Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety ()

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Tropical-Islands-Allee 1, Krausnick, Germany

Tropical Islands je umělé tropické letovisko v Braniborsku v Německu . Nachází se asi 60 km jihovýchodně od hlavního města Berlín . Tropical Islands..

Najít ubytování

Klosterhof 10, 75433 Maulbronn, Germany

Najít ubytování

Domkloster 4, 50667 Cologne, Germany

Kolínská katedrála je jedna z největších dominant německého města Kolín nad Rýnem . Katedrála je zasvěcena Panně Marii a svatému Petrovi. Kromě plo..

Najít ubytování


Domplatz 1A, 67346 Speyer, Germany

Katedrála ve Špýru se nachází v Německu. Stojí v jihozápadní části země, v regionu Rheinland-Pfalz, ve městě Speyer . Katedrála ve Špýru je jednou z..

Najít ubytování

Thüringer Wald, Auf der Wartburg 1, 99817 Eisenach, Germany

Hrad Wartburg se nachází v lesích nad městem Eisenach ve spolkové zemi Durynsko. Byl postaven v 11. století Ludwigem der Springerem. I přes původní ..

Najít ubytování

K7110, 72379 Bisingen, Germany

Hrad Hohenzollern se nachází nedaleko města Hechingen, přibližně 50 km jižně od Stuttgartu. Hrad byl postaven ve 3 fázích. První část byla postavena..

Najít ubytování


Am Dom 2, 28195 Bremen, Germany

Radnice a socha Rolanda Brémy je památka zapsaná na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Nachází se ve městě Brémy na tržišti v centru města. Byla p..

Najít ubytování

Rathausstraße 75-79, Völklingen, Deutschland

Najít ubytování

Rudné doly Rammelsberg a historické město Goslar jsou technickou památkou zapsanou společně s městem Goslar na Seznam kulturního dědictví UNESCO. ..

Najít ubytování


Burgstraße, 31134 Hildesheim, Germany

Katedrála sv. Marie a kostel sv. Michala v Hildesheimu jsou významné památky románského stylu z doby Římské říše, postavené na počátku 11. století. ..

Najít ubytování

Residenzplatz 2, Würzburg, Deutschland

Würzburgská rezidence patří k nejzdařilejším barokním stavbám v Německu. Je vrcholným dílem barokního stavitele rodáka z Chebu Balthasara Neumanna. ..

Najít ubytování

Bad Muskau, Deutschland

Muskauer Park - Park Muzakowski se nachází u města Bad Muskau na hranici mezi Německem a Polskem. Leží podél řeky Nisy. Německá část areálu Muskaue..

Najít ubytování


Nibelungenstraße 32, 64653 Lorsch, Germany

Opatství Lorsch je pozoruhodná architektonická památka zapsaná na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Nachází se v německém městečku Lorsch nedaleko..

Najít ubytování

Berlínská moderní sídliště se nacházejí v hlavním německém městě Berlíně . Skládají se ze 6 modernistických sídlišť. Zahradní město Falkenberg (Tre..

Najít ubytování

Lutherovy památky ve městech Eisleben a Wittenberg se nacházejí v Německu . Můžete je shlédnout ve spolkové zemi Sachsen-Anhalt, ve městech Eisleben..

Najít ubytování


Wies 12-14, 86989 Steingaden, Germany

Poutní rokokový kostel oválného tvaru se nachází v bavorské vesnici Steingaden v alpském údolí na pozadí masivu Trauchberg. Jeho vznik se datuje v..

Najít ubytování

Průmyslový komplex uhelného dolu Zollverein v Essenu je nejznámější průmyslovou památkou na epochu těžkého průmyslu v německém Porúří, která je sou..

Najít ubytování

Neuschwansteinstraße 20, 87645 Schwangau, Germany

Zámek Neuschwanstein je jeden z nejkrásnějších zámků v Německu . Často se mu přezdívá Pohádkový hrad. Nachází se v Bavorsku, v lesích poblíž města H..

Najít ubytování


Ziegelei 10, 16792 Zehdenick, Germany

Najít ubytování

Treffentrill 8, 74389 Cleebronn, Germany

Zábavní park Tripsdrill je jedním z nejznámějších a zároveň nejzajímavějších zábavních parků v Německu . Leží v jižní části země, u městečka Cleebro..

Najít ubytování

Rheinland-Pfalz, Dahn, 66994

Najít ubytování


Purkshof 3, 18182 Rövershagen, Germany

Najít ubytování

Griether Straße 82, 47546 Kalkar, Germany

Zábavní park Rodinný zábavní park Kernie` leží nedaleko města Kalkar . Je určen pro všechny věkové kategorie. Na návštěvníky čeká více jak 40 atrakc..

Najít ubytování

Sportheim Auf dem Lehm 1, 79341 Kenzingen, Germany

Zábavní park Abenteuer im Wald Kenzingen je lanový zábavní park v blízkosti obce Bombach , přibližně 5 km od města Kenzingen . Nabízí téměř dva kil..

Najít ubytování


Friedrichshagener Straße 10, 12555 Berlin, Germany

Najít ubytování

Hittisweilerstraße, 88339 Bad Waldsee, Germany

Najít ubytování

Ewige Weide 1, 22926 Ahrensburg, Germany

Najít ubytování


Ehrenzug 28, 09569 Oederan, Germany

Miniatury Oederan je rekreační a relaxační park s miniaturami budov. Nejstarší park miniatur v Německu se nachází ve městě Oederan . V Miniatury O..

Najít ubytování

Sielower Landstraße, 03044 Cottbus, Germany

Najít ubytování

Swine, 18574 Garz, Germany

Zábavní park na Rujáně je zábavní a dobrodružný park vhodný pro všechny věkové kategorie. Nachází na největším ostrově Německa Rügen, nedaleko obce..

Najít ubytování


A81, Germany

Zábavní městečko Sensapoli je zábavné městečko tisíce dobrodružství. Krytý komplex budov leží ve městě Böblingen . Zábavní park Zábavní městečko Sen..

Najít ubytování

Brandenbergstraße 2, 79674 Todtnau, Germany

Najít ubytování

Alte Zollstraße 5, 31547 Rehburg-Loccum, Germany

Dinopark Münchehagen je zábavní park s více než 250 prehistorickými obry. Nachází se ve městě Rehburg , asi 35 km od města Hannover , v Německu . V..

Najít ubytování


Wiesenweg 4, 17449 Trassenheide, Germany

Najít ubytování

Am Finkmoor 6, 24894 Tolk, Germany

Zábavní park Tolk-Schau je zábavní park pro celou rodinu v obci Tolk , nedaleko města Schleswig . Nabízí zábavu aktivním rodinám s malými i velkými..

Najít ubytování

Am Dornbusch, 46244 Bottrop, Germany

Zábavní park zámek Beck je zábavní park určený především rodinám s menšími dětmi. Nachází se v prostorách pozdně barokního zámku Beck ve městě Kirc..

Najít ubytování


Kräuterstraße 39, 82515 Wolfratshausen, Germany

Zábavní park Maerchenwald je zábavní park ve městě Wolfratshausen , asi 25 km od města Mnichov . Rozkládá se na ploše 40 000 m2. Zábavní park Maer..

Najít ubytování

Tiergartenstraße 73, 26349 Jade, Germany

Zábavní park Jaderpark je zábavní park určený pro malé i velké návštěvníky. Nachází se ve městě Jaderberg v Německu ve Spolkové zemi Dolní Sasko. ..

Najít ubytování

Neulwirth 3, 86453 Dasing, Germany

Fred Rai Western-City je oblíbenou rekreační a zábavní destinací pro všechny věkové kategorie. Westernové městečko se nachází v obci Neulwirth, v bl..

Najít ubytování


Zum Herrlesgrund 13, 91287 Plech, Germany

Zábavní park Fränkischen Wunderland je zábavní park určený pro děti i dospělé. Svět pohádky, akce a dobrodružství. Park Zábavní park Fränkischen Wun..

Najít ubytování

Thomas-Müntzer-Straße 5, 06642 Kaiserpfalz, Germany

Zábavní park Memleben je zábavní park a unikátní zoo v Německu. Nachází se v obci Memleben , v blízkosti města Roßleben . Zábavní park Memleben na..

Najít ubytování

Schloßplatz 1, 91336 Heroldsbach, Germany

Zábavní park Zábavní park zámek Thurn leží ve městě Heroldsbach . Park je umístěn v prostorách barokního zámku Thurn. Vznikl jako mnoho jiných zábav..

Najít ubytování


Kronenbruch 3, 32816 Schieder-Schwalenberg, Germany

Rodinný park Funtastico je atraktivní nabídkou směsi dobrodružství a her. Zábavní park se nachází ve městě Schieder , v německém rekreačním centru ..

Najít ubytování

Unterer Straußberg 4, 99706 Sondershausen, Germany

Najít ubytování

Greifensteinstraße, 09427 Ehrenfriedersdorf, Germany

Lanové centrum Greifenstein je zábavní lezecký park v blízkosti městečka Thum , přibližně 20 km od města Chemnitz . Rozkládá se v atraktivní zalesně..

Najít ubytování


Zum Schießplatz, 03185 Teichland, Germany

Najít ubytování

Nesseltal 11, 38855 Wernigerode, Germany

Najít ubytování

Schloßallee 10, 49733 Haren, Germany

Zábavní park Dankern je rekreační oblast a zábavní park ve městě Haren (Německo ) . Centrem komplexu je historický hrad Dankern. V jeho okolí je ví..

Najít ubytování


Lohweg 2, 30559 Hanover, Germany

Najít ubytování

B327, 56288 Bell, Germany

Zábavní park Bell je zábavní park na kraji obce Bell , asi 5 km od města Kastellaun . Přestože patří k menším parků nabízí zajímavé atrakce. Zábav..

Najít ubytování

Babelsberg Studio, Albert-Wilkening-Straße, 14482 Potsdam, Germany

Babelsberg Filmpark je zábavní filmový park se spoustou atrakcí a živých představení. Najdete zde neobyčejný svět filmu a televize. Babelsberg Filmp..

Najít ubytování


Rittrumer Kirchweg 31, 27801 Dötlingen, Germany

Zábavní park Ostrittrum je vyhlášený zábavní park ve městě Ostrittrum . Nachází se v centru atraktivní oblasti přírodního parku Wildeshauser Geest...

Najít ubytování

Am Kulturhaus 2, 02829 Neißeaue, Germany

Dětský Zzábavní park Kaltwasser je dětský zábavní park v Německu . Nachází se v Sasku, v obci Kaltwasser , v ulici Am Kulturhaus 6, cca 15 km od Gör..

Najít ubytování

Wiesentheider Straße 24, 96160 Geiselwind, Germany

Zábavní park Geiselwind je zábavní park v blízkosti města Norimberk . Atrakcí jsou určeny pro dospělé i pro děti. Zábavní park Geiselwind nabízí roz..

Najít ubytování


Über dem Worberg 1, 26169 Friesoythe, Germany

Zoo a zábavní park Thule je zábavní park ve městě Vordersten Thüle v Německu ve spolkové zemi Dolní Sasko. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti ..

Najít ubytování

B1, 31020 Salzhemmendorf, Germany

Zábavní park Rasti Land je zábavní park v obci Salzhemmendorf v Dolním Sasku. Park vlastnil v roce 1973 pouhé čtyři atrakce. Postupně byl Zábavní p..

Najít ubytování

Herrenkrugstraße, 39114 Magdeburg, Germany

Vodní park Nautica Magdeburg je multifunkční komplex vodních, sportovních a lázeňských služeb Nachází se ve městě Magdeburg , hlavním městě Německé ..

Najít ubytování


K6767, 72820 Sonnenbühl, Germany

Zábavní park Traumland se nachází v obci Erpfingen . Park sousedí s jeskyní Bärenhöhle, vyhlášenou kosterními nálezy prehistorických zvířat. Hlavní ..

Najít ubytování

Am Rosental 1, 38899 Hasselfelde, Germany

Pullman City II se nachází na kraji města Hasselfelde v Německu . V atraktivní přírodní krajině rekreační oblasti Ostharzes. Na ploše 100 000 m2 n..

Najít ubytování

Hinterm Schmiedeteich 5, 02625 Bautzen, Germany

Park miniatur Kleinwelka je zábavným světem více jak 600 miniaturních pohyblivých figurek. Nachází se v obci Kleinwelka , asi 2 km od města Budyšín ..

Najít ubytování


Ostertalstraße 1, 32760 Detmold, Germany

Najít ubytování

Mittweg 16, 33758 Schloß Holte-Stukenbrock, Germany

Safari a Hollywoodpark Stukenbrock je zábavní park a zoo nedaleko města Schloß Holte v Německu . Vedle 600 zvířat ze všech kontinentů čeká na ná..

Najít ubytování

Vorderbrand 7, 83324 Ruhpolding, Germany

Zábavní park Ruhpolding je zábavní park v atraktivní přírodní krajině. Nachází se v blízkosti města Ruhpolding , na místě starého těžebního dolu z ..

Najít ubytování


Weißstraße, 54647 Gondorf, Germany

Zábavní park Eifelpark je zábavní park v obci Gondorf , nedaleko okresního města Bitburg . Na ploše 750 000 m2 se nachází až 30 atrakcí, mini zoo a ..

Najít ubytování

Industrei- und Gewerbegebiet Ost, Furtbrückwiese 1, 04910 Elsterwerda, Germany

Najít ubytování

Rekener Straße 238, 45721 Haltern, Germany

Lanové centrum Ketteler Hof je přírodní a zábavní park v obci Lavesum , asi 90 km od města Haltern . Na ploše 115 000 m2 jsou umístěny přírodní hři..

Najít ubytování


L3037, 65388 Taunusstein, Germany

Zábavní park Taunus Wunderland je zábavní park v blízkosti města Wiesbaden , na kopcích pohoří Taunus ve Spolkové republice Hesensko. Park byl původ..

Najít ubytování

Chemnitzer Straße 43, 09350 Lichtenstein, Germany

Svět miniatur Sachsen je úžasný svět miniatur v měřítku 1:25. Více jak 110 originálních a detailních modelů budov najdete ve městě Lichtenstein, na..

Najít ubytování

Aurorastraße 50, 59909 Bestwig, Germany

Zábavní park Fort Fun je rekreační park pro malé i velké. Nachází se v rekreačním regionu Sauerland v blízkosti města Düsseldorf . S více než 40 atr..

Najít ubytování


Grundstraße 169, 01324 Dresden, Germany

Najít ubytování

Goernestraße 30, 20249 Hamburg, Germany

Holthusenbad je relaxační a vodní zábavní park v Německu . Nachází se v centru města Hamburk . Vodní park je umístěn ve zrekonstruované secesní budo..

Najít ubytování

Allmendstraße 2, 77966 Kappel-Grafenhausen, Germany

Funny-World je oblíbený zábavní park, určený především rodinám s malými dětmi. Nachází se na okraji města Kappel-Grafenhausen . Obecné informace ..

Najít ubytování


Ziegenberg 1, 37217 Witzenhausen, Germany

Zábavní park Ziegenhagen je zábavní a rekreační park asi 10 km od města Witzenhausen , v regionu Hessen. Na malé i velké návštěvníky čeká až 30 atra..

Najít ubytování

Budapester Straße 30, 10787 Berlin, Germany

Najít ubytování

L230, 89150 Laichingen, Germany

Najít ubytování


Köpperner Straße 115, 61273 Wehrheim, Germany

Zábavní park Lochmühle je zábavní park nedaleko města Bad Homburg vor der Höhe . Nachází se v atraktivní přírodní rezervaci Hochtaunus. Na ploše 25..

Najít ubytování

Emscherstraße 71, 47137 Duisburg, Germany

Landschaftspark Duisburg-Nord je multifunkční a kulturní park ve městě Duisburg. Nachází se ve spolkové zemi Porýní-Vestfálsko. Jedná se o původní ..

Najít ubytování

Am Hangenwald 1, 88074 Meckenbeuren, Germany

Zábavní park Ravensburger Spieleland je známý zábavní park v Německu . Nachází se ve městě Meckenbeuren, v těsné blízkosti Bodamského jezera . Z..

Najít ubytování


Taunusstraße 5, 93057 Regensburg, Germany

Najít ubytování

Fasanenstraße 21, 38667 Bad Harzburg, Germany

Zábavní park Krodoland je zábavní a rekreační park v obci Westerode , v blízkosti města Bad Harzburg . Nachází se v atraktivní krajině přírodního pa..

Najít ubytování

Jägerweg, 83250 Marquartstein, Germany

Zábavní park Niedernfels je pohádkový zábavní park v obci Niedernfels , nedaleko města Marquartstein . Pohádkový park leží v atraktivní přírodní kr..

Najít ubytování


Torallee, 47447 Moers, Germany

Najít ubytování

L3196, 36396 Steinau an der Straße, Germany

Zábavní park Zábavní park Steinau leží ve městě bratří Grimmů, Steinau an der Straße . Rozkládá se v krajině Spessart lesa, na ploše 17 ha. Zábavn..

Najít ubytování

Am Hangenwald 3, 88074 Meckenbeuren, Germany

Minimundus ja zábavní park miniatur v Německu . Nachází se ve městě Meckenbeuren, v těsné blízkosti Bodamského jezera . Park Minimundus na ploše..

Najít ubytování


Am Röddelinsee 4, 17268 Templin, Germany

Najít ubytování

Ziegeleistraße 30, 31188 Holle, Germany

Rodinný zábavní park Sottrum je zábavní a přírodní park v obci Sottrum, nedaleko města Holle . Na ploše 120 000 m2 najdete jedinečnou kombinaci her..

Najít ubytování

Welschland, 79843 Löffingen, Germany

Zábavní park Schwarzwaldpark je zábavní park v blízkosti města Löffingen . Park se rozkládá na více jak 40 ha lesů a travnatých ploch. Zábavní park..

Najít ubytování


Schlossstr., Brühl, Deutschland

Zámky Augustusburg a Falkenlust jsou prvními rokokovými stavbami 18. století v Německu. Nechal je postavit kurfiřt a arcibiskup Clemens August z Kol..

Najít ubytování

Mittlere Elbe, Amtsgasse 41, 06786 Wörlitz, Germany

Najít ubytování


Ökonomieweg - Sanssouci, 14469 Potsdam, Germany

Paláce a parky Postupim a Berlín jsou jedinečným komplexem zámků, zahrad a parků 6 km podél řeky Havola. K celému zámeckému komplexu patří asi 500 ..

Najít ubytování


Reg.-Bez. Stuttgart, Baden-Württemberg, Beuren, 72660

Najít ubytování

Krozinger Straße 9, 79219 Staufen im Breisgau, Germany

Najít ubytování


Bavariafilmplatz 70, 82031 Grünwald, Germany

Bavaria Film je filmové studio se sídlem ve městě Geiselgasteig . Patří k největším a nejúspěšnějším studiím v Evropě a vznikla zde řada významných..

Najít ubytování

Zentendorfer Straße 42, 02829 Neißeaue, Germany

Kulturinsel Einsiedel je mimořádný zábavní a rekreační park v obci Zentendorf . Pravidelně láká návštěvníky na své výstřední festivaly se slibnými n..

Najít ubytování


Lührmannstraße 80, 45131 Essen, Germany

Zábavní park Grugapark je rekreační a zábavní park ve městě Essen . S plochou 70 ha patří k největším parkům v Německu. Zábavní park Grugapark slouž..

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21