TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Dinopark Kołacinek

Dinopark Kołacinek, Polsko - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Dinopark Kołacinek: Hlídač pokojů
Dinopark Kołacinek Mapa Mapa hotelů Dinopark Kołacinek

Dinopark KołacinekDinopark Kołacinek

Související témata

Dinopark Kołacinek: Fotografie

Doporučené hotely Dinopark Kołacinek


Zobrazit všechny »


Dinopark Kołacinek: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Dinopark Kołacinek Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Nejlevnější ubytování, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Dinopark Kołacinek a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 13:55:23, Adresa: 704, 95-061, Polsko, WWW stránky:

Dinopark Kołacinek je zábavní a vzdělávací komplex, který vás přenese do doby před miliony let, kdy naši planetu obývala monstrózní prehistorická zvířata. Nachází se v Polsku ve městě Kołacinek, které leží severovýchodním směrem od města Lodž .

Atrakce

Dinopark Kołacinek byl záměrně vytvořen v oblasti s rozsáhlým a rozmanitým přírodním reliéfem s neobykle pestrou faunou a flórou. Vrátí vás do doby druhohor, kdy naše planeta vypadala úplně jinak než dnes. Svým návštěvníkům nabízí prohlídku dinosaurů, pocházejících z období triasu, jury a křídy. Mezi nejzajímavější exempláře komplexu Dinopark Kołacinek patří Tyrannosaurus, Argentinosaurus, Ultrasauros, Brachiosaurus a Supersaurus, jejichž věrné kopie si zde můžete prohlédnout. Dinopark Kołacinek obsahuje také Muzeum paleontologie a geologie, kde se můžete dozvědět mnoho informací o nalezených vykopávkách, vzniku Země a hornin. Doporučujeme vám zavítat do botanického parku, kde se setkáte s nesčetným množstvím druhů rostlin a dřevin, z nichž nejvýznamnější je vznešený jasan, modřín opadavý, ginkgo biloba, buk lesní a mnoho jiných stromů, keřů a porostů. Dinopark Kołacinek návštěvníkům přiblíží svět žraloků a velkých ryb díky atrakci s názvem Podvodní svět. Organizuje také multimediální prezentace o životě dinosaurů. Na své si zde určitě přijdou i ti nejmenší prostřednictvím zábavního parku s mnoha poutavými atrakcemi. Nejunikátnější z nich je bezpochyby speciální archeologické naleziště, které dětem umožní vyzkoušet si práci archeologů.

Další služby

Dinopark Kołacinek má k dispozici pro své návštěvníky i restauraci, která se nachází přímo v jeho areálu. Využít můžete služeb nedalekého Hotelozauru Rex, který nabízí ubytování včetně vstupenky do celého komplexu. Otevírací doba je od 9 do 18, někdy do 19 hodin, dle ročního období. V zimních období tzn. od listopadu do května je Dinopark Kołacinek pro veřejnost uzavřen. Vstup pro dospělou osobu činí 12 zł a pro děti 11 zł. Lze uplatnit rodinnou nebo skupinovou slevu. Další potřebné informace se dozvíte přímo na oficiálních stránkách Dinopark Kołacinek.


Informace a fakta

GPS: 51.8672, 19.8276
Nadmořská výška: 164 m
Telefon:
Typ zábavního parku:
Charakter zábavního parku:
Datum vzniku (rok):
Má návaznost na další atrakci?:
Domácí zvířata povolena?:
Je součástí sítě zábavních parků?:
Jaká je roční návštěvnost?:
Provozovatel parku:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:16

Dinopark Kołacinek: Recenze

Dinopark Kołacinek prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Koluszki (14km)Lodž (28km)Rawa Mazowiecka (31km)Łowicz (28km)Tomaszów Mazowiecki (39km)Spała (42km)Leonów (47km)Sochaczew (50km)

Webmap: 1 2 3