TIXIK.cz » Německo » Sasko » Erzgebirge Vogtland

Erzgebirge Vogtland - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Erzgebirge Vogtland : Hlídač pokojů
Erzgebirge Vogtland  Mapa Mapa hotelů Erzgebirge Vogtland

Související témata

Erzgebirge Vogtland : Fotografie

Doporučené hotely Erzgebirge Vogtland


Zobrazit všechny »Erzgebirge Vogtland : Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Erzgebirge Vogtland  Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Erzgebirge Vogtland a doprava, Čerpací stanice, benzinky
Unteres Schloss Greiz29km
Sokolovské infocentrum31km
Mlýnská kolonáda39km
Přírodní rezervace SOOS36km
Christianenburg69km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Přírodní rezervace, Aktuální čas: 00:34:47, Nadmořská výška: 625m

Erzgebirge Vogtland je největší přírodní park v Německu . Zahrnuje více jak 200 přírodních památek, 15 chráněných krajinných oblastí, 41 přírodních rezervací a 3 chráněná ptačí území. Erzgebirge Vogtland se rozkládá v regionu Vogtland a saského Krušnohoří podél hranic s Českou republiku. Oblast je snadno dostupná z měst Plavno , Zwickau , Chemnitz , Freiberg a Drážďany . Erzgebirge Vogtland je turisticky atraktivní oblast o rozloze 1495 km2. Přírodním parkem vede přibližně 230 km dlouhá Stříbrná cesta (Silberstraße) . Začíná ve městě Zwickau a končí v Drážďany . Stříbrná cesta vede jedinečnou krajinou se skanzeny, k hradům a zámkům nebo řemeslným dílnám, kde se vyrábí tradiční dřevěné hračky, dřevořezby nebo paličkované krajky. Na Stříbrné stezce je možné navštívit množství technických památek, doly, mlýny, muzea i architektonické památky. Současně Erzgebirge Vogtland nabízí asi 5000 km značených turistických, cyklistických a jezdeckých stezek. V zimním období je vyhledávanou oblastí pro stovky kilometrů udržovaných lyžařských běžeckých tras a množství ski areálů. Přes park Erzgebirge Vogtland vede jedna z nejdelších lyžařských tras v Německu dlouhá 36 km, nazvaná Kammloipe, která vede převážně podél hranic s Českou republikou. Celá trasa vede přes obce Johanngeorgenstadt , Eibenstock , Morgenröthe-Rautenkranz , Tannenbergsthal , Hammerbrücke , Grünbach , Klingenthal a Schöneck .

Informace a fakta

GPS: 50.4687, 12.493
Nadmořská výška: 625 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 14:36:59

Erzgebirge Vogtland : Recenze

Erzgebirge Vogtland prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Schönheide (4.5km)Eibenstock (8km)Bergen (15km)Klingenthal (12km)Lengenfeld (14km)Zwota (14km)Breitenbrunn (19km)Schneeberg (18km)Lauter (20km)

Webmap: 1 2 3