TIXIK.cz » Čína » Guangzhou TV & Sightseeing Tower

Guangzhou TV & Sightseeing Tower - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Guangzhou TV & Sightseeing Tower: Hlídač pokojů
Guangzhou TV & Sightseeing Tower Mapa Mapa hotelů Guangzhou TV & Sightseeing Tower

Související témata

Guangzhou TV & Sightseeing Tower: Fotografie

Doporučené hotely Guangzhou TV & Sightseeing Tower


Zobrazit všechny »Guangzhou TV & Sightseeing Tower: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Guangzhou TV & Sightseeing Tower Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Guangzhou TV & Sightseeing Tower a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 17:09:14

Guangzhou TV & Sightseeing Tower známá také jako Canton Tower je nová televizní věž v Číně , která se řadí se svojí celkovou výškou 610 m k nejvyšším stavbám světa. Nachází se v jihovýchodní části země, v provincii Guangdong, ve městě Guangzhou .

O televizní věži v Guangzhou

Guangzhou TV & Sightseeing Tower byla otevřena 1.10.2010 a to ku příležitosti Asijských her 2010. Je to ojedinělá stavba, která nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých atrakcí a aktivit. Guangzhou TV & Sightseeing Tower dosahuje na konec antény výšky 610 metrů a má 37 pater, z toho dvě patra jsou pod zemí. Celkem je tu 5 výtahů. Guangzhou TV & Sightseeing Tower je nový symbol čínského města Guangzhou .

Ruské kolo

Největší světovou raritou televizní věže je ruské kolo, které je postaveno na střeše ve výšce 454 m. Díky tomu je to nejvyšší ruské kolo na světě. Jeho kabinky vypadají jako křišťálové koule. Jejich tu celkem 16 a jedno otočení trvá 20 – 40 minut. Do každé kabinky se vejde až 6 osob.

Další zajímavosti

Zajímavou aktivitou, kterou nabízí nová televizní věž, je BASE jumping, adrenalinový sport, při kterém si můžete skočit padákem z věže. Ve výšce 454 metrů se nachází velká vyhlídková terasa. Je tu i otočná restaurace. Guangzhou TV & Sightseeing Tower nabízí ještě hvězdárnu, hernu s počítačovými hrami, výstavní prostory, konferenční místnosti, obchody a 4 D kino. Televizní věž v Guangzhou zvládne přijmout až 10 000 turistů denně. U paty věže se nachází zastávka metra i autobusové nádraží.


Informace a fakta

GPS: 23.109, 113.3191
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:38

Guangzhou TV & Sightseeing Tower: Recenze

Guangzhou TV & Sightseeing Tower prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Guangzhou (7km)Foshan (24km)Longjiang (35km)Daliang (31km)Huadu (32km)