TIXIK.cz » Restaurace » Polsko » Lodžsko » Lodž » Dwie Dłonie

Dwie Dłonie - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Dwie Dłonie: Hlídač pokojů
Dwie Dłonie Mapa Mapa hotelů Dwie Dłonie

Dwie DłonieDwie Dłonie

Související témata

Dwie Dłonie: Fotografie

Doporučené hotely Dwie Dłonie


Zobrazit všechny »


Dwie Dłonie: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Dwie Dłonie Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Dwie Dłonie a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Restaurace, Aktuální čas: 00:27:48, Adresa: Wólczańska 42, Łódź, Polsko, Telefon: +48 42 630 10 05, WWW stránky:

Dwie Dłonie (Dvě ruce) je integrační restaurace a pizzerie, která pomáhá začlenění hluchoněmých do společnosti v polské Lodži .

Kdo je vítán

Podobných zařízení, tzv. deaf café, existuje v Evropě několik. První kavárna byla prý otevřena v Paříži , ve Francii . Restaurace je otevřená lidem s rozličným postiženým, ale velmi často jej vyhledávají i lidé, kteří do žádné komunity nepatří.

Vynikající pizza v centru Lodže

Dwie Dłonie představují první integrační restauraci v Lodži , dokonce v celém Polsku . I přes nelehké počátky si dokázalo zařízení udržet identitu a neztratil ze zřetele svůj cíl. Ke každé pizze vám v kuchyni připraví různé druhy zajímavých omáček, například rajskou omáčku dochucenou oreganem. Celkem příjemná změna, oproti pizzeriím, kterým na stolech vévodí mohutné umělohmotné obaly s kečupem nebo worcesterovou omáčkou. V pizzerii pracuje několik neslyšících, jejichž tým je doplněn slyšícími spolupracovníky, například barmanka vyřizuje telefonáty a rezervace. A jelikož je bar otevřen opravdu všem, ani vaši domácí mazlíčci nemusí zůstat přivázaní u chodníku a mohou dovnitř s vámi. Zajímavý pub v centru historické Lodže nabízí vynikající pizzu všem, ať už si o ni budou říkat, nebo znakovat


Informace a fakta

GPS: 51.7666, 19.4525
Nadmořská výška: 212 m
Typ gastronomických služeb:
Kapacita restaurace (počet míst):
Specializace kuchyně:
Telefon:
Youtube:
Provoz:
Nabídka nápojů:
Vybavení:
Přijímá kreditní karty:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:52:43

Dwie Dłonie: Recenze

Dwie Dłonie prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Lodž (0.6km)Rąbień (9km)Aleksandrów Łódzki (12km)Koluszki (25km)Lask (30km)Lęczyca (37km)Piotrków Trybunalski (43km)Belchatów (45km)Kluki (50km)

Webmap: 1 2 3