do doby před miliony let, konkrétně do období triasu. Jurapark Krasiejów nabízí svým návštěvníkům prohlídku pěší trasy zvanou Tunel času, což je 1,5 kilometrů dlouhá stezka vedoucí jámou, kde jsou uspořádány modely plazů a obojživelníků z doby druhohor - celkem zde můžete zhlédnout téměř 70 druhů ve zhruba 200 kusech modelů dinosaurů, prohlídka trvá přibližně 2 hodiny. Nechybí zde ani výkladové panely s obrázky rostlinných společenstev, typických pro éru dinosaurů. V parku Jurapark Krasiejów najdete i muzeum, přesněji paleontologický pavilon se zkamenělinami obojživelníků a plazů, které můžete pozorovat přes skleněné vitríny. Mezi nejvýznamnější exponáty dinoparku patří kostry těchto prehistorických živočichů - metoposaurus, paleorhinus, cyclotosaurus, stagonolepis, teratosaurus a dalších.

Další objekty

Jurapark Krasiejów zahrnuje také zábavní park se spoustou kolotočů, nafukovacích skluzavek, hracích automatů, bazénů s míči a zábavou pro milovníky adrenalinu. Současně zde najdete 5D kino, občerstvení a dětské hřiště. Otevírací doba je od června do října v různých časových intervalech, pohybuje se od 09,00 až 10,00 hodin do 17,00 až 20,00 hodin, v závislosti na ročním období. Jurapark Krasiejów má vstupné stanoveno na 18 zł pro dospělou osobu a 14 zł pro děti mladší 12 let a důchodce, děti do 4 let mají vstup zdarma. Spoustu dalších informací, včetně aktuální otevírací doby, najdete na oficiálních stránkách komplexu Jurapark Krasiejów.

Typ zábavního parku

tématický zábavní park

Charakter zábavního parku

venkovní

Má návaznost na další atrakci?

s dinoparkem

Objekt je v provozu od (měsíc)

červen

Atrakce

kolotoč
prolézačky
skákadla
skluzavka
skluzavky
trampolíny


Informace a fakta

GPS: 50.6648, 18.2724
Nadmořská výška: 173 m
Vzdálenost od parkoviště (m): 20 m
Celoroční provoz?: Ne
Čas potřebný na návštěvu (minuty): 180
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 19:11:08

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.juraparkkrasiejow.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: kolotoč, prolézačky, skákadla, skluzavka, skluzavky, trampolíny

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Jurapark Krasiejów: Recenze

Jurapark Krasiejów prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Krasiejów (1.7km)Dylaki (9km)Dębska Kuźnia (11km)Opole (25km)Czarnowąsy (27km)Lubliniec (29km)Prószków (30km)Olesno (26km)Toszek (29km)

Webmap: 1 2 3