Desert - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Desert: Hlídač pokojů
Desert Mapa Mapa hotelů Desert

Doporučené hotely Desert


Zobrazit všechny »


Desert: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Desert Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Desert a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Socha věnovaná vynálezci T. A. Edisonovi0.2km
Brněnský hodinový stroj0.4km
Spravedlnost0.4km
Brněnské výstaviště2km
Vinařství a vinný sklep Sedláček29km
Dalešická přehrada37km
Vinařství Gotberg30km
Templářské sklepy Čejkovice40km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 12:25:28, Adresa: Rooseveltova 1/2, Brno-město, Brno, Česká republika, Telefon: +420 773 565 574, WWW stránky:

Desert je jedním z nejvíce alternativně zaměřených hudebních klubů v moravské metropoli Brně , v České republice . Nachází se přímo v centru města, na ulici Rooseveltova, mezi budovou Mahenova divadla a Janáčkovou operou.

Jedinečná atmosféra

Desert patří k vyhledávaným večerním podnikům, v němž se setkávají mladí lidé se zájmem o netradiční hudební zážitky. Klub se se svou dramaturgií soustředí na začínající hudebníky všech žánrů. Mimo to se zde odehrávají koncerty tradičních brněnských kapel. Dále se v klubu Desert pořádají výstavy, divadelní představení a večírky. Toto kreativní prostředí s originální výzdobou nejčastěji navštěvují studenti místních vysokých škol.

Praktické informace

Klubu Desert je denně otevřen od 17.00 do 3 hodin ráno. Víkendový provoz začíná v 18.00. Na jednotlivé akce se většinou dostanete zdarma, nebo za dobrovolné vstupné. Podnik touto formou vychází vstříc začínajícím umělcům i jejich publiku


Informace a fakta

GPS: 49.197, 16.6123
Nadmořská výška: 220 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:51:50

Desert: Recenze

Desert prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Brno (0.6km)Kníničky (8km)Rozdrojovice (10km)Tvarožná (12km)Lelekovice (11km)Ostrovačice (14km)Kovalovice (15km)Tetčice (15km)Říčany (16km)

Webmap: 1 2 3