TIXIK.cz » Česká republika » Středočeský kraj » Benešovsko » Netvořice » Hřebčín Favory

Hřebčín Favory - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Hřebčín Favory: Hlídač pokojů
Hřebčín Favory Mapa Mapa hotelů Hřebčín Favory

Hřebčín FavoryHřebčín Favory

Související témata

Hřebčín Favory: Fotografie

Doporučené hotely Hřebčín Favory


Zobrazit všechny »


Hřebčín Favory: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Hřebčín Favory Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Hřebčín Favory a doprava
Slapská přehrada7km
Čokoládové fontány23km
Solidní Nejistota30km
Duplex Praha30km
Rock Café30km
Štefánikova hvězdárna31km
Klub 007 Strahov31km
Malá Strana31km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Aktivity, Aktuální čas: 11:14:55, Nadmořská výška: 359m, WWW stránky:

Hřebčín Favory patří k nejvýznamnějším soukromým chovatelům kladrubských koní na světě. Nachází se v atraktivním barokním statku Benice , v České republice , v srdci bývalého panství arcivévody Františka Ferdinanda d´Este. Má kolem 80 koní, převážně kladrubského plemene, které je oblíbené nejen na královských dvorech celé Evropy .

O hřebčíně

Hřebčín Favory poskytuje řadu služeb návštěvníkům. Jsou to vyjížďky krásnou přírodou na koních či v kočárech. Dále nabízí výuku jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé a prohlídku stájí s odborným výkladem. V zimním období můžete vyzkoušet jízdu na lyžích za koněm, tzv. skijoring, či jízdu krajinou na saních s rolničkami.

Pro ty nejmenší

Vždy vítanými hosty v Benicích jsou děti. Mohou si zde zajezdit na oslících či ponících, zúčastnit se letních táborů zaměřených na výuku jezdectví, prohlédnout si malou zoologickou zahradu nebo jen přijít za pohádkou. Každoročně v létě se totiž nádvoří hřebčína mění v divadelní amfiteátr plný herců a kejklířů, kteří dokážou pobavit nejen děti, ale i dospělé.

Kde hlavu složit

Ojedinělá trojkřídlá budova statku, postaveného v roce 1750 a zapsaného mezi kulturní památky, nabízí řadu možností k odpočinku i občerstvení. Ubytování v podkrovních pokojích, stylovou hospodu či venkovní posezení. A to všechno v ryze venkovském duchu. Nad kuchyní, která využívá tradiční domácí české suroviny, dohlíží šéfkuchař Radek Šubrt známý z televizního pořadu Tescoma s chutí.

Akce, jaké si jen budete přát

Hřebčín Favory nabízí pro firemní nebo soukromé akce originální prostory starobylého špejcharu s kapacitou 200 sedících hostů, barokní světnici s kapacitou až 30 osob, či nádvoří a rozlehlé pozemky. Tato místa jsou ideální variantou pro pořádání nejrůznějších společenských akcí, jakými jsou např. rauty, prezentace, zahradní oslavy, školení, teambuildingové akce, svatby včetně obřadu i víkendové pobyty. Statek je obklopen rozlehlými loukami a lesy a poskytne dostatek klidu a soukromí pro relaxaci a odpočinek.

Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:48:05

Hřebčín Favory: Recenze

Hřebčín Favory prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Netvořice (0.1km)Týnec nad Sázavou (6km)Jílové u Prahy (9km)Benešov (13km)Pyšely (13km)Senohraby (17km)Mirošovice (18km)Mníšek pod Brdy (19km)Jíloviště (18km)

Webmap: 1 2 3