TIXIK.cz » Golf » Slovinsko » Podravska » Ptuj » Golf Ptuj

Golf Ptuj - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Golf Ptuj: Hlídač pokojů
Golf Ptuj Mapa Mapa hotelů Golf Ptuj

Golf PtujGolf Ptuj

Související témata

Golf Ptuj: Fotografie

Doporučené hotely Golf Ptuj


Zobrazit všechny »


Golf Ptuj: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Golf Ptuj Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Golf Ptuj a doprava
Golf Zlati GricGolf33km
Golfové hřiště Moravske TopliceGolf41km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 00:16:27, Adresa: Ob Studenčnici, 2250 Ptuj, Slovinsko, Telefon: +386 2 788 91 10, WWW stránky:

Golf Ptuj je nejlépe uspořádané golfové hřiště ve Slovinsku . Rozkládá se v západní části země v údajně nejstarším slovinském městě Ptuj , které leží asi 25 kilometrů od Mariboru . Golf Ptuj byl založen roku 1992.

Hřiště

Golf Ptuj nabízí hráčům k dispozici nádherné golfové hřiště, umístěné v rozmanitém a různorodém terénu na celkové ploše větší 50-ti hektarů. Krajina je lemována bujnou zelení a vodou. V celé oblasti byla zachována původní flóra a můžete zde obdivovat bohatou faunu, obzvláště mnoho druhů ptactva. Na informační tabuli odpaliště jsou popsány druhy zdejších ptáků a jejich vlastností. Golfové hřiště vlastní 18 jamek, které jsou strategicky rozmístěny a doplněny velkým množstvím vodních překážek, které hrací pole vyzdvihují a ztěžují. Golf Ptuj doporučuje hrací terén jak profesionálním, tak amatérským hráčům golfu, přesto je zde spousta nástrah a pastí. Sídlí zde golfová škola, kde se mohou zájemci naučit základní pravidla a samotnou hru golfu, nebo se pouze zdokonalovat pod vedením odborných trenérů. Pravidelně jsou na tomto místě pořádány turnaje a šampionáty. V Golf Ptuj pochopitelně nechybí půjčovna golfového vybavení a vozítek k přemisťování po hřišti. Otevřeno je od března do listopadu v časech 08,00-19,00 hodin ve všední dny a 07,00-19,00 o víkendech. Celodenní vstupenka se pohybuje okolo 25 €, lze si zakoupit permanentní vstupenku, která vyjde mnohem výhodněji.


Informace a fakta

GPS: 46.4184, 15.8472
Nadmořská výška: 220 m
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:50

Golf Ptuj: Recenze

Golf Ptuj prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Ptuj (1.7km)Slovenska Bistrica (21km)Malečnik (20km)Maribor (22km)Pernica (20km)Limbuš (25km)Ruše (29km)Rogaška Slatina (26km)Slovenske Konjice (34km)

Webmap: 1 2 3