TIXIK.cz » Polsko » Kujavsko-Pomořsko » Divadlo Baj Pomorski

Divadlo Baj Pomorski - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Divadlo Baj Pomorski: Hlídač pokojů
Divadlo Baj Pomorski Mapa Mapa hotelů Divadlo Baj Pomorski

Divadlo Baj PomorskiDivadlo Baj Pomorski

Související témata

Divadlo Baj Pomorski: Fotografie

Doporučené hotely Divadlo Baj Pomorski


Zobrazit všechny »


Divadlo Baj Pomorski: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Divadlo Baj Pomorski Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Divadlo Baj Pomorski a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Knihovna Bernardýnů v Bydhošti43km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 04:41:15, Adresa: Piernikarska 9, Toruń, Polsko, Torun, 87-100, Telefon: +48 56 652 24 24, WWW stránky: ,

Divadlo Baj Pomorski je populární loutková scéna. Nachází se v severní části Polska ve městě Toruň . Divadlo Baj Pomorski ve své historii získalo mnoho ocenění a v současnosti patří mezi nejlepší loutková divadla v celém Polsku . Jeho program ocení převážně rodiny s dětmi.

Stručná historie

Divadlo Baj Pomorski bylo založeno v roce 1945. Původně sídlilo v Bydhošti . Tam ale nemělo velký úspěch, proto se o rok později přestěhovalo do Toruně . Začátky divadla nebyly lehké. Ze začátku v něm působili především studenti místní univerzity. První velký úspěch přišel v roce 1947, když jedno z představení získalo ocenění na festivalu ve Varšavě . Divadlo Baj Pomorski od té doby prošlo velkými změnami. Vznikaly nové formy spolupráce s ostatními divadly v Polsku i v zahraničí. Příchod demokracie do Polska přinesl další vývoj divadla v 90. letech 20. století.

Současnost

V současné době úspěšně probíhají snahy o přiblížení divadla všem věkovým skupinám – dětem, studentům i dospělým. Mezi známá představení, které má divadlo v repertoáru, patří například Gulliverovy cesty nebo Pinocchio. Plánuje se i modernizace budovy, které se přezdívá „kouzelná skříň“. Divadlo Baj Pomorski každý říjen pořádá Mezinárodní setkání loutkových divadel, kde můžete vidět loutky z různých zemí světa.


Informace a fakta

GPS: 53.0102, 18.6126
Nadmořská výška: 46 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 22:03:15

Divadlo Baj Pomorski: Recenze

Divadlo Baj Pomorski prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Toruň (1km)Turzno (13km)Ciechocinek (19km)Czernikowo (23km)Chelmża (19km)Golub-Dobrzyń (32km)Inowroclaw (34km)Chelmno (40km)Świecie (46km)

Webmap: 1 2 3