TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Divadlo Kwadrat

Divadlo Kwadrat - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Divadlo Kwadrat: Hlídač pokojů
Divadlo Kwadrat Mapa Mapa hotelů Divadlo Kwadrat

Doporučené hotely Divadlo Kwadrat


Zobrazit všechny »


Divadlo Kwadrat: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Divadlo Kwadrat Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Divadlo Kwadrat a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Hula Kula0.9km
Teatr Kamienica1km
Kubického podloubí1km
Klub Medyk2km
Varšavské ghetto2km
Hrad Ujazdów2km
Hala Torwar3km
Hřbitov Powązkowski3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 06:07:19, Adresa: Tadeusza Czackiego 15/17, Warszawa, Polsko, Telefon: +48 22 826 23 89, WWW stránky:

Divadlo Kwadrat je budova vynikajícího divadelního souboru v polské Varšavě . Divadlo vzniklo v roce 1975 pod patronátem Výboru pro radiové a televizní vysílání. Jejím prvním ředitelem byl Edward Dziewonski. Divadlo Kwadrat se dramaturgicky zaměřuje především na polské divadelní hry, zvláště současných autorů.

Historie

V roce 1982, v němž byl státní radou vyhlášen výjimečný stav, bylo divadlo v podstatě zlikvidováno a násilně splynulo se scénou Národního divadla pod pevným vedením Edmunda Karwańského. V roce 1985, po požáru národního divadla, se stala scéna opět samostatnou, avšak pod vedením ředitele Národního divadla.

Repertoár scény

Divadlo Kwadrát se v repertoáru věnuje jak francouzským, tak anglofonním autorům. Z nejznámějších jmenujme Noru Epson a Erica Chappella. Zvláštní pozornost však vedení divadla věnuje polskému dramatu. Divadlo má na repertoáru snad všechny hry Stanisława Tyma, několik kusů Sławomira Mrożka a Marka Rębacze. Divadlo Kwadrat pořádá putovní zájezdy po Polsku i celém světě. Soubor několikrát navštívil Londýn , Toronto či New York . Vstupenky na zajímá představení polského postmoderního divadla si můžete zakoupit on-line.


Informace a fakta

GPS: 52.2376, 21.0146
Nadmořská výška: 114 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:49:17

Divadlo Kwadrat: Recenze

Divadlo Kwadrat prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (2.1km)Raszyn (11km)Stare Babice (13km)Konotopa (13km)Pustelnik (13km)Dziekanów Leśny (17km)Józefów (19km)Otrębusy (21km)Obory (20km)

Webmap: 1 2 3