TIXIK.cz » Města » Chantilly

Chantilly - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Chantilly: Hlídač pokojů
Chantilly Mapa Mapa hotelů Chantilly

Související témata

Satelitní mapa Chantilly, Tipy na výlety poblíž Chantilly, Penziony v Chantilly, Chantilly: Fotografie

Doporučené hotely Chantilly


Zobrazit všechny »Chantilly: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Chantilly Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Chantilly a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 20:46:27, WWW stránky:

Plusy

klid
blízko do větších měst
rodiště významných osobností

Služby

půjčovna aut


Informace a fakta

GPS: 49.1943, 2.4656
Vzdálenost do hlavního města: Paříž, 38 km
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 12:24:42

Chantilly: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 4702011-08-24 10:04:01
Chantilly je město ve Francii . Nachází se v severovýchodní části metropolitní oblasti Paříže , v departmentu Oise a regionu Picardie. V současné době má okolo 11 000 obyvatel.

O městečku

Chantilly je menší městečko, vzdálené asi 40 km od centra Paříže . Hlavní turistickou atrakcí je zdejší zámek Chantilly .

Turistické zajímavosti

Zámek Chantilly byl postaven v 16. století. Jeho součástí je knihovna s jedinečnými díly a jedna z nejbohatších francouzských obrazáren, ve které se nacházejí díla jako jsou např. Tři Grácie od Raffaela. Součástí zámeckého areálu je krásný zámecký park a stáje Grandes Ecuries. Trénuje se zde více než 4000 hřebců. Každou neděli se tu konají dostihy. V létě zde můžete také třikrát denně vidět drezuru. Pokud jste opravdovými milovníky koní, nevynechejte návštěvu Musée Vivant du Cheval . Jednou z nejvýznamnější akcí v Chantilly je koňský dostih Jockey club a také Prix de Diane. Jedná se o dva nejvýznamnější koňské dostihy, které se konají na místním dostihovém závodišti.

Turistické služby

Chantilly má velkou nabídkou ubytování. Základní nabídku naleznete ZDE . Nechybí tu ani kvalitní restaurace. Ve městě se také nachází krásné golfové hřiště.

Doprava

Chantilly je nejlépe dostupné z Paříže z Gare du Nord. Cesta sem trvá vlakem asi 30 minut. Autem se sem nejlépe dostanete po silnici D1016, D44, D924 nebo D924a.

Města a obce v okolí

ChantillyGouvieux (3.7km)Senlis (9km)Orry-la-Ville (8km)Creil (8km)Chaumontel (8km)La Chapelle-en-Serval (9km)Chamant (11km)Luzarches (9km)

Webmap: 1 2 3