Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety pro a okolí do km ()

Blízké okolí
0-50 km
0-100 km
100-500 km
Klidně na konec světa
   - km 
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Malovaný sklípek v Šatově se nachází v příhraničním městě Šatov na jihu České republiky blízko města Znojmo. Rodák z města Šatov, Maxmilián Appeltau..

Najít ubytování

Chvalovice 184, 669 02 Chvalovice, Czech Republic

Excalibur City je zábavní a nákupní komplex v České republice . Nachází se na hranici s Rakouskem u hraničního přechodu Hatě - Kleinhaugsdorf . Při..

Najít ubytování

Melkusova 33-34, 671 81 Znojmo, Czech Republic

Plovárna Louka je nové veřejné koupaliště. Nachází se nedaleko Louckého kláštera ve městě Znojmo v České republice. Plovárna Louka nabízí pro své ná..

Najít ubytování


Loucká 3054/23, 669 02 Znojmo, Czech Republic

Loucký klášter je významná památka. Nachází se ve městě Znojmo na Jižní Moravě v České republice. Premonstrátský klášter založil v roce 1190 znojems..

Najít ubytování

Národní park Podyjí je nejmenším národním parkem České republiky. Leží mezi městy Vranov a Znojmo při státní hranici s Rakouskem. Na Rakouské straně..

Najít ubytování

Rotunda Panny Marie a sv. Kateřiny je nejvzácnější kulturní památkou města Znojmo v jižní části České republiky . Byla postavena pravděpodobně v 11..

Najít ubytování


Znojemské podzemí je unikátní historická památka. Nachází se pod Jihomoravským městem Znojmo v České republice. Jedná se o systém podzemních chodeb ..

Najít ubytování

náměstí Svobody 2814/15, 669 02 Znojmo, Czech Republic

Bazén Městské lázně Znojmo se nachází v centru města Znojmo na jihu České republiky. Městské lázně najdete na konci horního parku, který vede městem..

Najít ubytování

Loucká 3059/25, 669 02 Znojmo, Czech Republic

Najít ubytování