TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Hula Kula

Hula Kula - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Hula Kula: Hlídač pokojů
Hula Kula Mapa Mapa hotelů Hula Kula

Doporučené hotely Hula Kula


Zobrazit všechny »


Hula Kula: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Hula Kula Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Hula Kula a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Kubického podloubí0.9km
Teatr Kamienica2km
Varšavské ghetto2km
Klub Medyk3km
Hala Torwar3km
Hrad Ujazdów3km
Hřbitov Powązkowski4km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 17:35:16

Hula Kula je zábavní centrum ve Varšavě , v Polsku . Nechceme tvrdit, že by Varšava byla přímo nudná, nicméně bez Hula Kula, které nabízí spoustu možností trávení volného času přímo u Visly, by zřejmě byla o něco šedivější.

Bowling, bouldering a kuřecí stehýnka

Kolik jste naházeli na bowlingu? Nepotřebujete náhodou trénovat? Tak v Hula Kula máte k tréninku prostor. Na 28 plně automatizovaných drahách, které jsou otevřené denně. Hula Kula však zlepší výkony i hráčům biliáru. Snad nejzajímavější atrakcí je umělá lezecká stěna a bouldering. Na stěně mohou trénovat jak zkušení horolezci, tak přívrženci boulderingu, tedy sportu, v němž si můžete dovolit pád. Dospělí jistě ocení přítomnost VIP prostor, které jsou v Hula Kula tři, a v růžovém, zeleném nebo obyčejném VIP pokoji si můžete užít soukromí při oslavách narozenin nebo rozlučkách se svobodou. Aby děti nepřišly zkrátka, a zároveň jste o ně nemuseli mít strach, mohou si děti užívat v bezpečném hulalas a Hulaparku. Čeká na ně mnoho atrakcí, včetně tradičních pestrobarevných balónků, mezi nimiž mohou také slavit své narozeniny. Poté, co si celá rodina užije dostatek zábavy, přijde ke slovu znamenitý řečník: žaludek. Není radno tohoto bručouna umlčovat, naštěstí pro všechny děti a kuželkáře mohou využít vynikající restaurace hula Kula, které nabízejí i pizzu a kuřecí stehýnka.


Informace a fakta

GPS: 52.2426, 21.025
Nadmořská výška: 88 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:50:47

Hula Kula: Recenze

Hula Kula prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (1.9km)Stare Babice (13km)Raszyn (12km)Pustelnik (12km)Konotopa (14km)Dziekanów Leśny (17km)Józefów (19km)Obory (20km)Otrębusy (22km)

Webmap: 1 2 3