TIXIK.cz » Města » Duisburg

Ubytování Duisburg

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Duisburg: Hlídač pokojů
Duisburg Mapa Mapa hotelů Duisburg

DuisburgDuisburg

Související témata

Satelitní mapa Duisburgu, Luxusní ubytování v Duisburgu, Levné ubytování v Duisburgu, Autopůjčovny v Duisburgu, Duisburg - počasí, Duisburg: Fotografie

Doporučené hotely Duisburg


Zobrazit všechny »


Duisburg: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Duisburg Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Duisburgu, Plánovač výletů, Duisburg a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Stanice Metra


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 08:18:46, WWW stránky:

Plusy

mírné klima

Doprava a dopravní možnosti

mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 51.4333, 6.75
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 09:15:26

Duisburg: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 2742011-08-24 10:09:50
Duisburg je německé průmyslové a přístavní město. Nachází se ve spolkové zemi Severní Porýni - Vesfálsko 30 km severně od města Dusseldorf . Obývá jej cca 500 000 obyvatel. Nachází se zde jeden z největších říčních přístavů v Evropě.
První písemná zmínka o městě pochází z roku 810. Původně zde stála římská pevnost. V roce 1145 se Duisburg stal svobodným městem.
K historickým památkám města patří radnice, městské divadlo nebo kostel. sv. Salvátora. V Wilhelm - Lehmbruck Museum se nachází stálá expozice plastik W. Lehmbrucka.

Zábava a volný čas

Na vrchu Kaiserberg se rozléhá Zoologická zahrada s akváriem, delfináriem.
K nakupování ve městě Duisburg slouží předevšm dvě velká nákupní centra: Forum Duisburg a City Palais. Volné chvíle je možné strávit v novém casinu. Milovníci kultúry jistě ocení Theather Duisburg. Mnoho zábavy přináší také zábavní park Landschaftspark Duisburg, který byl vytvořen z opuštěných továren. Je zde vytvořena unikátní světelná schow a konají se zde nejrůznější kulturní akce.
Pro malé i velké návštěvníky je připraven LEGOLAND Discovery Centre Duisburg.

Sport

Ve městě Duisburg se nachází mnoho sportovišť. V letech 2003 až 2004 zde byl vybudován nový fotbalový stadion. Dále je zde atletický stadion a plavecký stadion. V místní části Wedau se nachází sportovní areál s regatovou dráhou, lanovým centrem a vodní hřištěm pro děti.

Města a obce v okolí

DuisburgMülheim an der Ruhr (9km)Oberhausen (10km)Kamp-Lintfort (16km)Bottrop (16km)Essen (19km)Rheinberg (16km)Krefeld (17km)Voerde (19km)

Webmap: 1 2 3