TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Hotel InterContinental

Hotel InterContinental - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Hotel InterContinental: Hlídač pokojů
Hotel InterContinental Mapa Mapa hotelů Hotel InterContinental

Hotel InterContinentalHotel InterContinental

Související témata

Hotel InterContinental: Fotografie

Doporučené hotely Hotel InterContinental


Zobrazit všechny »


Hotel InterContinental: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Hotel InterContinental Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Hotel InterContinental a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Medyk1km
Teatr Kamienica1km
Hula Kula2km
Kubického podloubí2km
Varšavské ghetto2km
Hrad Ujazdów2km
Hala Torwar3km
Hřbitov Powązkowski3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Architektura, Aktuální čas: 17:07:09, Adresa: Emilii Plater 49, Warsaw, Polsko, Telefon: +48 22 328 88 88, WWW stránky:

Hotel InterContinental je pětihvězdičkový hotel v polském hlavním městě Varšavě . Je to jeden z nejluxusnějších hotelů v celém Polsku . Se svou výškou 164 metrů je to také nejvyšší hotel v zemi a čtvrtá nejvyšší polská budova vůbec. Hotel InterContinental je také třetí nejvyšší hotel v celé Evropě. Byl postaven v letech 2001 až 2003.

Interiéry

Hotel InterContinental má celkem 45 podlaží. V 19 z nich je pro hosty připraveno 326 luxusních pokojů, z toho 81 apartmá. Nechybí ani prezidentské apartmá a několik dalších nadstandardních pokojů. Ve zbylých patrech najdete dvanáct konferenčních místností, taneční sál, bary, restaurace, solárium, saunu, posilovnu a hotelové lázně. V hotelu funguje i čokoládová fontána. Všechno toto vybavení se ale samozřejmě také promítá do ceny za ubytování.

Zajímavosti

Hotel InterContinental má nejhlubší základy ze všech polských mrakodrapů. Sahají do hloubky téměř jednadvaceti metrů. Stavba hotelu byla provázena protesty obyvatel okolních domů, kteří tvrdili, že nově postavený mrakodrap bude bránit přítomnosti slunečních paprsků. Tento spor byl nakonec vyřešen unikátním tvarem budovy, který zajišťuje, že okolní domy nejsou tolik omezovány. Tento jedinečný tvar je dalším výrazným charakteristickým znakem budovy Hotel InterContinental. Také díky jemu je budova hotelu předmětem zájmu fotografů a turistů.


Informace a fakta

GPS: 52.2328, 21.0027
Nadmořská výška: 114 m
Telefon:
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:46:26

Hotel InterContinental: Recenze

Hotel InterContinental prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (2.6km)Raszyn (10km)Stare Babice (12km)Konotopa (12km)Pustelnik (14km)Dziekanów Leśny (17km)Józefów (19km)Otrębusy (20km)Obory (20km)

Webmap: 1 2 3