TIXIK.cz » USA » Kalifornie » San Francisco » Fisherman’s Wharf

Fisherman’s Wharf - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Fisherman’s Wharf: Hlídač pokojů
Fisherman’s Wharf Mapa Mapa hotelů Fisherman’s Wharf

Fisherman’s WharfFisherman’s Wharf

Související témata

Fisherman’s Wharf: Fotografie

Doporučené hotely Fisherman’s Wharf


Zobrazit všechny »


Fisherman’s Wharf: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Fisherman’s Wharf Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Fisherman’s Wharf a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Aquarium of the Bay0.1km
Coit Tower0.7km
Maya St57km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 20:51:19

Fisherman’s Wharf je vyhledávaná turistická lokalita ve městě San Francisco (California, USA). Tato nábřežní oblast leží v severní části města. Fisherman’s Wharf je živá zóna, kde se prolínají rekreační, námořní i komerční aktivity. Kotví zde obchodní lodě, sportovní rybářské lodě a výletní plavidla. Historické budovy v oblasti Fisherman’s Wharf jsou umístěny na Piers 43 (The Ferry Arch) a na Pier 45. Je zde velmi častá kombinace architektonických stylů a materiálů. Uličky, průchody, arkády, markýzy nad chodníky, obchůdky, restaurace, pouliční umění a velmi krásné výhledy do zátoky, na historické lodě a na Alcatraz Vás vytvářejí autentickou atmosféru. V oblasti Fisherman’s Wharf nasajete vůni námořní a rybářské historie oblasti. Většina nábřeží Fisherman’s Wharf je veřejně přístupná. Jedná se o zónu mezi Pier 39 a Pier 45, který je největším molem v oblasti. Fisherman’s Wharf má řadu turisticky zajímavých míst. San Francisco Maritime National Historical Park, Aquarium of the Bay, Ripley's Believe it or Not museum, Musée Mécanique, Wax Museum, plovoucí restauraci Forbes Island nebo staré rodinné restaurace. Návštěvu Fisherman’s Wharf si můžete zpestřit výletem na lince historické tramvaje F Market & Wharves. Na pobřeží můžete vidět Kalifornského lachtana. Asi 2,5 km severně od Fisherman’s Wharf se nachází proslulý ostrov Alcatraz.

Informace a fakta

GPS: 37.8081, -122.4092
Nadmořská výška: 6 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:21:56

Fisherman’s Wharf: Recenze

Fisherman’s Wharf prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

San Francisco (3.6km)Sausalito (9km)Oakland (12km)Tiburon (8km)Daly City (12km)Brisbane (14km)Richmond (15km)Corte Madera (17km)Larkspur (18km)

Webmap: 1 2 3