TIXIK.cz » Liberec » Centrum Babylon Liberec

Centrum Babylon Liberec - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Centrum Babylon Liberec: Hlídač pokojů
Centrum Babylon Liberec Mapa Mapa hotelů Centrum Babylon Liberec

Centrum Babylon LiberecCentrum Babylon Liberec

Související témata

Centrum Babylon Liberec: Fotografie

Doporučené hotely Centrum Babylon Liberec


Zobrazit všechny »


Centrum Babylon Liberec: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Centrum Babylon Liberec Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Centrum Babylon Liberec a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 01:37:30, Nadmořská výška: 374m, Adresa: Nitranská 1, Liberec 460 12, Telefon: 485 249 202, WWW stránky:

Centrum Babylon Liberec je velký zábavní, relaxační, společenský a hotelový komplex v centru Liberce , na severu České republiky . Babylon je vyhledávaný rodinami, jednotlivci i skupinami přátel.

O Centru Babylon

Centrum Babylon je malé městečko pod střechou, které vzniklo v budově bývalé textilní továrny. Při vstupu do objektu nejprve procházíte uličkami městečka, kde jsou krámky, kavárničky i hospůdky. Odtud se pak dostanete k dalším atrakcím a do zábavních parků. Součástí centra je čtyřhvězdičkový hotel s kongresovým centrem, který nabízí špičkové technické zázemí pro pořádání seminářů, konferencí nebo teambuildingových akcí.

iQpark v Babylonu

Během týdne lze spatřit mnoho učitelek se svými třídami, jak míří do iQparku. Tento park je doplňkem školní výuky a zábavnou interaktivní formou seznamuje děti s některými oblastmi lidského života. Součástí je mnoho hlavolamů, rébusů a úkolů. Zajímavé je 200 m dlouhé zrcadlové bludiště. IQpark je zábavou pro všechny věkové kategorie. Uvidíte zde děti, rodiče i prarodiče, jak spolu zkoumají fungování základní fyziky.

Aquapark a wellness v Babylonu

Aquapark ve stylu antických lázní nabízí několik skluzavek, divokou řeku, lanové prolézačky, klouzačky a mnoho dalšího. Můžete pomalu proplouvat romantickými jeskyněmi. Wellness centrum nabízí mnoho relaxačních a léčebných terapií, včetně pobytu v solné jeskyni.

Další atrakce

Nejen děti nadchne Lunapark, který nabízí mnoho různých atrakcí. Starší děti a dospělí si mohou zastřílet laserem. Zajít také můžete do XD divadla, na bowling, do kasína nebo si zahrát v golfovém simulátoru.

Služby

firemní akce
kongresy
školní výlety


Informace a fakta

GPS: 50.7598, 15.0521
Nadmořská výška: 374 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 13:24:40

Centrum Babylon Liberec: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 6202012-01-30 15:52:31
Babylon, konkrétně aquapark jsem vyměnil za Liberecký bazén. Jednak kvůli vodě, za druhé kvůli ceně vstupného a za třetí kvůli tomu že v bazénu mi to přijde klidnější. A tobogány tam jsou taky. Do Babylonu občas zavítáme už jen do dětského zábavního parku, když je ošklivo. Protože jinak je super třeba dětské hřiště Smeťák, dá se vyrazit na nádhernou procházku kolem bývalého lesního koupaliště, nebo rovnou do Jizerek z konečné tramvaje Lidové sady.
 Aura: 49Recenze: 702010-09-16 20:25:10
Centrum babylon je vhodné místo pro celou rodinu ;) celodení program si určitě hravě dokáže každý sestavit. Hojnému množství nabízených aktivit pobaví a přinese krásné chvíle pohody a relaxace například v aquaparku :)
 Aura: 63Recenze: 2242010-09-23 09:05:09
Centrum babylon je jedno velké lákadlo města Liberec. V areálu najdete vše na co s vzpomenete. Od obchůdků, před restaurace,po zábavní park a vodní park. Ja byla jednou ve vodním parku. Člověk si tu moc nezaplave, mala hloubka.Je to spíše pro vyblbnutí. Nejlepší je sem jít s celou partou. Jedniné atrakce které tu jsou tři tobogány. Ale zdá se mi poněkud vyšší cena vstupu, která se pohybuje okolo 200 korun.

Města a obce v okolí

Liberec (1km)Šimonovice (6km)Bedřichov (7km)Janov nad Nisou (8km)Kryštofovo Údolí (9km)Rádlo (8km)Jablonec nad Nisou (9km)Chrastava (9km)Lučany nad Nisou (12km)

Webmap: 1 2 3