TIXIK.cz » Golf » Polsko » Pomořsko » Golfový klub Postolowo

Golfový klub Postolowo - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Golfový klub Postolowo: Hlídač pokojů
Golfový klub Postolowo Mapa Mapa hotelů Golfový klub Postolowo

Golfový klub PostolowoGolfový klub Postolowo

Související témata

Golfový klub Postolowo: Fotografie

Doporučené hotely Golfový klub Postolowo


Zobrazit všechny »


Golfový klub Postolowo: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Golfový klub Postolowo Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Golfový klub Postolowo a doprava, Bankomaty
Golfový klub SierraGolf52km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 18:28:15, Adresa: 226, 83-041, Polsko, Postołowo, 83-042, Telefon: +48 58 683 71 00, WWW stránky: ,

Golfový klub Postolowo je unikátní a proslulé golfové hřiště v Polsku . Zároveň je to jedno z nejdelších a nejnáročnějších hřišť v Polsku i v Evropě . Nachází se v severní části země, necelých 20 kilometrů od přístavního města Gdaňsk . Tento vyhlášený golfový areál se může pyšnit zajímavou krajinou, díky které uchvátí i nejnáročnější hráče.

Hřiště

Golfový klub Postolowo byl založen roku 1990. Objekt navrhl známý architekt Jeremy Turner. Golfový klub Postolowo má mimořádný turistický význam díky blízkosti krajinného parku Kaszuby , který je výjimečný svojí ukázkou přírodní historie a kultury. Golfové hřiště je lemováno lesy, řekami i jezery. Golfový klub Postolowo je vyhlášený svým golfovým hřištěm s 18-ti jamkami, které je umístěné v nádherném parku o rozloze 120 hektarů. Toto hřiště slouží hlavně pro pokročilé hráče a šampionáty. Začátečníky potěší 6-ti jamkové hřiště. Kouzlem tohoto golfového hřiště je rozmístění jamek, protože tam nikde nenajdete dvě spolu rovnoběžné jamky. Golfový klub Postolowo pořádá pravidelně golfové turnaje a mistrovství a zároveň organizuje i kurzy pro začátečníky.

Praktické informace

Součástí areálu Golfový klub Postolowo je půjčovna golfových holí a vozíků k přemisťování, klubovna, restaurace a bar. Vstupné se pohybuje od 200 PLN ve všední dny a od 250 PLN o víkendech a svátcích. Návštěvu je dobré si předem rezervovat.


Informace a fakta

GPS: 54.1364, 18.451
Nadmořská výška: 153 m
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 19:21:50

Golfový klub Postolowo: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 50Recenze: 5727.9.2010 20:34:55
Příjemné golfové "hřišťátko". Trochu mi to připomíná jakobyste se rozhodli hrát golf někde v nějaké pěkné české vísce. Nejspíš proto, že Polsko je náš soused a krajina není až tolik odlišná od té naší. Přesto být někde poblíž, nemuselo by být špatné "omrknout" Postolowo golf club zblízka. :o)

Města a obce v okolí

Postołowo (1.1km)Graniczna Wieś (2.7km)Kłodawa (11km)Pomlewo (11km)Łęgowo (16km)Straszyn (17km)Borcz (18km)Przyjaźń (20km)Tczew (23km)

Webmap: 1 2 3