TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Golfová hřiště v Polsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Golfová hřiště v Polsku

Aktualizovaný seznam golfových hřišť v Polsku. Obrázky, fakta, mapy, zajímavosti.Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


94, Poland

Krakow Valley Golf & Country Club je rekreační areál a jedno z nejmodernějších golfových středisek v Evropě . Nachází se v jižní části Polska , přib..

Najít ubytování

102, Poland

Golfový klub Amber Baltic je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Leží na malebném ostrově v severozápadní části země, nedaleko známého plážového let..

Najít ubytování

226, 83-041, Poland

Golfový klub Postolowo je unikátní a proslulé golfové hřiště v Polsku . Zároveň je to jedno z nejdelších a nejnáročnějších hřišť v Polsku i v Evrop..

Najít ubytování


44, 05-110 Rajszew, Poland

První Varšava Golf & Country Club je mezinárodně uznávané golfové hřiště v Polsku . Je umístěno na pravém břehu řeky Visly ve městě Rajszew , as..

Najít ubytování

Gajowa, 55-095 Gmina Długołęka, Poland

Toya Golf & Country Club je proslulé a vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Je umístěné v jihozápadní části země, severně od města Wrocław . Toya Gol..

Najít ubytování

119, 74-107, Poland

Golfový klub Binowo je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, ve městě Binowo , které leží asi 25 kilometrů od c..

Najít ubytování


51, Poland

Mazury Golf & Country Club je vyhlášené golfové hřiště a country klub v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, asi 7 kilometrů od centra mě..

Najít ubytování

Pawłowicka 40, 62-090 Pawłowice, Poland

Golfový klub Bytkowo je nádherné golfové hřiště v Polsku . Nachází se v západní části země asi 5 kilometrů od hranic města Poznań . Vesnice Bytkowo,..

Najít ubytování

Sowia 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Poland

Slezský golfový klub je moderní golfové hřiště v Polsku . Rozléhá se v jižní části země ve městě Siemianowice Śląskie . Slezský golfový klub byl zal..

Najít ubytování


Sportowa, 84-200 Gmina Wejherowo, Poland

Golfový klub Sierra je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Nachází se na severu země, ve východním Pomořansku, přibližně 22 km od Gdyně .Základní fa..

Najít ubytování

Sporna 1, Bydgoszcz, Poland

Najít ubytování


Wichrowa 18, Poznań, Poland

Najít ubytování

11-510 Pańska Wola, Poland

Najít ubytování