TIXIK.cz » Figlowisko

Figlowisko - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Figlowisko: Hlídač pokojů
Figlowisko Mapa Mapa hotelů Figlowisko

Doporučené hotely Figlowisko


Zobrazit všechny »


Figlowisko: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Figlowisko Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Figlowisko a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Aktivity, Aktuální čas: 04:54:42

Figlowisko je kluziště, jehož název můžeme přeložit jako „zábaviště“, a nachází se přímo v srdci Ursynówa, jižní čtvrti polské Varšavy . Starosti a všednodenní problémy klidně nechte v kuchyni na stole, ale nezapomeňte si do tašky přibalit brusle a skimboard.

Pro každého něco

Zábavní středisko bylo vytvářeno s ohledem na děti, které sice nejsou samy, kdo se rád baví, ale mají na zábavu více času, než dospělí. Figlowisko je již několik let střediskem zimních sportů v Ursynówě. Rozloha kluziště je 1,1 km2 a láká nejen začátečníky a amatéry, kteří se třesou po prvních krocích na ledě, ale zkušené bruslaře. Brusle na nohy, protože na Figlowisku máte příležitost, vtělit se třeba do Dominika Haška. Vaše schopnosti a dovednosti zde nejsou podstatné. Podstatné je, jak si umíte užít den plný bruslení, i když si párkrát prohlídnete led hodně z blízka. Figlowisko je otevřené denně.

Co je to skimboard?

A co že je to ten „skimboard“? Jde o poměrně mladý sport, kdy na skimboardu, tedy lehce upraveném surfu, „klouzáte (skim) po hladině mělké vodní plochy. Skimboarder se může zaměřit na stejné triky, které se dají provádět na skateboardu, včetně všelijakých překážek. V létě roku 2009 byl ve Figlowisku otevřen skimboardový park, který nabízí mnoho zábavy i v létě.

Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:50:46

Figlowisko: Recenze

Figlowisko prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Raszyn (9km)Varšava (9km)Obory (10km)Józefów (13km)Otwock (15km)Konotopa (16km)Nadarzyn (18km)Otrębusy (20km)Rusiec (20km)

Webmap: 1 2 3