TIXIK.cz » Polsko » Malopolsko » Indiánská vesnice

Indiánská vesnice, Polsko - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Indiánská vesnice: Hlídač pokojů
Indiánská vesnice Mapa Mapa hotelů Indiánská vesnice

Indiánská vesniceIndiánská vesnice

Související témata

Indiánská vesnice: Fotografie

Doporučené hotely Indiánská vesnice


Zobrazit všechny »


Indiánská vesnice: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Indiánská vesnice Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Indiánská vesnice a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Les Niepołomicka26km
Soukenická budova v Krakově34km
Jagellonská univerzita, Polsko34km
Collegium Maius34km
Krokiew61km
Svinka65km
Wole Oko66km
Mały Staw Polski66km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 13:51:03, Nadmořská výška: 331m, Adresa: 34-623 Szczyrzyc, Polsko, Telefon: +48 18 332 04 00, WWW stránky:

Indiánská vesnice se nachází ve starém beskydském sadu v Polsku , nedaleko Krakova , v Malopolsku. Leží v malebné oblasti Beskidu Wyspowého.

Nšoči a Hatatitla

Ano, ve vesničce snadno potkáte i legendární lásku ještě legendárnějšího „rudého gentlemana“. A pokud budete mít štěstí, setkáte se také s jeho indiánskou kamarádkou Nšoči … nebo byl ten příběh trochu jinak? Jisté je, že měl Vinetou oba dva moc rád a bydlel v podobné osadě, kterou můžete navštívit nedaleko Krakova . V indiánské vesničce se můžete těšit na program, jehož délka se pohybuje kolem půl druhé hodiny, nebo několika dní. Ty lze strávit lukostřelbou, apačským během, který si zkusíte pěkně v mokasínech (po indiánsku) , nebo prací se dřevem. Když bude pršet, jsou polští indiáni připraveni s multimediálním programem, který vůni pilin alespoň přiblíží. Každý zážitek pak můžete vyvolat zajímavými stylizovanými fotografiemi s Nšoči a jejím kamarádem Hatatitlou. I když na sebe ti dva trochu žárlí- kdo dnes rozsoudí, koho měl Vinetou raději?

Doprava

Cesta z nedalekého Krakova do indiánské osady vám potrvá něco málo přes hodinu a je dlouhá necelých 50 kilometrů. Od Krakova se orientujte na Wieliczku a od ní dále na jih po silnici 964


Informace a fakta

GPS: 49.795, 20.1754
Nadmořská výška: 331 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:52:48

Indiánská vesnice: Recenze

Indiánská vesnice prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Dobczyce (11km)Gdów (13km)Mszana Dolna (14km)Sieraków (14km)Myślenice (18km)Lapczyca (23km)Sułkowice (28km)Krzywaczka (27km)Bochnia (27km)

Webmap: 1 2 3