TIXIK.cz » Města » Velká Británie » Anglie » Buckinghamshire » High Wycombe

High Wycombe - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

High Wycombe: Hlídač pokojů
High Wycombe Mapa Mapa hotelů High Wycombe

Související témata

Satelitní mapa High Wycombe, Penziony v High Wycombe, Apartmány v High Wycombe, Autopůjčovny v High Wycombe, High Wycombe: Fotografie

Doporučené hotely High Wycombe


Zobrazit všechny »High Wycombe: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


High Wycombe Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, High Wycombe a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
All Saints Parish ChurchNáboženství0.1km
Wycombe SwanDivadla0.1km
Wycombe MuseumMuzea0.2km
EdenShopping0.3km
Wycombe PlaygroundDětská hřiště0.4km
Wycombe Repertory TheatreDivadla0.4km
Living Chair MuseumMuzea1km
Linford Stewart Chair Maker LtdMuzea1km
Disraeli SchoolŠkoly2km
TV RepeaterVěže2km
Desborough CastleHrady a zámky2km
Barclays BankBanky3km
Site of old Cressex Community SchoolŠkoly3km
The Downley SchoolŠkoly3km
Temple of FloraPamátníky3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 02:17:16, WWW stránky:

Vhodné pro

studium


Informace a fakta

GPS: 51.629, -0.7493
Počet obyvatel: 92 000
Nejbližší letiště: Letiště London Heathrow, 32 km
Vzdálenost do hlavního města: Londýn, 57 km
Datum poslední aktualizace: 21.10.2012 12:59:10

High Wycombe: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 47024.8.2011 10:00:43
High Wycombe je město ve Velké Británii . Nachází se v hrabství Buckinghamshire, cca 50 km severozápadně od Londýna . V současnosti žije ve městě okolo 90 000 obyvatel.

O městě

High Wycombe je důležité průmyslové, obchodní a vzdělávací centrum. Tradici má ve městě výroba nábytku. V minulosti se město nazývalo Chepping Wycombe nebo Chipping Wycombe. Oblast dnešního města byla osídlena již Římany. První písemné zmínky o městě pocházejí z roku 970. High Wycombe je obklopeno podle mnohých jednou z nejkrásnějších krajin v jižní Anglii.

Turistické zajímavosti

Největší turistické zajímavosti města High Wycombe jsou viktoriánský dům (zámeček) Hughenden Manor, rozsáhlý park Rye s dvěma dětskými hřišti a volně přístupnými tenisovými kurty, cechovní dům High Wycombe, kostel sv. Michaela a Muzeum Wycombe, ve kterém se dozvíte o dlouhé historii této oblasti a můžete si v něm také prohlédnout slavnou kolekci Windsorských židlí. Zajímavostí města High Wycombe je kryté lyžařské středisko SnowDome, které nabízí možnost lyžování po celý rok. Vyhledávaný je jinak také Wycombe Air Park, kde jsou vystaveny různá historická letadla, která hrála ve filmech a farma Odds Farm Park, kde si mohou např. děti pohladit domácí zvířata apod. Nejzajímavější ulicí města je Georgian High Street.

Turistické služby

Základní nabídku ubytování ve městě High Wycombe naleznete ZDE . Dobře vaří např. v restauraci Tree at Cadmore, v thajské restauraci Eat Thai, v restauraci Chutney, která nabízí řadu specialit připravených na curry, v italské restauraci U.K. Pizza nebo v restauraci La Tasca, kde můžete ochutnat např. Tapas. Za kulturou můžete vyrazit do místního divadla, které nabízí velmi pestrý program. Nechybí tu ani multikino s 12 sály a bowlingové centrum s 22 drahami. Za nákupy se můžete vydat na High Street, kde se mimo jiné konají v úterý, pátek a sobotu trhy. Vyrazit můžete také do nákupních center Eden, Chiltern nebo Desborough Road.

Doprava

High Wycombe je nejlépe dostupné autem nebo vlakem. Nejbližší letiště se nachází v Londýně (Heathrow) . Autem se sem dostanete nejlépe po dálnici M40. Hlavní vlakové nádraží se nachází vlastně skoro přímo v centru. Centrální autobusové nádraží se pak nachází u nákupního centra Eden. Dopravu po městě zajišťují autobusy.

Města a obce v okolí

High WycombeWest Wycombe (4.1km)Marlow (7km)Beaconsfield (8km)Cookham (8km)Great Missenden (9km)Stokenchurch (11km)Amersham (11km)Hurley (10km)

Webmap: 1 2 3