TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Finanční centrum Varšava

Finanční centrum Varšava - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Finanční centrum Varšava: Hlídač pokojů
Finanční centrum Varšava Mapa Mapa hotelů Finanční centrum Varšava

Finanční centrum VaršavaFinanční centrum Varšava

Související témata

Finanční centrum Varšava: Fotografie

Doporučené hotely Finanční centrum Varšava


Zobrazit všechny »


Finanční centrum Varšava: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Finanční centrum Varšava Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Finanční centrum Varšava a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Teatr Kamienica1km
Klub Medyk1km
Hula Kula2km
Kubického podloubí2km
Varšavské ghetto2km
Hrad Ujazdów3km
Hřbitov Powązkowski3km
Hala Torwar3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Mrakodrapy, Aktuální čas: 08:04:29, Adresa: Emilii Plater 53, Warszawa, Polsko, Telefon: +48 22 370 16 18, WWW stránky:

Finanční centrum Varšava (tj. Varšavské finanční centrum) je jedna z nejvyšších budov v Polsku . Nachází se v hlavním městě země, Varšavě . I s anténou dosahuje výšky 165 metrů. Finanční centrum Varšava patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným stavbám ve Varšavě . Důvodem k tomu jsou především různé technické vymoženosti, které jsou v této budově instalovány. Varšavské finanční centrum bylo postaveno v letech 1997 až 1998.

Interiéry

Budova Finanční centrum Varšava má jedenatřicet pater. Slouží především jako business centrum, její kanceláře a další prostory se pronajímají. Z celkové plochy 70 800 m2 zabírají kanceláře padesát tisíc čtverečních metrů. Ve zbývající části byla vybudována restaurace, kavárna, květinářství a myčka automobilů. Součástí vybavení budovy je i posilovna, ale ta je určena jen nájemníkům kanceláří. V podzemí se nachází šestipatrové parkoviště s místy pro 350 automobilů.

Technické vymoženosti

Finanční centrum Varšava se od ostatních výškových budov odlišuje především výborně propracovaným systémem technického zázemí a zabezpečení. V suterénu se například nachází generátor elektřiny, který vyrábí energii pro celou budovu. Finanční centrum Varšava má i vlastní zásobárnu pitné vody. Přepravu po budově zajišťuje šestnáct vysokorychlostních výtahů.


Informace a fakta

GPS: 52.234, 21.0017
Nadmořská výška: 115 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:46:27

Finanční centrum Varšava: Recenze

Finanční centrum Varšava prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (2.7km)Raszyn (10km)Stare Babice (12km)Konotopa (12km)Pustelnik (14km)Dziekanów Leśny (17km)Józefów (19km)Otrębusy (20km)Nadarzyn (20km)

Webmap: 1 2 3