TIXIK.cz » Kanada » Ontario » Toronto » Toronto » Hokejová síň slávy

Hokejová síň slávy - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Hokejová síň slávy: Hlídač pokojů
Hokejová síň slávy Mapa Mapa hotelů Hokejová síň slávy

Související témata

Hokejová síň slávy: Fotografie

Doporučené hotely Hokejová síň slávy


Zobrazit všechny »Hokejová síň slávy: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Hokejová síň slávy Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Hokejová síň slávy a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
The Pen Centre58km
Whirlpool66km
Rainbow Bridge67km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 14:12:12

Hokejová síň slávy se nachází v Torontu , ve státě Ontario, v Kanadě . Představuje historii hokeje. Jsou zde vystaveny exponáty o hráčích, jednotlivých týmech NHL, záznamy NHL, je tu vystavena i trofej NHL, Stanley cap. Hokejová síň slávy vznikla díky bývalému předsedovi kanadské hokejové asociace Jamesovi T. Sutherlandovi. Hokejová síň slávy měla být postavena v Kingstonu. Původně nesla název Mezinárodní hojeková síň slávy. V roce 1958 byla ale nakonec postavena v Torontu . Hokejová síň slávy zaujímá rozlohu 5 300 m2. Ve velkém sále jsou portréty a biografie všech 244 členů síně slávy. Je tu i vystaven již zmíněný Stanley cup, ale je to pouze replika. Dále je zde NHL zóna, kde jsou informace o všech týmech NHL. V roce 1998 byla v Hokejové síni slávy otevřena nová expozice věnující se mezinárodnímu hokeji. Tato část se jmenuje World of Hockey Zone a zaujímá rozlohu 300 m2. Hokejová síň slávy je otevřena celý rok. Otvírací doba se ale mění, proto je vhodné se podívat na oficiální stránky. Cena vstupného je pro dospělé 15 USD, pro děti mezi 4- 13 lety 10 USD a pro děti mladší 3 let je vstup zdarma.

Informace a fakta

GPS: 43.6469, -79.3771
Nadmořská výška: 91 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:37:01

Hokejová síň slávy: Recenze

Hokejová síň slávy prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Toronto (2.7km)Mississauga (22km)Brampton (31km)Pickering (31km)Oakville (32km)Ajax (36km)King City (34km)Whitby (45km)Brooklin (48km)

Webmap: 1 2 3