TIXIK.cz » Česká republika » Kraj Vysočina » Havlíčkobrodsko » Golčův Jeníkov » Hrady v České republice

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Seznam nejlepších hradů v České republice

Poloha - Evropa # uprostřed Česka # 7 km od turistické oblasti Střední Čechy # na severozápadě regionu Kraj Vysočina # na Havlíčkobrodsku #

(291)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Zámecké náměstí 185/1, 571 01 Moravská Třebová, Czech Republic

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším renesančním památkám ve střední Evropě . Nachází se na východě České republiky v Pardubickém kraji...

Najít ubytování

Nebílovy 1, 332 04 Nebílovy, Czech Republic

Zámek Nebílovy je unikátní stavbou vídeňské barokní architektury v Čechách. Zámek se nachází cca 20 km jižně od města Plzeň v západočeském regio..

Najít ubytování

Zelená cesta 1704

Zřícenina hradu Rotštejn je zachovalá část bývalého hradu Rotštejna. Nachází se asi 9 km severovýchodně od města Turnov v Českém Ráji , v České rep..

Najít ubytování


Český Kras, Karlštejn, 172, 267 18 Karlštejn, Czech Republic

Hrad Karlštejn je gotický hrad v Česku . Je to jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hradů v zemi. Nachází se přibližně 30 km od Prahy , v ok..

Najít ubytování

Zámek 11, 364 64 Bečov nad Teplou, Czech Republic

Obecné informaceRozsáhlý areál nabízí architekturu několika století - v barokním zámku z poč. 18. století lze absolvovat dva prohlídkové okruhy, na ..

Najít ubytování

Hradní 585/1, 435 02 Most, Czech Republic

Hrad Hněvín je hrad v České republice. Nachází se na severu země. Leží na stejnojmenném vrchu (399 m n. m. ) ve městě Most. Na vrcholu kopce Hněvín ..

Najít ubytování


Zámek 1282, 547 01 Náchod, Czech Republic

Náchodský zámek se nachází v městě Náchod v České republice. Leží v Královéhradeckém regionu asi 150km přibližně východně od Prahy. Náchodský zámek..

Najít ubytování

V Lípách 148, 295 01 Mnichovo Hradiště, Czech Republic

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav v České republice ..

Najít ubytování

Svojanov 1, 569 73 Svojanov, Czech Republic

Hrad Svojanov je jeden z nejstarších královských hradů v České republice. Nachází se ve vesnici Svojanov asi 15 kilometrů jižně od města Svitavy a ..

Najít ubytování


Chomutovská 1, 431 51 Klášterec nad Ohří, Czech Republic

Zámek Klášterec nad Ohří se nachází ve městě Klášterec nad Ohří v severozápadních Čechách. Zámek stojí na levém břehu řeky Ohře v anglickém parku, k..

Najít ubytování

Zámek 1, 675 71 Náměšť nad Oslavou, Czech Republic

Zámek Náměšť nad Oslavou je renesanční sídlo. Nachází se ve městě Náměšť nad oslavou cca 30 km severozápadně od města Brno . Zámek Náměšť nad Osla..

Najít ubytování

22546, 440 01 Jimlín, Czech Republic

Nový Hrad v Jimlíně se nachází přibližně 5 km od Loun v České republice . Zámek leží na nejvyšším místě obce a je viditelný zdaleka. Historie stav..

Najít ubytování


Svatý Tomáš 131, 382 73 Přední Výtoň, Czech Republic

Vítkův hrádek, je gotická zřícenina hradu a vyhlídková věž. Nachází se v Česku asi 4 km od hranice s Rakouskem , na pravém břehu Lipenské přehrady...

Najít ubytování

Trčkovo náměstí 1, 517 73 Opočno, Czech Republic

Zámek Opočno najdeme v půvabném městečku Opočno v údolí Zlatého potoka v podhůří Orlických hor. První zmínku o městečku Opočno (dnes půvabná MPZ) na..

Najít ubytování

Sychrov 1, 463 44 Sychrov, Czech Republic

Zámek Sychrov je krásný novogotický komplex. Nachází se na severu České republiky, přibližně 17 km od města Liberec . Patří mezi významné kulturní p..

Najít ubytování


Zámek 1, 685 01 Bučovice, Czech Republic

Zámek Bučovice je renesanční sídlo. Nachází se na Jižní Moravě přibližně 30 km východně od města Brno v České republice . Historie zámku Jako j..

Najít ubytování

Lipnice nad Sázavou 1, 582 32 Lipnice nad Sázavou, Czech Republic

Hrad Lipnice je jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů. Nachází se ve městě Lipnice nad Sázavou, asi 12 kilometrů od Havlíčkova Brodu. H..

Najít ubytování

Hrad Střekov 844/52, 400 03 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-Střekov, Czech Republic

Zřícenina Hrad Střekov se tyčí nad řekou Labe, nedaleko Ústí nad Labem v Ústeckém krajiv České republice. První zmínka pochází z roku 1319, kdy Jan ..

Najít ubytování


Nechanice 66, 503 15 Nechanice, Czech Republic

Hrádek u Nechanic je krásný zámek v České republice. Nachází se v Královéhradeckém kraji u městečka Hrádek, asi 3 kilometry od města Nechanice. Záme..

Najít ubytování

Ráby 6, 533 52 Ráby, Czech Republic

Kunětický hrad se nachází severovýchodně od města Pardubice v České republice. První písemná zmínka o hradu pochází z 15. století. To jej vlastnil B..

Najít ubytování

Zámecké náměstí 1/7, 792 01 Bruntál, Czech Republic

Zámek Bruntál leží v centru stejnojmenného okresního města Bruntál. Město leží v Moravskoslezském kraji, na pomezí Moravy a Slezska, v severovýchodn..

Najít ubytování


22318, 431 58 Místo, Czech Republic

Hrad Hasištejn je gotický hrad. Stojí na ostrohu u obce Místo blízko cesty z Chomutova do Klášterce nad Ohří v České republice. Hrad Hasištejn je do..

Najít ubytování

Libošovice 3, 506 01 Libošovice, Czech Republic

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Bol..

Najít ubytování

Troskovice 32, 512 63 Troskovice, Czech Republic

Hrad Trosky je zřícenina, která se nachází v oblasti Český ráj, v České republice . Leží mezi městy Jičín a Turnov . V období romantismu byl Hrad T..

Najít ubytování


U Vodního hradu 63, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Vodní hrad Lipý je jedna z dominant severočeského města Česká Lípa. Základem stavby Vodní hrad Lipý je mohutná hradba s renesančním oknem a dvě..

Najít ubytování

Branka 1, 394 68 Žirovnice, Czech Republic

Zámecký areál Žirovnice je zámek v České republice . Nachází se v obci Žirovnice v kraji Vysočina, asi 140 km jihovýchodně od Prahy . Zámecký areál ..

Najít ubytování

Palackého náměstí 1, 684 01 Slavkov u Brna, Czech Republic

Zámek Slavkov - Austerlitz je barokní zámek v regionu Jižní Morava . Nachází se v České republice , přibližně 20 km východně od města Brno . Zámek S..

Najít ubytování


Zámek 1, 691 42 Valtice, Czech Republic

Zámek Valtice se nachází ve stejnojmenné obci Valtice , východně od města Břeclav na Jižní Moravě. Historie Na místě Zámek Valtice byl postaven ..

Najít ubytování

Zámek Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves, Czech Republic

Zámek Nelahozeves je renesanční zámek nacházející se ve stejnojmené obci ve Středních Čechách. Leží 30 km severně od hlavního města Praha. Zámek Nel..

Najít ubytování

Mlýnská 105, 403 23 Velké Březno, Czech Republic

Zámek Velké Březno patří mezi nejmladší a nejmenší státní zámky v České republice . Nachází se ve stejnojmenné obci Velké Březno nedaleko Ústí nad ..

Najít ubytování


Kašperské Hory 55, 341 92 Kašperské Hory, Czech Republic

Hrad Kašperk je typickou dominantou krajiny horního Pootaví. Leží v Jižních čechách, na výběžku hory Žďánova, cca 3 km od Kašperských Hor , v nadmoř..

Najít ubytování

Staré Hrady 1, 507 23 Staré Hrady, Czech Republic

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jič..

Najít ubytování

U Černínského zámku 46, 339 01 Chudenice, Czech Republic

Zámek Chudenice je renesanční sídlo. Nachází se v obci Chudenice v Pošumaví v západní části České republiky. Na místě dnešního zámku stála tvrz. pos..

Najít ubytování


Ploskovice 1, 411 42 Ploskovice, Czech Republic

Zámek Ploskovice se nachází 10 km severovýchodně od města Litoměřice v Ústeckém kraji. V roce 1720 až 1730 zde byl podle architekta Kiliána Ignáce..

Najít ubytování

Jaroňkova 77, 742 66 Štramberk, Czech Republic

Štramberská Trúba je hradní věž, která zůstala z původního hradu ve Štramberku , malebném městečku v Moravskoslezském kraji, v České republice .Hla..

Najít ubytování

Grabštejn 21, 463 34 hrádek nad Nisou, Czech Republic

Hrad a zámek Grabštejn se nachází v obci Chotyně, cca 20 km od Liberec , nedaleko hranic s Německo . Patří k nejstarším hradům v severních Čechách ...

Najít ubytování


Vrchotovy Janovice 1, 257 53 Vrchotovy Janovice, Czech Republic

Zámek Vrchotovy Janovice je původně gotická vodní tvrz s původním parkem. Nachází se v České republice asi 20 km od města Benešov. První zmínky o go..

Najít ubytování

Turnov 1, 511 01 Turnov, Czech Republic

Zámek Hrubý Rohozec se nachází ve městě Turnov v Českém ráji . Na místě nynějšího zámku byl postaven raně gotický hrad údajně již ve 13. století ro..

Najít ubytování

Zámecká 7, 570 01 Litomysl, Czech Republic

Zámek Litomyšl je jednou z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice. V roce 1999 byl Zámek Litomyšl zapsán do Seznamu světového dědic..

Najít ubytování


Zámecká 2, 679 72 Kunštát, Czech Republic

Zámek Kunštát je národní kulturní památka. Nachází se 40 km od města Brna v České republice. Původně zde stával románský hradní palác, který byl pos..

Najít ubytování

Velhartice 1, 341 42 Velhartice, Czech Republic

Hrad Velhartice je středověký hrad a renesanční palác. Jedná se o Národní kulturní památku. Nachází se v západní části České republiky jihovýchodně..

Najít ubytování

Svatováclavská 19/16, 276 01 Mělník, Czech Republic

Zámek Mělník je renesanční zámek ležící ve městě Mělník severně od hlavního města České republiky Praha . Zámek je dominantou města a je spjat ..

Najít ubytování


Pod Hradem 81, 351 34 Skalná, Czech Republic

Hrad Vildštejn je jeden z nejstarších hradů v České republice . Nachází se v obci Skalná severně od města Františkovy Lázně . V expozici naleznete..

Najít ubytování

náměstí Republiky 202/9, 419 01 Duchcov, Czech Republic

Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní fasádou. Nachází se nedaleko města Teplice , v severních Čechách, v České republice . Zámek Duchcov je ..

Najít ubytování

Benešov 1, 256 01 Benešov, Czech Republic

Zámek Konopiště je jeden z nejnavštěvovanějších zámků v České republice. Nachází se západním směrem od města Benešov . Zámek Konopiště je známý jak..

Najít ubytování


Kolowratská 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic

Zámek Rychnov nad Kněžnou se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou na severovýchodě České republiky. Pro svoji impozantnost je též nazýván jako ry..

Najít ubytování

Masarykova 1, 517 50 Častolovice, Czech Republic

Zámek Častolovice se nachází v obci Častolovice na severovýchodě České republiky jihozápadně od města Rychnov nad Kněžnou. Předchůdcem zámku byla tv..

Najít ubytování

Svatý Mikuláš 51, 284 01 Svatý Mikuláš, Czech Republic

Zámek Kačina se nachází ve Středočeském kraji nedaleko města Kutná Hora v České republice. Zámek nechal v letech 1806 až 1824 vystavět Jan Rudolf Ch..

Najít ubytování


Pecka 1, 507 82 Pecka, Czech Republic

Hrad Pecka je historická pevnost, která se nachází v Podkrkonoší v České Republice. První zmínky o hradu pocházejí ze 14. století. Původně Hrad Peck..

Najít ubytování

Zámek 1253/15, 405 02 Děčín, Czech Republic

Zámek Děčín je barokně - klasicistní zámek a dominanta města Děčína. Nachází v České republice na skále nad soutokem řeky Labe a Ploučnice. Zámek Dě..

Najít ubytování


Špilberk 210/1, 602 00 Brno-Brno-střed, Czech Republic

Hrad Špilberk se nachází ve městě Brno na jihu České republiky. Vytváří dominantu tohoto města. Hrad Špilberk byl založen v polovině 13. století na ..

Najít ubytování

2689, Mnichovo Hradiště, Czech Republic

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . ..

Najít ubytování

Hoštejn 1, 789 01 Hoštejn, Czech Republic

Hrad Hoštejn je zřícenina hradu nacházející se na kopci nad stejnojmennou vesnicí Hoštejn v Olomouckém kraji, Česká republika. Hrad Hoštejn leží asi..

Najít ubytování


Úbislavice 7, 509 01 Úbislavice, Czech Republic

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky ..

Najít ubytování

Zámek 2, 530 02 Pardubice-Pardubice I, Czech Republic

Obecné informacePardubický zámek je historicky unikátní objekt, který je nepřehlédnutelnou dominantou centra města. Hliněné valy skýtají místo pro o..

Najít ubytování

Točník 10, 267 51 Točník, Czech Republic

Hrad Hrad Točník je zachovalá zřícenina středověké pevnosti u vesnice Hrad Točník v České republice . Nachází se v blízkosti města Žebrák , nedalek..

Najít ubytování


Zámecký park 1, 538 21 Slatiňany, Czech Republic

Zámek Slatiňany je hipologické muzeum a státní zámek. Nachází se nedaleko města Chrudim a Pardubice v České republice. Původně zde stávala tvr..

Najít ubytování

31211, 564 01 Záchlumí, Czech Republic

Hrad Litice se nachází v České Republice, ve vesnici Litice nad Orlicí nedaleko Žamberku. Původ hradu sahá do konce 13. století, kdy byl založen. Ve..

Najít ubytování

Bečváry 1, 281 43 Bečváry, Czech Republic

Zámek Bečváry je vrcholně barokní zámek v Bečvárech ve středních Čechách v České republice , asi patnáct kilometrů od Kolína . Nádherný zámek pověs..

Najít ubytování


Zámek 2/2, 591 02 Žďár nad Sázavou, Czech Republic

Zámek Žďár nad Sázavou se nachází v historickém centru města Žďáru nad Sázavou na Vysočině v České republice . HistoriePůvodně se jednalo o cister..

Najít ubytování

Horní Jiřetín 1, 435 43 Horní Jiřetín, Czech Republic

Zámek Jezeří se nachází nedaleko města Horní Jiřetín. Město leží na úpatí Krušných hor v Ústeckém kraji, na západě České republiky. Původně středov..

Najít ubytování

Bezděz 85, 472 01 Bezděz, Czech Republic

Hrad Bezděz je dominantou oblíbené turistické oblasti Máchův kraj na severu České republiky . Nachází se nedaleko města Doksy , asi 6 km od Máchova ..

Najít ubytování


Zámek 99, 798 03 Plumlov, Czech Republic

Zámek Plumlov je historická budova tyčící se nad hladinou Podhradského rybníka blízko nádrže Plumlov. Nachází se v městečku Plumlov západně od mě..

Najít ubytování

Blatce 1, 472 01 Blatce, Czech Republic

Hrad Houska se nachází na okraji obce Houska ve východní části Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko v České republice . Hrad nepatří mezi největší,..

Najít ubytování

Česká Skalice 1, 552 03 Česká Skalice, Czech Republic

Zámek Ratibořice je Národní kulturní památka České republiky. Nachází se v Babiččině údolí ve městě Ratibořice, asi 3 kilometry od České Skalice ,..

Najít ubytování


24095, 405 02 Těchlovice, Czech Republic

Po náročnějším výstupu od obce Těchlovice čeká na turisty krásný výhled na údolí Labe a vesničku Babětín. Pro odpočinek je pod zříceninou přístřešek..

Najít ubytování

Rudé armády 1, 517 42 Doudleby nad Orlicí, Czech Republic

Zámek Doudleby nad Orlicí je renesanční sídlo. Nachází se ve Východních Čechách nedaleko Vamberka v České republice. Zámek Doudleby nad Orlicí necha..

Najít ubytování


Zámek 1, 386 01 Strakonice, Czech Republic

Hrad je od roku 1995 národní kulturní památkou. V jeho části sídlí Muzeum středního Pootaví, které představuje historii regionu od pravěku po součas..

Najít ubytování

Dobrovského 183, 377 01 Jindřichův Hradec, Czech Republic

Na hradu a zámku jsme byla před dvěma roky. Na vnitří prohlídku jsme nešli,ale i exteriér stál za to. Pěkné nádvoří se zlatou kašnou, upravená zahra..

Najít ubytování

Pluhův Žďár 1, 378 21 Pluhův Žďár, Czech Republic

Zámek Červená Lhota se nachází v Jižních Čechách asi 20 km od města Jindřichův Hradec. Jedná se o romantický zámek vystavěný na místě původní středo..

Najít ubytování


Kuks 544 43

Hospital Kuks je barokní komplex, který je obklopen sochami od Matyáše Bernarda Brauna. Hospital Kuks se nachází v obci Kuks nedaleko města Dvůr Kr..

Najít ubytování

Postupice 1, 257 01 Postupice, Czech Republic

Zámek Jemniště je barokní komplex s parkem. Nachází se v České republice přibližně 10 km jihovýchodně od města Benešov. Zámek Jemniště postavil česk..

Najít ubytování

Palackého Náměstí 376, 763 12 Vizovice, Czech Republic

Zámek Vizovice leží v centru stejnojmenné obci Vizovice, ve Zlínském kraji, ve východní čási České republiky. Původně zde byl v polovině 13. stole..

Najít ubytování


Pod Hradem, Sloup v Čechách, Česká republika

Skalní hrad a poustevna Sloup je nejlépe zachovalý skalní hrad v České republice . Stojí na 35 m vysoké skále v údolí Dobranovského potoka v obci Sl..

Najít ubytování

Jiříkov 58, 793 51 Jiříkov, Czech Republic

Hrad Sovinec se nachází v nadmořské výšce 500/600 m.n.m., v Moravskoslezském kraji. Na Sovinecké vrchovině a okraji Nízkého Jeseníku. Nedaleko proch..

Najít ubytování

Doupě 1, 588 56 Doupě, Czech Republic

Hrad Roštejn se nachází na skalnatém vrchu ve výšce cca 667 m.n.m, asi 10 km od města Telč na jihu České republiky , v kraji Vysočina. Historie H..

Najít ubytování


Czech Republic

Nová Louka je bývalý lovecký zámeček, který dnes slouží jako hotel s restaurací. Nachází se v Česku , v Jizerských horách , poblíž Bedřichova . Nová..

Najít ubytování

Podhradí 55, 506 01 Podhradí, Czech Republic

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z hi..

Najít ubytování

Sobotka 363, 507 43 Sobotka, Czech Republic

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . B..

Najít ubytování


Zámecký obvod 24, 262 72 Březnice, Czech Republic

Zámek Březnice je renesanční sídlo. Nachází se ve Středočeském kraji východně od města Rožmitál pod Třemšínem v České republice. Na zámku se během ..

Najít ubytování

Zámek 1, 338 08 Zbiroh, Czech Republic

Zámek Zbiroh je rozsáhlý historický komplex. Nachází v městečku Zbiroh severozápadně od města Hořovice na rozhraní Křivoklátska a brdských lesů ve S..

Najít ubytování

Kostelní 75, 514 01 Jilemnice, Czech Republic

Zámek Jilemnice najdete v městečku Jilemnice asi 120 km severovýchodně od Prahy v České republice. Zámek Jilemnice leží v Krkonošském podhůří přibl..

Najít ubytování


29055, 468 47 Zlatá Olešnice, Czech Republic

Zřícenina hradu Návarov se nachází cca. 5 km od města Železný Brod v Jizerských horách , v Česku . Hrad zde byl založen již v první polovině 14. st..

Najít ubytování

Hrad 1, 783 44 Náměšť na Hané, Czech Republic

Zámek Náměšť na Hané se nachází v městečku Náměšť na Hané. Ten leží cca 15 km západně od města Olomouc a 15 km jižně od města Litovel. Zámek Náměšť ..

Najít ubytování

náměstí Republiky 1, 346 01 Horšovský Týn, Czech Republic

Hrad a zámek Horšovský Týn je renesanční sílo. Nachází se ve městě Horšovský Týn cca 20 km jihozápadně od města Plzeň v západní části České rep..

Najít ubytování


Dětenice 1, 507 24 Dětenice, Czech Republic

Zámek Dětenice leží nedaleko pohádkového města Jičín . Podle pověsti nechal obec Dětenice postavit v 11. století kníže Oldřich, který zde byl na lo..

Najít ubytování

Bítov 1, 671 10 Bítov, Czech Republic

Hrad Bítov je jedním z nejstarších hradů v Česku. Hrad stojí na skalnatém ostrohu ze tří stran obtékaném řekou Želetavkou a nedaleko jejího soutoku ..

Najít ubytování

Brníčko 141, 789 75 Brníčko, Czech Republic

Hrad Brníčko je zřícenina hradu, která stojí na kopci nad stejnojmennou obcí Brníčko asi 7km od města Zábřeh na Moravě v Olomouckém kraji, Česká rep..

Najít ubytování


Zámecká 67, 747 61 Raduň, Czech Republic

Zámek Raduň se nachází v obci Raduň cca 15 km jižně od města Opava v Moravskoslezském kraji v České republice. Původně se jednalo o tvrz, kterou r..

Najít ubytování

Bouzov 8, 783 25 Bouzov, Czech Republic

Hrad Bouzov patří mezi nejvyhledávanější památky v České republice a je to oblíbené místo filmařů. Nachází se ve stejnojmenné obci, západním směrem..

Najít ubytování

Staré Město pod Landštejnem 2, 378 81 Staré Město pod Landštejnem, Czech Republic

Hrad Landštejn se nachází v České republice . Leží na jihu země, v Jihočeském kraji, mezi městy Nová Bystřice a Slavonice . Hrad Landštejn sloužil ..

Najít ubytování


Zámecká 1, 285 61 Žleby, Czech Republic

Zámek Žleby tvoří dominantu nad stejnojmennou obcí Žleby. Mezi městy Čáslav a Kutná Hora , na pomezí Středočeského a Pardubického kraje v České ..

Najít ubytování

Lukov 520, 763 17 Lukov, Czech Republic

Zřícenina Hrad Lukov se nachází asi 2km od stejnojmenné obce Lukov, nedaleko krajského města Zlín, v jihozápadní části Hostýnských vrchů, ve východn..

Najít ubytování

Zámecká 2, 789 73 Úsov, Czech Republic

Hrad Úsov je historická památka, která se tyčí na kopci nad stejnojmennou obcí. Vesnice leží západně od Uničova a 20 km jižně od města Šumperk , v ..

Najít ubytování


Chyše 30, 364 53 Chyše, Czech Republic

Zámek Chyše se nachází cca 25 km jihovýchodně od města Karlovy Vary v České republice . Novogotický zámecký areál je veřejně přístupný. Stručná hi..

Najít ubytování

Masarykovo náměstí 510/6, 789 01 Zábřeh, Czech Republic

Zámek Zábřeh se nachází v Olomouckém kraji v České republice. Zámek Zábřeh najdete ve městě Zábřeh po pravé straně horní části Masarykova náměstí za..

Najít ubytování

Hruboskalsko, Hrubá Skála 1, 511 01 Hrubá Skála, Czech Republic

Zámek Hrubá Skála je romantický zámek asi 7 km jihovýchodně od Turnova v Českém ráji . Zámek stojí na dvou pískovcových skaliscích vysokých 60 m.Po..

Najít ubytování


Zámek 110, 379 01 Třeboň, Czech Republic

Zámek Třeboň je renesanční objekt v jihozápadní části historického města Třeboň . Město leží na severním okraji rybníka Svět, v Jihočeském kraji v..

Najít ubytování

  1