TIXIK.cz » Španělsko » Costa Verde

Costa Verde - ubytování, tipy na výlety, mapa, hotely

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Costa Verde: Hlídač pokojů
Costa Verde Mapa Mapa hotelů Costa Verde

Costa VerdeCosta Verde

Související témata

Costa Verde: Fotografie

Doporučené hotely Costa Verde


Zobrazit všechny »


Costa Verde: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Costa Verde Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Costa Verde a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Turistické oblasti, Aktuální čas: 11:01:14

Costa Verde je asturské pobřeží, za nímž se do výšky tyčí zelené stráně hor s vyčnívajícími třítisícovými vrcholky Národního parku Picos de Europa. Přímořská letoviska jsou klidná, s rodinnými hotely. Snad nejmalebnější je Cudillero, ale příjemnými rybářskými a turistickými osadami jsou i Luarca, Luanco nebo Llanes. Na pobřeží stojí za návštěvu města Avilés nebo Gijón, ve vnitrozemí Oviedo obklopené předrománskými kostelíky, Cangas de Onís nebo bazilika Covadonga. Odtud se podnikají výlety do asturské části Národního parku Picos de Europa, k horským jezerům Ercina a Enol. Costa Verde, tedy Zelené pobřeží, je skutečně plné vegetace. Jde totiž o nejdeštivější část Španělska. Na počasí tu musíte mít štěstí.
Datum poslední aktualizace: 2012-08-29 11:46:08

Costa Verde: Recenze

Costa Verde prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Soto de Luiña (3.1km)Cudillero (3.9km)Novellana (7km)Somado (7km)Muros de Nalón (8km)Soto del Barco (11km)Pravia (11km)Salinas (19km)Avilés (22km)Salas (18km)Luarca (28km)Grado (22km)Lluanco (33km)Candás (35km)Oviedo (36km)Proaza (38km)San Martín (46km)La Pola Ḷḷena (54km)

Webmap: 1 2 3