TIXIK.cz » Francie » Centre » Loiret » Orléans » Hotel Groslot

Hotel Groslot - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Hotel Groslot: Hlídač pokojů
Hotel Groslot Mapa Mapa hotelů Hotel Groslot

Doporučené hotely Hotel Groslot


Zobrazit všechny »Hotel Groslot: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Hotel Groslot Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Hotel Groslot a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 02:42:19, Adresa: Place de l'Étape, Orléans, Francie, Telefon: +33 2 38 79 22 22, WWW stránky:

Hotel Groslot je ojedinělá stavba v Orléans ve Francii . Nachází se v blízkosti katedrály Cathédrale Sainte Croix , na Place de l'Étape. Hotel Groslot je rozsáhlá renesanční budova. Postavena byl v letech 1530 – 1550 z červených cihel, pro strážce Jacquese Groslota. Budova Hotel Groslot je ojedinělá nejen svým exteriérem, ale i interiérem. Interiér byl obnoven architektem Deltonem v roce 1850. Proto si dnes mohou návštěvníci prohlédnout VIP salonek, starý sál obecní rady, bývalou starostovu kancelář, soukromé pokoje personálu a mnoho dalšího. Naleznete zde také mnoho artefaktů připomínající Johanku z Arku. Hlavně dobře zachované obrazy, tapisérie i nábytek. K budově Hotel Groslot přiléhá nádherná zahrada, která je po celý rok přístupná veřejnosti. Neustále se na ní pracuje. Na harmonii barev, na stromech, na tvaru trávníku. Zahrada je oblíbeným relaxační místem v Orléans .

Informace a fakta

GPS: 47.9028, 1.9087
Nadmořská výška: 116 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:23:15

Hotel Groslot: Recenze

Hotel Groslot prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Orléans (0.4km)La Chapelle-Saint-Mesmin (6km)Jargeau (17km)Meung-sur-Loire (18km)Châteauneuf-sur-Loire (24km)Artenay (20km)Beaugency (25km)Combreux (30km)La Ferté-Saint-Cyr (33km)

Webmap: 1 2 3