TIXIK.cz » Města » Heilbronn

Ubytování Heilbronn

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Heilbronn: Hlídač pokojů
Heilbronn Mapa Mapa hotelů Heilbronn

HeilbronnHeilbronn

Související témata

Satelitní mapa Heilbronnu, Penziony v Heilbronnu, Autopůjčovny v Heilbronnu, Levné ubytování v Heilbronnu, Heilbronn - počasí, Heilbronn: Fotografie

Doporučené hotely Heilbronn


Zobrazit všechny »


Heilbronn: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Heilbronn Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Heilbronnu, Plánovač výletů, Heilbronn a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 00:19:18, Telefon: +49 7131/99650, WWW stránky:

Proti

daleko od letiště

Vhodné pro

studium


Informace a fakta

GPS: 49.1403, 9.22
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 09:00:55

Heilbronn: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 2742011-08-24 10:10:46
Heilbronn je německé město. Leží na řece Neckar 40 km severně od města Stuttgart ve spolkové zemi Badensko-Wurrtembersko.

Historie města Heilbronn

Heilbronn získal městská práva v roce 1225. V letech 1360 až 1802 byl svobodným říšským městem. V současnosti je důležitým hospodářským a vinařským centrem.

Historické památky města

Město Heilbronn nabízí historické centrum rozkládající se na pravém břehu řeky Neckar. Na náměstí Marktplatz stojí renesančně přestavěná radnice s astronomickým orlojem. Na nároží stojí tzv. Katchenhaus. V jihovýchodní části náměstí stojí pozdně gotický kostel sv. Kiliána s pozdně gotickým vyřezávaným oltářem. K dalším památkám patří Kašna sedmi trub nebo gotická věž, která je pozůstatek kostela. Ve městě Heilbronn se nachází městské muzeum a přírodověděcké muzeum. Při nábřeží stojí hradební věže, které tvořily opevnění města. Na Berlínském náměstí stojí moderní Městské divadlo a nedaleko se nachází kostel sv. Mikuláše. Při levém břehu řeky Neckar se nachází stálá výstava říční plavby. Na nedalekm vrchu Wartberg stojí středověká věž, sloužící jako rozhledna.

Další informace o městě Heilbronn

Město nabízí i mnoho možností ke sportování nechybí zde zimní stadion, lezecká hala nebo inline stezka. Pro milovníky plavání a vodních radovánek je ve městě Heilbronn k dispozici 10 bazénů a koupališť.

Města a obce v okolí

HeilbronnEllhofen (7km)Eberstadt (9km)Abstatt (10km)Ilsfeld (10km)Neckarwestheim (11km)Bad Wimpfen (11km)Bretzfeld (16km)Oberstenfeld (15km)

Webmap: 1 2 3