TIXIK.cz » Města » Castelldefels

Ubytování Castelldefels

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Castelldefels: Hlídač pokojů
Castelldefels Mapa Mapa hotelů Castelldefels

Související témata

Satelitní mapa Castelldefelse, Luxusní ubytování v Castelldefelsu, Apartmány v Castelldefelsu, Levné ubytování v Castelldefelsu, Penziony v Castelldefelsu, Castelldefels: Fotografie

Doporučené hotely Castelldefels


Zobrazit všechny »Castelldefels: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Castelldefels Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Castelldefels a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 10:16:30, WWW stránky:

Plusy

milí lidé
převážně dobré počasí
skvělé jídlo
krásné scenérie
dobrá dostupnost
blízko k moři
pobyty u moře
mírné klima

Vhodné pro

shopping
studium

Zajímavosti

stará & nová architektura

Doprava a dopravní možnosti

železniční
letecká
mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 41.2719, 1.9775
Nadmořská výška: 8 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 14:27:11

Castelldefels: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 4702011-08-24 08:46:30
Castelldefels je přímořské letovisko ve Španělsku . Ideální pro obyvatele Barcelony a pro turisty, kteří chtějí poznat krásy katalánské metropole a zároveň si užít moře. Nachází se na pobřeží, nedaleko mezinárodního letiště Aeropuerto de Barcelona. Zároveň je součástí metropolitní oblasti Barcelony . V současné době zde žije okolo 60 000 obyvatel.

O městě

Castelldefels je vyhlášen hlavně díky svým plážím. Je tu 18 km dlouhá pláž s pískem. V její blízkosti je mnoho barů, restaurací, obchodů i možnost ubytování. Nejvýznamnější památkou je hrad Castelldefels a kostel Santa Maria.

Aktivity

Castelldefels je často vyhledáván slavnými sportovci. Hlavně těmi, co dělají vodní sporty. Ve městě se totiž nachází olympijský kanál Canal Olimpic de Catalunya. Ten byl postaven pro Letní olympijské hry v roce 1992, které se konaly v Barceloně . Mezi oblíbené aktivity patří plachtění, veslování, kite surfing, katamarán, kajak apod. Oblíbené jsou i výlety do nedalekého přírodního parku Garraf.

Turistické služby a zábava

Základní nabídku ubytování ve městě si můžete prohlédnout ZDE . Castelldefels hostí během roku také různé festivaly. Mezi ty nejvýznamnější patří karneval Half Marathon, Jazz Festival Half Marathon a Festival moří. Známý je také automobilový závod Castelldefels Vintage Car Rally. Za kulturou můžete vyrazit i do místního divadla Plaza.

Historie

Oblast dnešního města byla osídlena již ve středním paleolitu. Později zde byl důležitý přírodní přístav. V roce 1550 zde byl vybudován hrad Castelldefels. Svůj největší rozmach město zažívá od 18. století do současnosti.

Doprava

Castelldefels je dostupný všemi druhy dopravy. Mezinárodní letiště Aeropuerto de Barcelona se nachází jen několik kilometrů do města. Z letiště i z Barcelony sem jezdí pravidelné autobusové linky. Castelldefels je dostupný také vlakem. Autem se sem dostanete po dálnici C-32 nebo po silnici č. C-31.

Města a obce v okolí

CastelldefelsBegues (8km)Sitges (14km)Sant Pere de Ribes (17km)L'Hospitalet de Llobregat (15km)Vilanova i la Geltrú (22km)Corbera de Llobregat (17km)Barcelona (21km)Vilafranca del Penedès (25km)

Webmap: 1 2 3