TIXIK.cz » Maďarsko » Pest » Golfová hřiště v Maďarsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Golfová hřiště v Maďarsku

Aktualizovaný seznam golfových hřišť v Maďarsku. Obrázky, fakta, mapy, zajímavosti.

(9)


Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


2890 Tata, Remeteségpuszta, Hungary

Golfový Club Staré jezero je nádherné golfové hřiště a rekreační středisko v Maďarsku . Rozkládá se v severozápadní části země, ve městě Tata , kter..

Najít ubytování

8087 Alcsútdoboz, Jókai St, Hungary

Pannonia Golf & Country Club je vyhlášené golfové hřiště v Maďarsku . Rozléhá se v centrální části země ve městě Alcsútdoboz , které leží necelých 5..

Najít ubytování

2131 Göd, Ősz St, Hungary

Pólus Palace je moderní rekreační centrum a vyhledávaný turistický cíl v Maďarsku . Nachází se v severní části země ve městě Göd , které leží asi 25..

Najít ubytování


1224 Budapest, XV. St 38-72, Hungary

Budapešť Highland Golfový Club je profesionální golfové hřiště v Maďarsku . Nachází se v centrální části země v hlavním městě Maďarska Budapešti . ..

Najít ubytování

7530 Kadarkút, Hódos St, Hungary

European Lakes Golf & Country Club je jeden z nejkrásnějších a největších golfových klubů v Maďarsku . Nachází se cca 80 km od Balatonu , v obci Hen..

Najít ubytování

9737 Bük, Golf Way, Hungary

Birdland Golf & Country Club je prvním certifikovaným mezinárodním golfovým hřištěm v Maďarsku . Nachází se u termálních lázní Bük , nedaleko hranic..

Najít ubytování


8242 Örvényes, Hősök tere, Hungary

Royal Balaton Golf & Yacht Club je první osmnáctijamkové golfové hřiště na pobřeží jezera Balaton v Maďarsku . Nachází se v krásném prostředí národ..

Najít ubytování

8313 Balatongyörök, Hungary

Najít ubytování