TIXIK.cz » Koupání » Jinolické rybníky

Jinolické rybníky - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Jinolické rybníky: Hlídač pokojů
Jinolické rybníky Mapa Mapa hotelů Jinolické rybníky

Související témata

Jinolické rybníky: Fotografie

Doporučené hotely Jinolické rybníky


Zobrazit všechny »Jinolické rybníky: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Jinolické rybníky Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Jinolické rybníky a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 11:39:30, Nadmořská výška: 313m, Adresa: Libuň 121, 506 01 Libuň, Česká republika, WWW stránky:

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vražda.

Turistické informace

Největší z Jinolických rybníků je Oborský rybník, který zaujímá rozlohu 11, 4 ha a je vhodný ke koupání, provozování různých vodních sportů a rybaření. K dispozici je tam písčitá i travnatá pláž. Jinolické rybníky dále tvoří rybník Němeček, který zaujímá rozlohu 5, 2 ha a je také vhodný ke koupání. U obou rybníků se nacházejí veřejná tábořiště, autokemp a chatová osada. Nechybí ani různé prolézačky pro děti a dostatek stánků s občerstvením. Jinolické rybníky mají i záchody, sprchy (ty se platí zvlášť) , převlékárny, hřiště na streetball, půjčovnu kol, loděk, míčů atd. Posledním rybníkem je Vražda, který zaujímá rozlohu 2, 1 ha. Rybník Vražda je vyhlášen jako přírodní památka, a není proto využíván k rekreaci. Jinolické rybníky jsou dobrým výchozím bodem k výletům do Českého ráje. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a v tom správném ročním období i na houbaření.

Doprava

Jinolické rybníky jsou nejlépe dostupné autem. Dostat se tam můžete ale autobusem a vlakem, které mají zastávky tak půl kilometru od rybníků.


Informace a fakta

GPS: 50.4724, 15.3075
Nadmořská výška: 313 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 17:55:55

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.jinolice.cz/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Aktivity: plážový volejbal, stolní tenis, trampolíny, aquazorbing
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: vodní tobogan, umělé vlnobití, chrliče vody, vodní děla
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: půjčovna sportovních potřeb, restaurace, rychlé občerstvení, ubytování, úschovna, hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: dětské hřiště, parkoviště, převlékárna, sprchy, wc, nákupní centrum
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Jinolické rybníky: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-06-04 15:35:06
Jinolice jsou v létě jakýmsi Máchovým jezerem v Českém Ráji. Ubytování je sice vhodné i pro rodiny s dětmi, které to chtějí zkusit pod stanem, ale daleko více se kempy v okolí Jinolic zvrhly v sezení v hospodách a opíjení do němoty. Navíc voda už bývá okolo května zkažená, takže je zde koupání výhradně na vlastní nebezpeční. Pokud můžu doporučit, místo Jinolic si vyberte raději něco blíž Jičínu, popřípadě přímo na Prachově. Jinolice jsou ale spíš pro mladé.
 Aura: 52Recenze: 162010-09-29 12:47:24
Jinolické rybníky leží cca 1km pod Prachovskými skálami. Byla jsem zde již několikrát, ale řekla bych že kempy jsou vhodné spíše pro mladé, kteří si chtějí užít večerní zábavy.

Města a obce v okolí

Ostružno (3.5km)Jičín (5km)Sobotka (9km)Lomnice nad Popelkou (8km)Vyskeř (12km)Dobšín (14km)Nová Paka (15km)Žehrov (16km)Mlázovice (17km)

Webmap: 1 2 3