TIXIK.cz » Golf » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Golfová hřiště z celého světa

(459)
(275)
(30)
(2892)
(643)


Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


2890 Tata, Remeteségpuszta, Hungary

Golfový Club Staré jezero je nádherné golfové hřiště a rekreační středisko v Maďarsku . Rozkládá se v severozápadní části země, ve městě Tata , kter..

Najít ubytování

4710, Elektrėnai municipality 21049, Lithuania

Golfový klub Capital je vyhlášené golfové hřiště v Litvě . Rozkládá se v jižní části země u jezera Pasamané asi 6 kilometrů od města Karkučiai a př..

Najít ubytování

94, Poland

Krakow Valley Golf & Country Club je rekreační areál a jedno z nejmodernějších golfových středisek v Evropě . Nachází se v jižní části Polska , přib..

Najít ubytování


Tatranská, 05952 Veľká Lomnica, Slovakia

Black Stork Velká Lomnica se řadí mezi dva největší golfové areály na Slovensku . Zároveň obdržel cenu pro nejlepší slovenské golfové hřiště. Rozklá..

Najít ubytování

Počepice 115, 262 55 Počepice, Czech Republic

Najít ubytování

Taunontie 14, 96600 Rovaniemi, Finland

Ski Resort Ounasvaara je lyžařské středisko nacházející se hned vedle laponské metropole, města Rovaniemi . Leží de facto přímo na polárním kruhu. V..

Najít ubytování


102, Poland

Golfový klub Amber Baltic je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Leží na malebném ostrově v severozápadní části země, nedaleko známého plážového let..

Najít ubytování

226, 83-041, Poland

Golfový klub Postolowo je unikátní a proslulé golfové hřiště v Polsku . Zároveň je to jedno z nejdelších a nejnáročnějších hřišť v Polsku i v Evrop..

Najít ubytování

8087 Alcsútdoboz, Jókai St, Hungary

Pannonia Golf & Country Club je vyhlášené golfové hřiště v Maďarsku . Rozléhá se v centrální části země ve městě Alcsútdoboz , které leží necelých 5..

Najít ubytování


Mohogany Run S, Northside, St Thomas, USVI

Golfový klub Mahogany Run je jedno z nejkrásnějších a nejnáročnějších golfových hřišť v Karibiku. Nachází se na Amerických Panenských ostrovech , ko..

Najít ubytování

Alexander St, Bridport TAS 7262, Australia

Barnbougle Dunes je jedno z nejlepších linksových golfových hřišť na světě. Nachází se v Tasmánii , na severním pobřeží ostrova, cca 3 km severových..

Najít ubytování

Český Kras, Květnové revoluce 280, 267 27 Liteň, Czech Republic

Najít ubytování


A14, Vilniaus rajonas 15010, Lithuania

Golfový klub Europos Centro je exkluzivní golfový klub v Litvě . Nachází se v jihovýchodní části země a rozléhá se u jezera Girija, které leží nedal..

Najít ubytování

44, 05-110 Rajszew, Poland

První Varšava Golf & Country Club je mezinárodně uznávané golfové hřiště v Polsku . Je umístěno na pravém břehu řeky Visly ve městě Rajszew , as..

Najít ubytování

2131 Göd, Ősz St, Hungary

Pólus Palace je moderní rekreační centrum a vyhledávaný turistický cíl v Maďarsku . Nachází se v severní části země ve městě Göd , které leží asi 25..

Najít ubytování


3433, 539 01 Vysočina, Czech Republic

Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí m..

Najít ubytování

Ob Studenčnici, 2250 Ptuj, Slovenia

Golf Ptuj je nejlépe uspořádané golfové hřiště ve Slovinsku . Rozkládá se v západní části země v údajně nejstarším slovinském městě Ptuj , které le..

Najít ubytování

4800 Tom Warriner Blvd, Cocoa Beach, FL 32931, USA

Najít ubytování


18 Fairway Dr, Fredericksburg, VA 22406, USA

Najít ubytování

Závodní 6/30, 360 06 Karlovy Vary, Czech Republic

Najít ubytování

Gajowa, 55-095 Gmina Długołęka, Poland

Toya Golf & Country Club je proslulé a vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Je umístěné v jihozápadní části země, severně od města Wrocław . Toya Gol..

Najít ubytování


Velké Karlovice 583, 756 06 Velké Karlovice, Czech Republic

Najít ubytování

Mladá Boleslav 72, 293 01 Mladá Boleslav, Czech Republic

Golf Mladá Boleslav disponuje 18ti jamkovým mistrovským hřištěm Sand Martin´s Holes, 9ti jamkovou plně osvětlenou akademií, cvičnými plochami. K dis..

Najít ubytování

Calle Ballesteros, 67, 11360 San Roque, Spain

San Rogue Golf Country a klub je nádherné golfové hřiště, kde se každý rok hraje kvalifikace na karty pro Evropskou profesionální tůru. Nachází se v..

Najít ubytování


Volčji Potok 43G, 1235 Kamnik, Slovenia

Golf Arboretum Volčji Potok je vyhlášené golfové hřiště, umístěné v malebné krajině Slovinska . Nachází se v centrální části země ve městě Volčji Po..

Najít ubytování

Heřmánková 75, 460 01 Liberec, Czech Republic

Najít ubytování

119, 74-107, Poland

Golfový klub Binowo je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, ve městě Binowo , které leží asi 25 kilometrů od c..

Najít ubytování


Av del Locutor Vicente Hipólito, 03540 Alicante, Spain

Golfový klub Alicante je kvalitní golfové hřiště ve Španělsku . Nachází se u města Alicante , v Playa de San Juan, na Avda. Locutor Vicente Hipólito..

Najít ubytování

Rancho Arriba, La Romana, Dominican Republic

Golfové hřiště Casa de Campo je vyhledávaný golfový resort, který nabízí jedny z nejoblíbenějších golfových hřišť světa, které pravidelně hostí mezi..

Najít ubytování

822, Ihtiman, Bulgaria

Golfový klub Air Sofia je vyhlášený golfový klub, který disponuje prvním a největším golfovým hřištěm v Bulharsku . Klub disponuje dvěmi golfovými h..

Najít ubytování


Brijunska 10 , 52212, Fažana, Croatia

Golfové hřiště Brijuni je nádherné golfové hřiště v Chorvatsku . Rozkládá se na ostrově Veli Brijun, který je součástí souostroví Brijuni , v Národn..

Najít ubytování

Na Golfu 1772, 664 34 Kuřim, Czech Republic

Golfový areál Kaskáda Brno je kvalitní a moderní golfové hřiště v České republice , které je hojně vyhledáváno golfisty. Nachází se na Moravě, u Brn..

Najít ubytování

Pawłowicka 40, 62-090 Pawłowice, Poland

Golfový klub Bytkowo je nádherné golfové hřiště v Polsku . Nachází se v západní části země asi 5 kilometrů od hranic města Poznań . Vesnice Bytkowo,..

Najít ubytování


51, Poland

Mazury Golf & Country Club je vyhlášené golfové hřiště a country klub v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, asi 7 kilometrů od centra mě..

Najít ubytování

Perakende Köyü Yolu, 07600 Perakende/Antalya Province, Turkey

Lykia Links Golf je první a prozatím jediné linksové hřiště v Turecku . Zároveň jde o jedno z nejlepších hřišť tohoto druhu na světě. Rozkládá se na..

Najít ubytování

1224 Budapest, XV. St 38-72, Hungary

Budapešť Highland Golfový Club je profesionální golfové hřiště v Maďarsku . Nachází se v centrální části země v hlavním městě Maďarska Budapešti . ..

Najít ubytování


Čeladná 741, 739 12 Čeladná, Czech Republic

Golfový klub Prosper Čeladná je největší středoevropský golfový resort. Nachází se v České republice , v Moravskoslezském kraji, u Frýdku Místku, v ..

Najít ubytování

24 Golf Pl, St Andrews, Fife KY16 9JA, UK

Britské golfové muzeum dokumentuje historii golfu. Nachází se ve Skotsku, v historickém městě St Andrews, u slavného golfového hřiště Old Course at ..

Najít ubytování

W Sands Rd, Saint Andrews, Fife KY16, UK

Staré hřiště St Andrews je místo, které je kolébkou golfu. Je tak nejstarším golfovým hřištěm na světě. Zároveň jde o největší golfové hřiště mimo U..

Najít ubytování


Sowia 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Poland

Slezský golfový klub je moderní golfové hřiště v Polsku . Rozléhá se v jižní části země ve městě Siemianowice Śląskie . Slezský golfový klub byl zal..

Najít ubytování

10580a, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Czech Republic

Najít ubytování

27 Ciappili, 20169 Bonifacio, France

Golf de Sperone patří skutečně mezi ty nejkrásnější světová golfová hřiště. Nachází se ve Francii , na jižním cípu ostrova Korsika , cca 10 km od Bo..

Najít ubytování


Vrba, 4248 Žirovnica, Slovenia

Bled Golf & Country Klub je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě. Zároveň jde o největší hřiště ve Slovinsku . Nachází se v severozápadní..

Najít ubytování

Thep Krasattri, Mai Khao, Thalang, Phuket 83110, Thailand

Golfový klub Blue Canyon patří opravdu k nejkrásnějším golfových hřištím na světě. To dokazuje i fakt, že bylo hřiště sedmkrát po sobě zvoleno nejkr..

Najít ubytování

Bahia del Piratas, Costa Rica

Hacienda Pinilla Golf je vyhlášené golfové hřiště v Kostarice . Nachází se v blízkosti města Villareal a je součástí nádherného přímořského letovisk..

Najít ubytování


7000 Rum Pointe Lane, Berlin, MD 21811, USA

Najít ubytování

Av Touroperador Kaufkhof, 3, 35290 San Bartolomé de Tirajana, Spain

Golfové hřiště Maspalomas je nejoblíbenější golfové hřiště na Gran Canaria. Rozkládá se na jihovýchodním pobřeží ostrova, v Maspalomas . Golfové hři..

Najít ubytování

A3, Jersey

Golfový klub Royal Jersey je nádherné golfové hřiště na Normanských ostrovech. Konkrétně na východě ostrova Jersey , cca 6 km východně od hlavního m..

Najít ubytování


Av de Louison Bobet, 1, 29650 Mijas, Spain

Golfový klub Golfový resort Mijas nabízí jedny z nejpopulárnějších golfových hřišť na Costa del Sol, ve Španělsku . Rozkládá se u letoviska Fuengiro..

Najít ubytování

Sportowa, 84-200 Gmina Wejherowo, Poland

Golfový klub Sierra je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Nachází se na severu země, ve východním Pomořansku, přibližně 22 km od Gdyně .Základní fa..

Najít ubytování

A34, Abingdon, Oxfordshire, UK

Golfový klub Drayton Park je oblíbené golfové hřiště ve Velké Británii . Nachází se u města Abingdon , na Steventon Rd, cca 15 km od Oxfordu . Golf..

Najít ubytování


Safehaven Dr, Cayman Islands

Golfový klub North Sound je nejstarší a zároveň nejlepší golfové hřiště na Kajmanských ostrovech . Nachází se na západním pobřeží ostrova Grand Caym..

Najít ubytování

Av Canadá, 1, 35140 Mogán, Spain

Golfové hřiště Anfi Tauro je vyhlášené golfové hřiště na Kanárských ostrovech. Nachází se na ostrově Gran Canaria, u letoviska Puerto Rico . Golfové..

Najít ubytování

Lailak 2nd St - Dubai - United Arab Emirates

Golfový klub Montgomerie Dubai je jedno z nejlepších arabských golfových hřišť. Nachází se ve Spojených arabských emirátech , v Dubaji . O hřišti ..

Najít ubytování


ulitsa Panoramen pat, Balchik, Bulgaria

Golfové hřiště BlackSeaRama je vyhlášené golfové hřiště v Bulharsku, které bylo vyhlášeno časopisem Golf Magazine´s USA jako “Nejlepší nové golfové ..

Najít ubytování

Newabaa - Taba, Qesm Nwebaa, South Sinai, Egypt

Taba Heights Golf Resort je vyhlášené golfové hřiště v Egyptě , konkrétně na Sinajském poloostrově. Nachází se v letovisku Taba Heights, nedaleko hr..

Najít ubytování

3500 Morgan Creek Way, Surrey, BC V3S 0J7, Canada

Golfové hřiště Morgan Creek je nádherné golfové hřiště, které patří mezi 50 nejlepších golfových hřišť Kanady . Nachází se v provincii Britská Kolum..

Najít ubytování


National Route 6 (Airport Road), Siem Reap, Cambodia

Angkor Golf Resort je nejnovější a zároveň první standardizované hřiště PGA v Kambodže . Nachází se v provincii Siem Reap, v blízkosti stejnojmennéh..

Najít ubytování

Persiaran Golf, Saujana, 40150 Shah Alam, Selangor, Malaysia

Golf & Country Club Saujana je údajně nejlepší golfové hřiště v celé Malajsii . Rozkládá se na původní palmové a kaučukovníkové plantáži, v blízkost..

Najít ubytování

446 Clifton Rd, Clifton 4172, New Zealand

Golfový klub Cape Kidnappers je nejlepší golfové hřiště na Novém Zélandu . Rozkládá se na Severním ostrově, v zálivu Hawke a nabízí nádherné výhledy..

Najít ubytování


Sheikh Rashid Rd - Dubai - United Arab Emirates

Dubaj Creek Golf & Yacht Club patří mezi TOP 100 golfových hřišť na světě. Nachází se ve Spojených arabských emirátech , v Dubaji , přesně v dubajsk..

Najít ubytování

Rua Gales 13, 8125, Portugal

Oceanico Pinhal Golf je vyhlášené golfové hřiště v Portugalsku . Nachází se v regionu Algarve, ve známém letovisku Vilamoura . Oceanico Pinhal Golf..

Najít ubytování

Hradčanské náměstí 57/15, 118 00 Prague-Prague 1, Czech Republic

Najít ubytování


19333, 349 01 Kostelec, Czech Republic

Golfový klub Alfrédov je jedno z nejdelších golfových hřišť v České republice . Nachází se cca 30 km od Plzně , v obci Kostelec. Golfové hřiště Alf..

Najít ubytování

C-31, 17257 Gualta, Spain

Golfový klub Emporda patří mezi nejlepší golfová hřiště ve Španělsku . Nachází se v Katalánsku, v blízkosti letoviska L'Estartit . Golf v Katalánsk..

Najít ubytování

64 Avenue du Golf, 64200 Biarritz, France

Golf de Biarritz Le Phare je jedno z nejstarších golfových hřišť ve Francii . Nachází se v centru města Biarritz , v nádherném prostředí mezi horami..

Najít ubytování


QIPCO, Doha, Qatar

Golfový klub Doha je vyhlášené náročné golfové hřiště v Kataru . Nachází se u West Bay Lagoon a nabízí nádherné svěží zelené ferveje v pouštní kraji..

Najít ubytování

Ilbert Rd, Kingsbridge, Devon TQ7, UK

Golfový klub Thurlestone je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v jižní Anglii. Nachází se v hrabství Devon, v obci Thurlestone . Golf v jižní A..

Najít ubytování

Model Farm Rd, Colombo, Sri Lanka

Golfový klub Royal Colombo je třetí nejstarší golfový klub světa. Nachází se na Srí Lance , v malebném předměstí města Colombo. Golfový klub Roy..

Najít ubytování


Ixtapa - Pitillal, Ixtapa, JAL, Mexico

Golfový klub Vista Vallarta patří k nejmodernějším golfovým klubů v celém Mexiku . Nachází se ve státě Jalisco, v zálivu Banderas Bay, v jednom z ne..

Najít ubytování

Estr. da Fazendinha - Armação dos Búzios - Rio de Janeiro, Brazil

Golfový klub a resort Búzios je jedno z nejobtížnějších a nejkrásnějších golfových hřišť v Jižní Americe. Nachází se v Brazílii , ve státě Rio de Ja..

Najít ubytování

Coahuila 112, San Antonio de las Alazanas, Coahuila, Mexico

Golfový klub a lyžařské středisko Monterreal je golfové a lyžařské středisko v Mexiku . Nachází se ve státě Coahuila, cca 70 km od města Saltillo . ..

Najít ubytování


NH 6, Cambodia

Golfový a Country klub Phokeethra je první mezinárodně spravované golfové hřiště v Kambodže . Nachází se v severozápadní části země, v blízkosti tur..

Najít ubytování

Queens Rd, Fiji

Golfové hřiště v zálivu Natadola - Championship patří mezi nejlepší golfová hřiště světa. Nachází se na Fidži , na ostrově Viti Levu, v Natadola M..

Najít ubytování

1441 N Twin Oaks Valley Rd, San Marcos, CA 92069, USA

Golfové hřiště Twin Oaks je mistrovské golfové hřiště v USA . Nachází se v Texasu, v San Marcos , na 1425 N. Twin Oaks Valley Road. O hřišti Golfo..

Najít ubytování


6, Sofia, Bulgaria

Golfový klub St. Sofia & Spa je druhý golfový klub, který v Bulharsku vzniknul. Nachází se v oblasti Ravno Pole, jen 20 minut od hlavního města So..

Najít ubytování

Al Badia Blvd - Dubai - United Arab Emirates

Golfový klub Four Season je luxusní golfové hřiště ve Spojených arabských emirátech . Rozkládá se v Dubaji , v blízkosti mezinárodního letiště Dubaj..

Najít ubytování

Calle Swing, 35128 San Bartolomé de Tirajana, Spain

Golf & Country Club Salobre je jedno z nejnovějších golfových hřišť na Kanárských ostrovech . Zároveň jde o jedno z nejkrásnějších golfových hřišť..

Najít ubytování


493 Rue de Piccolay, 74500 Publier, France

Golfový klub Évian Masters je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť Evropy. Nachází se ve Francii , u Ženevského jezera , v lázeňském městečku Évia..

Najít ubytování

Roaring River Dr, Belize

Golfové hřiště Roaring River je jediné golfové hřiště umístěné na pevnině v Belize . Nachází se uprostřed bohaté exotické zeleně s množstvím volně ž..

Najít ubytování

Castleview, Co. Cork, Ireland

Golfový klub Cork je jedno z nejtěžších golfových hřišť v Irsku . Rozkládá se v nádherném prostředí, při ústí řeky Lee, na okraji města Cork . G..

Najít ubytování


Ronald Mapp Hwy, Lancaster, Barbados

Royal Westmoreland je považování za jedno z nejlepších golfových hřišť v Karibiku. Nachází se na Barbadosu , na západní straně ostrova, na bývalé pl..

Najít ubytování

Carrer de Son Puig, 07013 Palma, Spain

Golfový klub Son Vida je krásné golfové hřiště na Mallorce . Rozkládá se v blízkosti hlavního města ostrova Palma de Mallorca . Golf na Mallorce G..

Najít ubytování

Calle Pez Espada, 30700 Torre-Pacheco, Spain

Golfový resort La Torre je známé golfové hřiště ve Španělsku . Nachází se v jihovýchodní části země, v regionu Murcia, na Costa Cálida. O hřišti G..

Najít ubytování


Çamlık Cd, 07500 Antalya Province, Turkey

Golfový klub Antalya je prvotřídní golfový klub v Turecku . Nachází se v letovisku Belek a nabízí dvě nádherná 18-ti jamková golfová hřiště. Golfov..

Najít ubytování

Jalisco - Puerto Vallarta, San Vicente, Nayarit, Mexico

El Tigre Golf & Country Club je jedno z nejvyhlášenějších golfových hřišť v Mexiku . Nachází se ve městě Puerto Vallarta , na břehu Indického oceánu..

Najít ubytování

Victoria Ave, San Pedro, Philippines

Golf a Country Club TAT Filipíny je jedno z nejlepších a nejnáročnějších golfových hřišť na Filipínách . Nachází se v metropolitní oblasti Manily, a..

Najít ubytování


Gaupmannsgraben 22, 3172 Gaupmannsgraben, Austria

Golfový klub Adamstal je řazen mezi tři nejkrásnější golfová hřiště v Rakousku . Nachází se v podhůří Alp, cca 60 km jihozápadně od hlavního města V..

Najít ubytování

Victoria Golf Club Rd, Sri Lanka

Victoria Golf & Country Resort je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Asii. Jedná se zároveň o nejnovější hřiště Srí Lanky . Rozkládá se v cent..

Najít ubytování

Claymore Dr, Bridge Of Don, Aberdeen City AB23, UK

Golfový klub Royal Aberdeen je údajně šestý nejstarší golfový klub na světě. Nachází se v severovýchodním Skotsku, v blízkosti přístavního města Abe..

Najít ubytování


Egtved Alle 10, 6000 Kolding, Denmark

Golfový klub Kolding je nádherné golfové hřiště v Dánsku . Nachází se v jižní části země, ve městě Kolding , v ulici Egtved Allé 10. Golfový klu..

Najít ubytování

Carmel Mountain Ranch se nachází mezi východním pobřežím Mexika, jižním pobřežím Spojených států amerických a severním pobřežím Kuby. Zabírá celkovo..

Najít ubytování

N125 872S, 8800-061 Conceição, Portugal

Benamor Golf je údajně nejlépe udržované golfové hřiště v Portugalsku . Nachází se v oblasti Algarve, východně od Fara . Benamor Golf je 18-ti j..

Najít ubytování


64 Bearspaw Meadow Way NW, Calgary, AB T3L 2M3, Canada

Golfový klub Lynx Ridge je oblíbené golfové hřiště v Kanadě . Nachází se v Albertě, v Calgary , na západním okraji města, na 8 Lynx Ridge Blvd. Gol..

Najít ubytování

1405 Chemin d'Aylmer, Gatineau, QC J9H 7L2, Canada

Klub De Golf Royal Ottawa prvotřídní soukromé golfové hřiště v Kanadě . Nachází se v Quebecu, v Ottawě , v městské části Aylmer. O hřišti Klub De..

Najít ubytování

Zarechnaya doroga, Saint Petersburg, Russia

Dunes Golf & Country Club je známé a velmi oblíbené golfové hřiště v Rusku . Nachází se cca 40 km od Petrohradu , v oblíbené rekreační oblasti ve Fi..

Najít ubytování


Unnamed Rd, Co. Dublin, Ireland

Golfový klub Royal Dublin je slavné golfovo hřiště v Irsku . Nachází se necelých 5 km od města Dublinu , v chráněné přírodní oblasti Bull Island. O..

Najít ubytování

Vltavanů 546, 147 00 Prague-Prague 4, Czech Republic

Najít ubytování

Krhanice 29, 257 42 Krhanice, Czech Republic

Růžový tank je dílo významného českého sochaře a provokatéra Davida Černého, umístěné v Lešanech u Prahy v České republice . Tank v růžové David..

Najít ubytování


Whitsunday Islands National Park, LOT 4 Esplanade, Dent Island QLD 4803, Australia

Golfový klub Hamilton Island je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Austrálii . Nachází se v Queenslandu, na ostrově Dent, který je součástí so..

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   Severní Amerika

Kanada (249), USA (2892)